Sezona     
Regionalna Ljubljanska liga 13/14       
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA 26. krog 07.06.14
KLUB ŠT Z N P GR
1. Komenda 26 21 2 3 66:21 65
2. Ilirija 1911 26 17 4 5 59:24 55
3. Kolpa 26 16 3 7 52:38 51
4. Kalcer Radomlje 26 16 2 8 70:48 50
5. Kočevje 26 14 5 7 56:33 47
6. Cockta Kresnice 26 14 2 10 47:40 44
7. Brinje Grosuplje 26 10 4 12 33:44 34
8. Svoboda Ljubljana 26 9 5 12 44:50 32
9. Arne Tabor 69 26 8 7 11 39:51 31
10. Jevnica 26 8 7 11 51:58 31
11. Ihan 26 8 5 13 56:53 29
12. Črnuče 26 6 4 16 35:64 22
13. Litija 26 3 5 18 23:61 14
14. Slovan 26 3 3 20 24:70 12
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 07.06.14
Ihan:Jevnica 5:4 (0:2) zapisnik
Cockta Kresnice:Komenda 1:4 (0:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Kalcer Radomlje 3:4 (0:1) zapisnik
Kolpa:Kočevje 3:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Črnuče 1:2 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Litija 2:2 (1:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Ilirija 1911 0:3 (0:2) zapisnik
25. krog 04.06.14
Jevnica:Cockta Kresnice 2:1 (2:0) zapisnik
Litija:Ihan 2:1 (2:0) zapisnik
Kočevje:Slovan 5:1 (2:1) zapisnik
Ilirija 1911:Kolpa 1:1 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Brinje Grosuplje 3:0 (0:0) zapisnik
Komenda:Svoboda Ljubljana 1:0 (0:0) zapisnik
Črnuče:Arne Tabor 69 1:5 (0:2) zapisnik
24. krog 31.05.14
Slovan:Ilirija 1911 1:2 (0:0) zapisnik
Ihan:Cockta Kresnice 0:2 (0:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Komenda 3:1 (2:0) zapisnik
Litija:Črnuče 1:0 (0:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Jevnica 4:2 (1:1) zapisnik
Kolpa:Kalcer Radomlje 0:3 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Kočevje 2:4 (0:2) zapisnik
23. krog 24.05.14
Črnuče:Ihan 2:0 (1:0) zapisnik
Kočevje:Litija 0:0 (0:0) zapisnik
Komenda:Kolpa 3:0 (1:0) zapisnik
Jevnica:Brinje Grosuplje 2:2 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Slovan 2:1 (0:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Svoboda Ljubljana 1:0 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911:Arne Tabor 69 0:0 (0:0) zapisnik
22. krog 17.05.14
Arne Tabor 69:Kalcer Radomlje 3:2 (3:0) zapisnik
Črnuče:Kočevje 1:0 (1:0) zapisnik
Ihan:Svoboda Ljubljana 2:3 (2:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Cockta Kresnice 3:1 (0:1) zapisnik
Slovan:Komenda 0:0 (0:0) zapisnik
Litija:Ilirija 1911 0:6 (0:3) zapisnik
Kolpa:Jevnica 3:1 (1:0) zapisnik
21. krog 10.05.14
Kočevje:Ihan 5:1 (2:1) zapisnik
Komenda:Arne Tabor 69 4:0 (0:0) zapisnik
Jevnica:Slovan 1:2 (0:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Kolpa 1:2 (1:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Brinje Grosuplje 4:0 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911:Črnuče 4:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Litija 3:2 (1:2) zapisnik
20. krog 03.05.14
Kočevje:Ilirija 1911 1:0 (0:0) zapisnik
Ihan:Brinje Grosuplje 1:1 (0:0) zapisnik
Kolpa:Svoboda Ljubljana 3:3 (1:3) zapisnik
Litija:Komenda 1:4 (0:3) zapisnik
Črnuče:Kalcer Radomlje 1:3 (1:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Jevnica 2:1 (2:0) zapisnik
Slovan:Cockta Kresnice 0:2 (0:0) zapisnik
19. krog 26.04.14
Ilirija 1911:Ihan 2:0 (1:0) zapisnik
Kočevje:Kalcer Radomlje 6:1 (3:0) zapisnik
Komenda:Črnuče 4:2 (1:0) zapisnik
Jevnica:Litija 4:0 (0:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Arne Tabor 69 2:0 (2:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Slovan 2:0 (1:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Kolpa 1:1 (1:1) zapisnik
