Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
LESTVICA 19. krog 18.05.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
17
14
2
1
90:10
44
2.
15
10
1
4
38:21
31
3.
15
10
0
5
55:26
30
4.
17
9
1
7
37:27
28
5.
15
9
0
6
37:26
27
6.
17
8
0
9
69:38
24
7.
16
7
2
7
35:45
23
8.
16
6
2
8
32:30
20
9.
15
4
1
10
23:94
13
10.
10
1
1
8
10:57
4
11.
15
1
0
14
11:63
3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
19. krog 18.05.19
Arne Tabor 69
:
Jevnica
3 : 5 (1 : 2)
Interblock
:
Olimpija Ljubljana
1 : 4 (1 : 1)
Kočevje
:
Termit Moravče
1 : 2 (0 : 1)
18. krog 11.05.19
Kolpa
:
Arne Tabor 69
6 : 0 (3 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Ihan
20 : 1 (11 : 1)
Jevnica
:
Kočevje
3 : 0 ()
17. krog 27.04.19
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana
1 : 2 (0 : 1)
Interblock
:
Bela krajina 2016
4 : 2 (3 : 1)
Termit Moravče
:
Jevnica
3 : 1 (2 : 1)
Kočevje
:
Kolpa
6 : 2 (4 : 0)
16. krog 20.04.19
Bela krajina 2016
:
Ihan
4 : 3 (2 : 1)
Kolpa
:
Termit Moravče
3 : 4 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana
:
Kočevje
8 : 0 (4 : 0)
Svoboda Ljubljana B
:
Interblock
2 : 6 (0 : 3)
15. krog 13.04.19
Ihan
:
Svoboda Ljubljana B
2 : 0 (0 : 0)
Jevnica
:
Kolpa
4 : 0 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Olimpija Ljubljana
1 : 5 (0 : 3)
Arne Tabor 69
:
Bela krajina 2016
4 : 3 (1 : 2)
14. krog 06.04.19
Bela krajina 2016
:
Kočevje
1 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Jevnica
4 : 0 (1 : 0)
Interblock
:
Ihan
9 : 1 (3 : 1)
Svoboda Ljubljana B
:
Arne Tabor 69
1 : 6 (1 : 2)
13. krog 30.03.19
Kolpa
:
Olimpija Ljubljana
0 : 3 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Bela krajina 2016
2 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Interblock
4 : 0 (3 : 0)
Kočevje
:
Svoboda Ljubljana B
3 : 0 (1 : 0)
12. krog 23.03.19
Bela krajina 2016
:
Jevnica
0 : 1 (0 : 1)
Interblock
:
Kočevje
4 : 0 (4 : 0)
Svoboda Ljubljana B
:
Termit Moravče
1 : 4 (1 : 3)
Ihan
:
Arne Tabor 69
4 : 2 (3 : 0)
11. krog 10.11.18
Interblock
:
Termit Moravče
5 : 0 (1 : 0)
ŠD Extrem
:
Olimpija Ljubljana
0 : 9 (0 : 3)
Ihan
:
Kočevje
0 : 6 (0 : 2)
Svoboda Ljubljana B
:
Jevnica
1 : 3 (1 : 2)
Bela krajina 2016
:
Kolpa
0 : 1 (0 : 1)
10. krog 27.10.18
Kolpa
:
Svoboda Ljubljana B
6 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Bela krajina 2016
3 : 0 (2 : 0)
Kočevje
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Ihan
3 : 4 (0 : 1)
9. krog 20.10.18
Svoboda Ljubljana B
:
Olimpija Ljubljana
0 : 7 (0 : 5)
Bela krajina 2016
:
ŠD Extrem
8 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
Termit Moravče
9 : 1 (2 : 1)
Interblock
:
Kolpa
3 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
Jevnica
0 : 6 (0 : 0)
8. krog 13.10.18
Jevnica
:
Arne Tabor 69
2 : 1 (1 : 1)
Kolpa
:
Ihan
3 : 0 ()
ŠD Extrem
:
Svoboda Ljubljana B
2 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Interblock
5 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Kočevje
1 : 4 (0 : 1)
7. krog 06.10.18
Svoboda Ljubljana B
:
Bela krajina 2016
1 : 5 (1 : 3)
Kočevje
:
Jevnica
0 : 2 (0 : 1)
Interblock
:
ŠD Extrem
5 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
Olimpija Ljubljana
0 : 12 (0 : 6)
Arne Tabor 69
:
Kolpa
4 : 1 (2 : 0)
6. krog 29.09.18
Kolpa
:
Kočevje
2 : 0 (1 : 0)
Bela krajina 2016
:
Interblock
2 : 1 (2 : 0)
ŠD Extrem
:
Ihan
5 : 5 (2 : 1)
Jevnica
:
Termit Moravče
3 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana
:
Arne Tabor 69
4 : 1 (1 : 1)
5. krog 22.09.18
Interblock
:
Svoboda Ljubljana B
6 : 0 (3 : 0)
Arne Tabor 69
:
ŠD Extrem
10 : 1 (5 : 0)
Termit Moravče
:
Kolpa
1 : 4 (1 : 0)
Kočevje
:
Olimpija Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
Ihan
:
Bela krajina 2016
1 : 0 (1 : 0)
4. krog 15.09.18
Bela krajina 2016
:
Arne Tabor 69
3 : 2 (3 : 2)
Kolpa
:
Jevnica
5 : 1 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana
:
Termit Moravče
2 : 2 (1 : 0)
ŠD Extrem
:
Kočevje
0 : 5 (0 : 1)
Svoboda Ljubljana B
:
Ihan
5 : 1 (3 : 0)
1. krog 12.09.18
Kolpa
:
ŠD Extrem
3 : 0 ()
Arne Tabor 69
:
Ihan
12 : 1 (2 : 1)
Jevnica
:
Bela krajina 2016
1 : 2 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Svoboda Ljubljana B
2 : 0 (1 : 0)
Kočevje
:
Interblock
4 : 0 (1 : 0)
3. krog 08.09.18
Arne Tabor 69
:
Svoboda Ljubljana B
8 : 0 (5 : 0)
Kočevje
:
Bela krajina 2016
4 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
ŠD Extrem
7 : 2 (1 : 1)
Jevnica
:
Olimpija Ljubljana
1 : 1 (1 : 0)
Ihan
:
Interblock
0 : 7 (0 : 4)
2. krog 01.09.18
Bela krajina 2016
:
Termit Moravče
1 : 1 (0 : 0)
ŠD Extrem
:
Jevnica
0 : 5 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana
:
Kolpa
0 : 1 (0 : 0)
Interblock
:
Arne Tabor 69
3 : 2 (2 : 1)
Svoboda Ljubljana B
:
Kočevje
0 : 2 (0 : 1)