Sezona     
Regionalna Ljubljanska liga 14/15       
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA 22. krog 06.06.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. AŠK Bravo 19 16 3 0 84:12 51
2. Brinje Grosuplje 19 12 5 2 41:19 41
3. Arne Tabor 69 19 11 4 4 48:23 37
4. Jevnica 19 11 4 4 50:30 37
5. Cockta Kresnice 19 9 4 6 38:35 31
6. Svoboda Ljubljana 19 9 1 9 33:31 28
7. Litija 19 8 1 10 37:37 25
8. Ihan 19 6 3 10 28:36 21
9. Bela Krajina 19 6 3 10 30:55 21
10. Dolomiti 19 3 4 12 17:42 13
11. Črnuče 19 2 4 13 15:54 10
12. Vir 19 3 0 16 18:65 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 06.06.15
Ihan:Bela Krajina 10:0 (3:0) zapisnik
Črnuče:Arne Tabor 69 2:2 (1:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Brinje Grosuplje 2:1 (1:1) zapisnik
Dolomiti:Litija 1:3 (1:1) zapisnik
Jevnica:Svoboda Ljubljana 4:2 (2:0) zapisnik
Vir:AŠK Bravo 1:7 (0:1) zapisnik
21. krog 03.06.15
Litija:Svoboda Ljubljana 0:1 (0:1) zapisnik
Bela Krajina:Črnuče 6:0 (2:0) zapisnik
Jevnica:Vir 4:0 (2:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Dolomiti 4:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Cockta Kresnice 5:1 (4:0) zapisnik
AŠK Bravo:Ihan 4:0 (4:0) zapisnik
20. krog 30.05.15
Ihan:Črnuče 1:1 (0:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Bela Krajina 5:0 (1:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Brinje Grosuplje 0:3 (0:1) zapisnik
Vir:Litija 3:4 (2:2) zapisnik
AŠK Bravo:Jevnica 6:1 (3:0) zapisnik
Dolomiti:Arne Tabor 69 0:5 (0:2) zapisnik
19. krog 23.05.15
Brinje Grosuplje:Vir 3:1 (1:0) zapisnik
Ihan:Jevnica 1:1 (0:0) zapisnik
Litija:AŠK Bravo 0:3 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 1:3 (0:1) zapisnik
Bela Krajina:Dolomiti 4:0 (0:0) zapisnik
Črnuče:Cockta Kresnice 1:1 (1:0) zapisnik
18. krog 16.05.15
Svoboda Ljubljana:Bela Krajina 6:1 (2:1) zapisnik
Ihan:Cockta Kresnice 3:1 (3:0) zapisnik
Dolomiti:Črnuče 2:2 (0:2) zapisnik
Vir:Arne Tabor 69 2:0 (1:0) zapisnik
Jevnica:Litija 4:3 (2:1) zapisnik
AŠK Bravo:Brinje Grosuplje 3:0 (0:0) zapisnik
17. krog 09.05.15
Cockta Kresnice:Dolomiti 2:2 (1:1) zapisnik
Bela Krajina:Vir 2:1 (1:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Jevnica 3:1 (1:0) zapisnik
Črnuče:Svoboda Ljubljana 2:4 (2:2) zapisnik
Litija:Ihan 3:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:AŠK Bravo 2:4 (1:1) zapisnik
16. krog 25.04.15
Ihan:Dolomiti 1:0 (1:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Cockta Kresnice 2:0 (0:0) zapisnik
Vir:Črnuče 4:0 (1:0) zapisnik
Litija:Brinje Grosuplje 1:3 (1:2) zapisnik
AŠK Bravo:Bela Krajina 10:0 (5:0) zapisnik
Jevnica:Arne Tabor 69 1:1 (1:1) zapisnik
15. krog 18.04.15
Črnuče:AŠK Bravo 0:7 (0:2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Ihan 2:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Litija 2:1 (1:0) zapisnik
Bela Krajina:Jevnica 4:5 (2:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Vir 8:1 (6:1) zapisnik
Dolomiti:Svoboda Ljubljana 0:1 (0:1) zapisnik
14. krog 11.04.15
Ihan:Svoboda Ljubljana 2:1 (0:0) zapisnik
Vir:Dolomiti 1:2 (0:1) zapisnik
Jevnica:Črnuče 6:0 (3:0) zapisnik
Litija:Bela Krajina 3:0 (0:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Arne Tabor 69 1:1 (0:0) zapisnik
AŠK Bravo:Cockta Kresnice 7:0 (3:0) zapisnik
13. krog 04.04.15
Arne Tabor 69:Ihan 3:2 (0:1) zapisnik
Črnuče:Litija 2:3 (1:3) zapisnik
Bela Krajina:Brinje Grosuplje 2:2 (1:1) zapisnik
Dolomiti:AŠK Bravo 0:5 (0:2) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Vir 6:1 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Jevnica 2:2 (2:1) zapisnik
12. krog 28.03.15
Ihan:Vir 3:1 (2:1) zapisnik
Litija:Cockta Kresnice 1:2 (0:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Črnuče 1:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Bela Krajina 1:0 (1:0) zapisnik
Jevnica:Dolomiti 1:0 (0:0) zapisnik
AŠK Bravo:Svoboda Ljubljana 4:0 (1:0) zapisnik
11. krog 15.11.14
Bela Krajina:Ihan 3:0 (0:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Cockta Kresnice 4:1 (1:0) zapisnik
Litija:Dolomiti 3:2 (2:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Črnuče 5:0 (3:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Jevnica 1:3 (0:2) zapisnik
AŠK Bravo:Vir 5:0 (2:0) zapisnik
10. krog 08.11.14
Vir:Jevnica 0:5 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Arne Tabor 69 0:2 (0:1) zapisnik
Črnuče:Bela Krajina 1:3 (0:1) zapisnik
Ihan:AŠK Bravo 0:3 (0:2) zapisnik
Dolomiti:Brinje Grosuplje 1:1 (1:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Litija 3:2 (1:2) zapisnik
1. krog 31.10.14
Svoboda Ljubljana:AŠK Bravo 0:3 () zapisnik
Dolomiti:Jevnica 0:1 (0:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Litija 2:1 (2:0) zapisnik
Črnuče:Brinje Grosuplje 0:4 (0:2) zapisnik
Bela Krajina:Arne Tabor 69 1:1 (0:0) zapisnik
Vir:Ihan 0:4 (0:2) zapisnik
9. krog 25.10.14
Arne Tabor 69:Dolomiti 5:0 (1:0) zapisnik
Črnuče:Ihan 1:0 (1:0) zapisnik
Bela Krajina:Cockta Kresnice 1:2 (0:1) zapisnik
Litija:Vir 2:0 (1:0) zapisnik
Jevnica:AŠK Bravo 1:1 (1:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Svoboda Ljubljana 2:1 (1:1) zapisnik
8. krog 18.10.14
AŠK Bravo:Litija 5:2 (3:0) zapisnik
Jevnica:Ihan 5:0 (1:0) zapisnik
Vir:Brinje Grosuplje 0:1 (0:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Arne Tabor 69 0:2 (0:0) zapisnik
Dolomiti:Bela Krajina 5:0 (2:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Črnuče 2:1 (0:1) zapisnik
7. krog 11.10.14
Črnuče:Dolomiti 0:1 (0:1) zapisnik
Bela Krajina:Svoboda Ljubljana 1:0 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Vir 7:1 (3:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:AŠK Bravo 3:3 (1:0) zapisnik
Litija:Jevnica 1:2 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Ihan 4:0 (3:0) zapisnik
6. krog 04.10.14
Ihan:Litija 1:3 (0:1) zapisnik
Jevnica:Brinje Grosuplje 1:2 (0:0) zapisnik
Vir:Bela Krajina 1:0 (1:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Črnuče 2:0 (1:0) zapisnik
Dolomiti:Cockta Kresnice 1:3 (0:1) zapisnik
AŠK Bravo:Arne Tabor 69 2:0 (2:0) zapisnik
5. krog 27.09.14
Dolomiti:Ihan 0:0 (0:0) zapisnik
Črnuče:Vir 2:0 (0:0) zapisnik
Bela Krajina:AŠK Bravo 2:2 (0:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Jevnica 3:2 (0:2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Litija 1:1 (1:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Svoboda Ljubljana 0:0 (0:0) zapisnik
POVEZAVE   
OPOZORILA   
AKTI PRAVILNIK   
REPREZENTANCA MNZ U-13   
REGISTRACIJSKA KOMISIJA MNZ LJ   
DELEGIRANJE   
KONTAKTI   
GRASSROOTS   
ZIMSKA LIGA   
VOLITVE 2014   
AKTIVNOST ORGANOV MNZL   
PRIJAVA   
REZULTATI TEKEM   
Regionalna Ljubljanska liga 14/15
22. krog 06.06.15
Ihan : Bela Krajina 10:0
Črnuče : Arne Tabor 69 2:2
Cockta Kresnice : Brinje Grosuplje 2:1
Dolomiti : Litija 1:3
Jevnica : Svoboda Ljubljana 4:2
Vir : AŠK Bravo 1:7

 
   COPYRIGHT© 2006 MNZ Ljubljana Izvedba © Dejan