Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 2018/19
Zapisnik: 6. krog 29.09.2018
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Arne Tabor 69 4 : 1 (1 : 1)
Datum: 30.09.18 - 10.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 84
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Hristov Marijan
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Grilj Miletič Jaka (V)
2003
2
Baruca Mark
2003
3
Kolar Leban Kris
2003
4
Glavan Tim
2003
5
Zdravković Georgije
2003
6
Marsenić Rastko
2002
7
Rudonja Rob
2001
8
Brus Enej
2003
9
Jerak Lan
2003
10
Benedetič Svit Teodor (K)
2002
11
Munda Niko
2003
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Babnik Tilen (V,K)
2001
2
Kramar Jure
2001
3
Vidović Kristian
2000
4
Šumar Nedim
2001
5
Zupančič Gmeiner Tilen
2001
6
Metelko Janej
2001
7
Zaviršek Jure
2003
8
Mihelič Viktor
2001
9
Kogej Luka
2001
10
Rogič Maks
2001
11
Peulić Dragan
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Lečnik Spaić Domen
2003
14
Rudonja Rai
2003
15
Šabić Damis
2002
Trener
Vončina Miha
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Bojko Gašper
2003
15
Fon Gašper
2000
16
Kalakovič Filip
2000
19
Halilagić Benjamin
2000
Trener
Lukančič Igor
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 1     7 - Rudonja Rob (39')
2 : 1     14 - Rudonja Rai (47')
3 : 1     10 - Benedetič Svit Teodor (65')
4 : 1     14 - Rudonja Rai (67')
Arne Tabor 69
0 : 1     9 - Kogej Luka (23')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
7 - Rudonja Rob (9')
3 - Kolar Leban Kris (75')
Arne Tabor 69
9 - Kogej Luka (19')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
25'
14 - Rudonja Rai
25'
9 - Jerak Lan
55'
13 - Lečnik Spaić Domen
55'
2 - Baruca Mark
72'
15 - Šabić Damis
72'
11 - Munda Niko
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
19 - Halilagić Benjamin
46'
9 - Kogej Luka
46'
15 - Fon Gašper
46'
2 - Kramar Jure
46'
14 - Bojko Gašper
46'
11 - Peulić Dragan

REZULTATI TEKEM