Sezona     
Regionalna Ljubljanska liga 15/16       
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA 16. krog 23.04.16
KLUB ŠT Z N P GR
1. Jevnica 16 12 2 2 38:14 38
2. Svoboda Ljubljana 16 9 2 5 31:23 29
3. Kočevje Rotis 16 9 2 5 30:26 29
4. Cockta Kresnice 16 9 0 7 27:19 27
5. Ihan 16 8 3 5 28:22 27
6. Litija 16 7 5 4 25:18 26
7. Bela Krajina 16 7 4 5 21:19 25
8. Arne Tabor 69 16 6 2 8 22:24 20
9. Termit Moravče 16 5 3 8 25:32 18
10. Dolomiti 16 4 2 10 13:26 14
11. Svoboda Kisovec 16 3 2 11 22:39 11
12. Črnuče 16 3 1 12 14:34 10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
16. krog 23.04.16
Črnuče:Termit Moravče 0:1 (0:1) zapisnik
Kočevje Rotis:Litija 1:3 (0:1) zapisnik
Svoboda Kisovec:Arne Tabor 69 2:0 (1:0) zapisnik
Bela Krajina:Ihan 2:2 (2:2) zapisnik
Jevnica:Svoboda Ljubljana 1:1 (0:0) zapisnik
Dolomiti:Cockta Kresnice 1:2 (0:2) zapisnik
15. krog 16.04.16
Svoboda Ljubljana:Dolomiti 3:0 (0:0) zapisnik
Ihan:Jevnica 0:1 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Bela Krajina 1:2 (1:0) zapisnik
Litija:Svoboda Kisovec 3:3 (1:0) zapisnik
Termit Moravče:Kočevje Rotis 2:2 (2:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Črnuče 5:0 (2:0) zapisnik
14. krog 09.04.16
Bela Krajina:Litija 0:2 (0:1) zapisnik
Kočevje Rotis:Cockta Kresnice 2:1 (0:0) zapisnik
Svoboda Kisovec:Termit Moravče 4:1 (2:0) zapisnik
Jevnica:Arne Tabor 69 4:2 (2:1) zapisnik
Dolomiti:Črnuče 2:0 (1:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Ihan 4:3 (1:0) zapisnik
13. krog 02.04.16
Ihan:Dolomiti 0:2 (0:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 4:3 (2:2) zapisnik
Litija:Jevnica 0:0 (0:0) zapisnik
Termit Moravče:Bela Krajina 1:2 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Svoboda Kisovec 4:1 (2:1) zapisnik
Črnuče:Kočevje Rotis 2:1 (1:1) zapisnik
12. krog 26.03.16
Svoboda Kisovec:Črnuče 2:1 (1:0) zapisnik
Bela Krajina:Cockta Kresnice 1:3 (0:1) zapisnik
Jevnica:Termit Moravče 5:0 (1:0) zapisnik
Ihan:Arne Tabor 69 3:0 (1:0) zapisnik
Dolomiti:Kočevje Rotis 0:1 (0:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Litija 0:1 (0:1) zapisnik
11. krog 14.11.15
Arne Tabor 69:Dolomiti 1:0 (0:0) zapisnik
Ihan:Litija 3:1 (3:0) zapisnik
Jevnica:Cockta Kresnice 2:0 (1:0) zapisnik
Bela Krajina:Črnuče 0:0 (0:0) zapisnik
Svoboda Kisovec:Kočevje Rotis 2:3 (0:2) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Termit Moravče 0:5 (0:3) zapisnik
10. krog 07.11.15
Kočevje:Bela Krajina 2:0 (0:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Svoboda Ljubljana 1:5 (0:0) zapisnik
Termit Moravče:Ihan 1:1 (1:1) zapisnik
Litija:Arne Tabor 69 0:0 (0:0) zapisnik
Dolomiti:Svoboda Kisovec 3:1 (0:1) zapisnik
Črnuče:Jevnica 1:3 (0:2) zapisnik
9. krog 24.10.15
Litija:Dolomiti 0:1 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Termit Moravče 3:0 (3:0) zapisnik
Ihan:Cockta Kresnice 1:0 (0:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Črnuče 2:0 (1:0) zapisnik
Jevnica:Kočevje 3:0 (3:0) zapisnik