18. krog 19.04.14
Slovan:Brinje Grosuplje 2:0 (0:0) zapisnik
Ihan:Kolpa 2:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 1:1 (0:0) zapisnik
Litija:Cockta Kresnice 1:2 (1:1) zapisnik
Črnuče:Jevnica 1:5 (1:2) zapisnik
Kočevje:Komenda 0:3 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911:Kalcer Radomlje 3:1 (0:1) zapisnik
17. krog 12.04.14
Cockta Kresnice:Črnuče 3:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Ihan 4:2 (3:2) zapisnik
Jevnica:Kočevje 1:1 (0:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Litija 1:1 (1:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Arne Tabor 69 2:1 (1:0) zapisnik
Kolpa:Slovan 5:0 (5:0) zapisnik
Komenda:Ilirija 1911 1:2 (1:2) zapisnik
16. krog 05.04.14
Ihan:Slovan 12:0 (6:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Kolpa 1:3 (1:2) zapisnik
Litija:Brinje Grosuplje 2:3 (0:1) zapisnik
Črnuče:Svoboda Ljubljana 3:2 (1:1) zapisnik
Kočevje:Cockta Kresnice 3:1 (3:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Komenda 0:1 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911:Jevnica 3:0 (3:0) zapisnik
15. krog 29.03.14
Slovan:Arne Tabor 69 2:3 (1:1) zapisnik
Komenda:Ihan 1:0 (1:0) zapisnik
Jevnica:Kalcer Radomlje 2:2 (2:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Ilirija 1911 0:1 (0:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Kočevje 1:4 (0:2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Črnuče 2:1 (0:1) zapisnik
Kolpa:Litija 3:0 (1:0) zapisnik
14. krog 22.03.14
Litija:Slovan 2:0 (1:0) zapisnik
Kočevje:Brinje Grosuplje 1:0 (1:0) zapisnik
Ihan:Arne Tabor 69 1:0 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911:Svoboda Ljubljana 4:0 (1:0) zapisnik
Komenda:Jevnica 1:0 (1:0) zapisnik
Črnuče:Kolpa 1:2 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Cockta Kresnice 3:0 (3:0) zapisnik
13. krog 16.11.13
Jevnica:Ihan 4:3 (1:3) zapisnik
Kočevje:Kolpa 1:3 (1:0) zapisnik
Črnuče:Slovan 0:0 (0:0) zapisnik
Litija:Arne Tabor 69 0:1 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Svoboda Ljubljana 1:2 (0:1) zapisnik
Komenda:Cockta Kresnice 3:1 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911:Brinje Grosuplje 1:1 (1:1) zapisnik
12. krog 09.11.13
Ihan:Litija 6:0 (2:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Črnuče 2:6 (0:3) zapisnik
Slovan:Kočevje 0:3 (0:1) zapisnik
Kolpa:Ilirija 1911 1:5 (0:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Komenda 1:5 (0:2) zapisnik
Cockta Kresnice:Jevnica 2:2 (2:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Kalcer Radomlje 0:2 (0:1) zapisnik
11. krog 26.10.13
Cockta Kresnice:Ihan 5:3 (1:3) zapisnik
Jevnica:Svoboda Ljubljana 3:3 (2:1) zapisnik
Komenda:Brinje Grosuplje 2:1 (0:0) zapisnik
Kočevje:Arne Tabor 69 2:2 (1:1) zapisnik
Črnuče:Litija 0:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Kolpa 2:3 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911:Slovan 4:2 (1:1) zapisnik
10. krog 19.10.13
Ihan:Črnuče 3:1 (2:0) zapisnik
Litija:Kočevje 1:1 (1:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Ilirija 1911 3:1 (3:1) zapisnik
Slovan:Kalcer Radomlje 2:4 (0:2) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Cockta Kresnice 1:2 (1:0) zapisnik
Kolpa:Komenda 0:3 (0:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Jevnica 2:0 (0:0) zapisnik
9. krog 12.10.13
Svoboda Ljubljana:Ihan 3:1 (3:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Brinje Grosuplje 4:0 (2:0) zapisnik
