Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-9
Osveženo 23.09.20 ob 22:57
Cicibani U-9 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Dragomer
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dlan Logatec : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dragomer : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dragomer : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika
GS:  
Cicibani U-9 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 10.00
Kočevje : Krka
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Krka : Kolpa
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Kočevje : Kolpa
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.09.20 ob 17.00
Laby's Mengo 28 : Črni Graben
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
24.09.20 ob 17.00
DONŠ Vodice : Komenda
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
24.09.20 ob 17.00
Laby's Mengo 28 : DONŠ Vodice
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
24.09.20 ob 17.00
Črni Graben : Komenda
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
24.09.20 ob 17.00
Laby's Mengo 28 : Komenda
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
24.09.20 ob 17.00
Črni Graben : DONŠ Vodice
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-9 skupina 4 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
25.09.20 ob 17.30
NK Jevnica : Zagorje
ŠRC Jevnica
GS:  
25.09.20 ob 17.30
Rudar Trbovlje : Litija
ŠRC Jevnica
GS:  
25.09.20 ob 17.30
NK Jevnica : Rudar Trbovlje
ŠRC Jevnica
GS:  
25.09.20 ob 17.30
NK Jevnica : Litija
ŠRC Jevnica
GS:  
25.09.20 ob 17.30
Zagorje : Rudar Trbovlje
ŠRC Jevnica
GS:  
25.09.20 ob 17.30
Zagorje : Litija
ŠRC Jevnica
GS:  
Cicibani U-9 skupina 5 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 09.00
Ivančna Gorica : Ribnica
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje B
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ribnica : Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ivančna Gorica : Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ribnica : Brinje Grosuplje B
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 13.00
Ihan : Kalcer Radomlje črni
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 13.00
NŠ Domžale Dob : Kamnik
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 13.00
Ihan : NŠ Domžale Dob
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 13.00
Kalcer Radomlje črni : Kamnik
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 13.00
Ihan : Kamnik
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 13.00
Kalcer Radomlje črni : NŠ Domžale Dob
Šport park Ihan
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
30.09.20 ob 18.00
NŠ Dob Domžale : Termit Moravče
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
Črnuče : Jezero Medvode
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
NŠ Dob Domžale : Črnuče
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
Termit Moravče : Jezero Medvode
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
NŠ Dob Domžale : Jezero Medvode
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
Termit Moravče : Črnuče
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.09.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : Šmartno
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
NK Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : NK Olimpija Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Šmartno : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Šmartno : NK Olimpija Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
12.09.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Cockta Kresnice
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Domžale Dob modri : Dol OŠDK
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Cockta Kresnice : Dol OŠDK
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Dol OŠDK
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Cockta Kresnice : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.09.20 ob 10.30
Cockta Kresnice : Domžale Dob modri
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Dol OŠDK : Svoboda Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Cockta Kresnice : Dol OŠDK
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Domžale Dob modri : Svoboda Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Cockta Kresnice : Svoboda Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Domžale Dob modri : Dol OŠDK
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
13.09.20 ob 11.00
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
Dol : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Dol
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Dol
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Dol
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.30
Slovan : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.30
Dol : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.30
Dol : Slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.09.20 ob 14.00
Brinje Grosuplje A : Krim RollJet
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Interblock : Bravo
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Brinje Grosuplje A : Interblock
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Krim RollJet : Bravo
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Brinje Grosuplje A : Bravo
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Krim RollJet : Interblock
GS: