Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-9
Osveženo 19.09.18 ob 18:57
Cicibani U-9 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.09.18 ob 18.00
Laby's Mengo 28 : NK Kalcer Radomlje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
18.09.18 ob 18.00
Komenda : Ihan
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
18.09.18 ob 18.00
Laby's Mengo 28 : Ihan
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
18.09.18 ob 18.00
Komenda : NK Kalcer Radomlje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.09.18 ob 09.00
Zagorje : Termit Moravče
Mestni stadion Zagorje
GS:  
02.09.18 ob 09.00
ŽNK Trbovlje Peskokop Kepa : Svoboda Kisovec
Mestni stadion Zagorje
GS:  
02.09.18 ob 09.00
Zagorje : ŽNK Trbovlje Peskokop Kepa
Mestni stadion Zagorje
GS:  
02.09.18 ob 09.00
Termit Moravče : Svoboda Kisovec
Mestni stadion Zagorje
GS:  
02.09.18 ob 09.00
Zagorje : Svoboda Kisovec
Mestni stadion Zagorje
GS:  
02.09.18 ob 09.00
Termit Moravče : ŽNK Trbovlje Peskokop Kepa
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.09.18 ob 10.30
Termit Moravče : Svoboda Kisovec
Igrišče Moravče
GS:  
16.09.18 ob 10.30
ŽNK Trbovlje Peskokop Kepa : Rudar Trbovlje
Igrišče Moravče
GS:  
16.09.18 ob 10.30
Termit Moravče : Rudar Trbovlje
Igrišče Moravče
GS:  
16.09.18 ob 10.30
ŽNK Trbovlje Peskokop Kepa : Svoboda Kisovec
Igrišče Moravče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 4 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 11.00
Kolpa : Kočevje
Športni park Podzemelj
GS:  
22.09.18 ob 11.00
Šmarješke Toplice : Tian
Športni park Podzemelj
GS:  
22.09.18 ob 11.00
Kolpa : Šmarješke Toplice
Športni park Podzemelj
GS:  
22.09.18 ob 11.00
Kočevje : Tian
Športni park Podzemelj
GS:  
22.09.18 ob 11.00
Kolpa : Tian
Športni park Podzemelj
GS:  
22.09.18 ob 11.00
Kočevje : Šmarješke Toplice
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-9 skupina 5 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
31.08.18 ob 17.00
ONŠ Virtus-deklice : Domžale A
Športni park Dob
GS:  
31.08.18 ob 17.00
Roltek Dob : ONŠ Virtus-deklice
Športni park Dob
GS:  
31.08.18 ob 17.00
Kamnik : ONŠ Virtus-deklice
Športni park Dob
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.09.18 ob 11.00
Mirna : Brinje Grosuplje
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
01.09.18 ob 11.00
Mirna : Bartog Trebnje
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
15.09.18 ob 10.30
Mirna : Brinje Grosuplje
Športni park Mirna
GS:  
15.09.18 ob 10.30
Bartog Trebnje : Ribnica
Športni park Mirna
GS:  
15.09.18 ob 10.30
Mirna : Ribnica
Športni park Mirna
GS:  
15.09.18 ob 10.30
Bartog Trebnje : Brinje Grosuplje
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.09.18 ob 10.00
Dren Vrhnika : Dlan Logatec
Športni park Dren
GS:  
02.09.18 ob 10.00
Borovnica : Dragomer
Športni park Dren
GS:  
02.09.18 ob 10.00
Dren Vrhnika : Borovnica
Športni park Dren
GS:  
02.09.18 ob 10.00
Dlan Logatec : Dragomer
Športni park Dren
GS:  
02.09.18 ob 10.00
Dren Vrhnika : Dragomer
Športni park Dren
GS:  
02.09.18 ob 10.00
Dlan Logatec : Borovnica
Športni park Dren
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
15.09.18 ob 15.00
Dlan Logatec : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
15.09.18 ob 15.00
Dragomer : Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
15.09.18 ob 15.00
Dlan Logatec : Dragomer
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
15.09.18 ob 15.00
Borovnica : Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
15.09.18 ob 15.00
Dlan Logatec : Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
15.09.18 ob 15.00
Borovnica : Dragomer
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
09.09.18 ob 10.00
Hermes Ljubljana : Olimpija Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
09.09.18 ob 10.00
Dren Vrhnika B : Interblock
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
09.09.18 ob 10.00
Olimpija Ljubljana : Interblock
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
09.09.18 ob 10.00
Olimpija Ljubljana : Dren Vrhnika B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
13.09.18 ob 17.00
Šmartno : Črnuče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.09.18 ob 17.00
Arne Tabor 69 : Slovan
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.09.18 ob 17.00
Šmartno : Slovan
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.09.18 ob 17.00
Arne Tabor 69 : Črnuče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.09.18 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Črnuče
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
16.09.18 ob 11.00
Slovan : Šmartno
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
16.09.18 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
16.09.18 ob 11.00
Črnuče : Šmartno
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
16.09.18 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Šmartno
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
16.09.18 ob 11.00
Črnuče : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
15.09.18 ob 10.00
Vir : ONŠ Virtus
GS:  
15.09.18 ob 10.00
Črni Graben : Vir
GS:  
15.09.18 ob 10.00
Domžale B : ONŠ Virtus
GS:  
15.09.18 ob 10.00
Črni Graben : ONŠ Virtus
GS:  
15.09.18 ob 10.00
Domžale B : Vir
GS:  

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4