Jevnica:Kolpa 2:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Arne Tabor 69 4:2 (0:1) zapisnik
Kočevje:Črnuče 5:0 (3:0) zapisnik
Ilirija 1911:Litija 2:1 (1:1) zapisnik
Komenda:Slovan 3:0 (2:0) zapisnik
8. krog 05.10.13
Ihan:Kočevje 1:1 (1:0) zapisnik
Litija:Kalcer Radomlje 1:3 (1:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Komenda 0:3 (0:1) zapisnik
Slovan:Jevnica 1:3 (0:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Svoboda Ljubljana 2:0 (2:0) zapisnik
Črnuče:Ilirija 1911 0:0 (0:0) zapisnik
Kolpa:Cockta Kresnice 0:3 (0:2) zapisnik
7. krog 28.09.13
Cockta Kresnice:Slovan 4:2 (2:1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Kolpa 1:2 (0:1) zapisnik
Jevnica:Arne Tabor 69 1:1 (0:1) zapisnik
Komenda:Litija 2:1 (2:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Črnuče 5:4 (1:2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Ihan 2:3 (2:2) zapisnik
Ilirija 1911:Kočevje 3:2 (1:1) zapisnik
6. krog 21.09.13
Kalcer Radomlje:Kočevje 3:1 (1:1) zapisnik
Ihan:Ilirija 1911 2:1 (2:0) zapisnik
Litija:Jevnica 2:3 (2:0) zapisnik
Slovan:Svoboda Ljubljana 1:2 (0:0) zapisnik
Črnuče:Komenda 1:7 (0:2) zapisnik
Kolpa:Brinje Grosuplje 2:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Cockta Kresnice 1:1 (1:0) zapisnik
5. krog 14.09.13
Jevnica:Črnuče 1:1 (0:1) zapisnik
Komenda:Kočevje 1:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Ilirija 1911 3:1 (2:1) zapisnik
Kolpa:Ihan 3:2 (2:1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Slovan 1:0 (0:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Arne Tabor 69 0:0 (0:0) zapisnik
Cockta Kresnice:Litija 2:1 (2:0) zapisnik
4. krog 07.09.13
Ihan:Kalcer Radomlje 1:1 (0:0) zapisnik
Kočevje:Jevnica 1:0 (0:0) zapisnik
Črnuče:Cockta Kresnice 1:2 (0:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Brinje Grosuplje 0:2 (0:1) zapisnik
Slovan:Kolpa 0:3 (0:2) zapisnik
Ilirija 1911:Komenda 3:1 (3:0) zapisnik
Litija:Svoboda Ljubljana 0:3 (0:2) zapisnik
3. krog 31.08.13
Brinje Grosuplje:Litija 2:1 (1:0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Črnuče 3:2 (2:2) zapisnik
Cockta Kresnice:Kočevje 1:3 (0:3) zapisnik
Jevnica:Ilirija 1911 3:1 (2:1) zapisnik
Kolpa:Arne Tabor 69 2:0 (1:0) zapisnik
Komenda:Kalcer Radomlje 2:1 (1:0) zapisnik
Slovan:Ihan 1:1 (0:1) zapisnik
2. krog 28.08.13
Kalcer Radomlje:Jevnica 9:2 (2:1) zapisnik
Ihan:Komenda 1:1 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911:Cockta Kresnice 3:0 (0:0) zapisnik
Litija:Kolpa 0:4 (0:3) zapisnik
Kočevje:Svoboda Ljubljana 2:1 (1:0) zapisnik
Črnuče:Brinje Grosuplje 2:1 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Slovan 3:2 (0:1) zapisnik
1. krog 24.08.13
Slovan:Litija 3:1 (2:0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Kočevje 2:4 (1:2) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Ilirija 1911 0:3 (0:2) zapisnik
Jevnica:Komenda 2:5 (0:4) zapisnik
Arne Tabor 69:Ihan 4:2 (3:1) zapisnik
Cockta Kresnice:Kalcer Radomlje 3:1 (0:1) zapisnik
Kolpa:Črnuče 3:2 (1:1) zapisnik
POVEZAVE   
OPOZORILA   
AKTI PRAVILNIK   
REPREZENTANCA MNZ U-13   
REGISTRACIJSKA KOMISIJA MNZ LJ   
DELEGIRANJE   
KONTAKTI   
GRASSROOTS   
ZIMSKA LIGA   
VOLITVE 2013   
PRIJAVA   
REZULTATI TEKEM   
Regionalna Ljubljanska liga 13/14
26. krog 07.06.14
Ihan : Jevnica 5:4
Cockta Kresnice : Komenda 1:4
Svoboda Ljubljana : Kalcer Radomlje 3:4
Kolpa : Kočevje 3:0
Slovan : Črnuče 1:2
Arne Tabor 69 : Litija 2:2
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 0:3

 
   COPYRIGHT© 2006 MNZ Ljubljana Izvedba © Dejan