Bela Krajina:Svoboda Kisovec 2:2 (0:0) zapisnik
8. krog 17.10.15
Svoboda Kisovec:Jevnica 1:2 (1:1) zapisnik
Kočevje:Svoboda Ljubljana 0:2 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Arne Tabor 69 2:0 (0:0) zapisnik
Dolomiti:Bela Krajina 0:3 (0:1) zapisnik
Črnuče:Ihan 1:2 (1:1) zapisnik
Termit Moravče:Litija 2:2 (1:2) zapisnik
7. krog 10.10.15
Termit Moravče:Dolomiti 1:0 (0:0) zapisnik
Litija:Cockta Kresnice 1:0 (0:0) zapisnik
Ihan:Kočevje 2:4 (1:3) zapisnik
Jevnica:Bela Krajina 2:0 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Črnuče 2:1 (0:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Svoboda Kisovec 2:0 (1:0) zapisnik
6. krog 03.10.15
Črnuče:Litija 0:3 (0:2) zapisnik
Dolomiti:Jevnica 1:5 (1:2) zapisnik
Bela Krajina:Svoboda Ljubljana 2:0 (0:0) zapisnik
Svoboda Kisovec:Ihan 1:3 (1:1) zapisnik
Kočevje:Arne Tabor 69 2:3 (1:2) zapisnik
Cockta Kresnice:Termit Moravče 1:0 (0:0) zapisnik
5. krog 26.09.15
Cockta Kresnice:Dolomiti 3:0 (2:0) zapisnik
Termit Moravče:Črnuče 4:2 (2:1) zapisnik
Litija:Kočevje 1:2 (0:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Kisovec 5:0 (2:0) zapisnik
Ihan:Bela Krajina 0:3 (0:3) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Jevnica 3:2 (2:1) zapisnik
4. krog 19.09.15
Dolomiti:Svoboda Ljubljana 0:2 (0:0) zapisnik
Bela Krajina:Arne Tabor 69 0:0 (0:0) zapisnik
Svoboda Kisovec:Litija 0:2 (0:1) zapisnik
Kočevje:Termit Moravče 5:3 (3:1) zapisnik
Črnuče:Cockta Kresnice 1:2 (0:1) zapisnik
Jevnica:Ihan 0:3 (0:2) zapisnik
3. krog 12.09.15
Črnuče:Dolomiti 2:1 (1:1) zapisnik
Termit Moravče:Svoboda Kisovec 3:1 (1:0) zapisnik
Litija:Bela Krajina 4:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Jevnica 0:1 (0:1) zapisnik
Ihan:Svoboda Ljubljana 2:1 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Kočevje 0:1 (0:0) zapisnik
2. krog 05.09.15
Dolomiti:Ihan 1:1 (1:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Arne Tabor 69 2:1 (1:1) zapisnik
Jevnica:Litija 5:1 (0:0) zapisnik
Bela Krajina:Termit Moravče 2:0 (1:0) zapisnik
Svoboda Kisovec:Cockta Kresnice 1:3 (1:2) zapisnik
Kočevje:Črnuče 3:1 (1:1) zapisnik
1. krog 29.08.15
Cockta Kresnice:Bela Krajina 0:2 (0:1) zapisnik
Kočevje:Dolomiti 1:1 (1:0) zapisnik
Črnuče:Svoboda Kisovec 2:1 (1:1) zapisnik
Termit Moravče:Jevnica 1:2 (1:1) zapisnik
Litija:Svoboda Ljubljana 1:1 (1:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Ihan 0:2 (0:2) zapisnik
POVEZAVE   
OPOZORILA   
AKTI PRAVILNIK   
REPREZENTANCA MNZ U-13   
AKTIVNOSTI ORGANOV MNZ   
REGISTRACIJSKA KOMISIJA MNZ LJ   
DELEGIRANJE   
KONTAKTI   
GRASSROOTS   
ZIMSKA LIGA   
VOLITVE 2014   
PRIJAVA   
REZULTATI TEKEM   
Regionalna Ljubljanska liga 15/16
16. krog 23.04.16
Črnuče : Termit Moravče 0:1
Kočevje Rotis : Litija 1:3
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69 2:0
Bela Krajina : Ihan 2:2
Jevnica : Svoboda Ljubljana 1:1
Dolomiti : Cockta Kresnice 1:2

 
   COPYRIGHT© 2006 MNZ Ljubljana Izvedba © Dejan