Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 29.05.24 ob 22:57
Regionalna Ljubljanska liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.10.23 ob 15.30
NK Mengo 28 : NK TREBNJE
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Regionalna Ljubljanska liga 25. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
29.05.24 ob 18.00
NK IB 1975 Ljubljana : NK Mengo 28
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:Kranjc Gašper  
1S:Kurež Anej 2S:Ponjević Patrik
D:Klarič Jernej
Regionalna Ljubljanska liga 26. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.05.24 ob 18.00
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:Lazić Aleksandar  
1S:Intihar Matic 2S:Maksimović Igor
D:Drnovšek Damjan
01.06.24 ob 18.00
Bela krajina : Ljubljana Palis
ŠRC Loka Črnomelj
GS:Trobec Matjaž  
1S:Kunavar Martin 2S:Vidergar Matej
D:Sedić Suvad
01.06.24 ob 18.00
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Jazbec Žan  
1S:Kurtušič Igor 2S:Kurež Anej
D:Narobe Jakob
01.06.24 ob 18.00
Ivančna Gorica : NK TREBNJE
Stadion Ivančna Gorica
GS:Skušek Aljaž  
1S:Jašarević Aladin 2S:Čolič Ivo
D:Lazarević Mitar
01.06.24 ob 18.00
NK Mengo 28 : Anton Kamnik
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Kranjc Gašper  
1S:Vodnjov Jakob 2S:Miladinovič Marko
D:Stevanović Dragan
01.06.24 ob 18.00
Svoboda Kisovec : Zagorje
Igrišče Kisovec
GS:Kokolj Žiga  
1S:Birtič Matej 2S:Kozjek Blaž
D:Kurež Miran
01.06.24 ob 18.00
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana
ŠRC Jevnica
GS:Kondić Božo  
1S:Kolenc Leon 2S:Selan Žiga
D:Stojanovič Zoran
MNZ liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 17.00
Termit Moravče : Šentjernej
Igrišče Moravče
GS:Keserović Semir  
1S:Pirman Tomaž 2S:Dolenc Davor
D:Benak Manja
01.06.24 ob 17.30
Dragomer : ŠD Vir
Igrišče Dragomer
GS:Kramer Gregor  
1S:Trobec Miha 2S:Strajnar Luka
D:Garjetović Darko
02.06.24 ob 17.30
NK Šmartno Infostyle : Kolpa
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Kern Jan  
1S:Nadarevič Denis 2S:Josipović Jure
D:Subotić Tanja
Mladinska liga 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob 18.00
Svoboda Ljubljana : ŠD Vir
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:Hlebec Tajda  
1S:Žagar Juš 2S:Fridl Jarc Job
D:Klarič Jernej
Mladinska liga 22. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 18.30
NK IB 1975 Ljubljana : Komenda
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:Hlebec Tajda  
1S:Žagar Juš 2S:Fridl Jarc Job
D:Dobrun Žiga
31.05.24 ob 17.30
Dragomer Dolomiti : Svoboda Kisovec
Igrišče Dragomer
GS:Palek Zak  
1S:Trobec Miha 2S:Majcen Tomaž
D:Stojanovič Zoran
01.06.24 ob 11.00
NK Ljubljana : Kočevje
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Zupančič Marcel  
1S:Fridl Jarc Job 2S:Žagar Juš
D:Lazarević Mitar
01.06.24 ob
Bela krajina : Arne Tabor 69
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
D:Fabina Josip
02.06.24 ob 11.00
Svoboda Ljubljana : Šentjernej
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:Rogič Nik  
1S:Petročnik Luka 2S:Fašing Jaka
D:Breskvar Dušan
02.06.24 ob 14.00
Krim : ŠD Vir
Igrišče Krim
GS:Jančigaj Jan  
1S:Lihtenvalner Leon 2S:Đukič Đorđe
D:Kolenc Leon
Kadeti skupina 1 22. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 17.30
Arne Tabor 69 : Krim Hubat
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Janežič Matic  
1S:Josipović Jure 2S:Petročnik Luka
01.06.24 ob 12.30
Jevnica : Komenda
ŠRC Jevnica
GS:Džananović Vahid  
1S:Pance Gašper 2S:Ponjević Patrik
01.06.24 ob 17.00
ŠD Vir : IB 1975 Ljubljana
Igrišče Vir
GS:Gyergyek Miha  
1S:Flerin Rok 2S:Duranović Mirzet
02.06.24 ob 12.00
Litija : TEM Mirna
Športni park Kresnice
GS:Džananović Vahid  
1S:Ponjević Patrik 2S:Pance Gašper
02.06.24 ob 12.00
Ivančna Gorica : NK Ljubljana
Stadion Ivančna Gorica
GS:Kramer Gregor  
1S:Brezovar Nejc 2S:Kužnik Marjan
02.06.24 ob 14.00
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Humar Nace  
1S:Dolenc Davor 2S:Flerin Rok
Kadeti skupina 2 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 11.00
NK TREBNJE : Bela krajina
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Grad Gaj Anton  
1S:Kužnik Marjan 2S:Rovanšek Jon
01.06.24 ob 15.00
NK Šmartno Infostyle : NK Brinje Grosuplje B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Andrejka Jure  
1S:Malovrh Jan 2S:Matečko Matic
01.06.24 ob 17.00
NK Anton Kamnik : slovan
Športni park Virtus, Duplica
GS:Križman Simon  
1S:Janežič Matic 2S:Salopek Jure
Starejši dečki 1. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.06.24 ob 16.30
NK Bravo : Radomlje
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Sabadin Tomas  
1S:Josipović Jure 2S:Džananović Edis
Starejši dečki 1. liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.05.24 ob 16.30
NK Bravo : NK DOMŽALE
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Maček Jakob  
1S:Lihtenvalner Leon 2S:Todorović Momčilo
Starejši dečki 1. liga 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.05.24 ob 17.30
NK Olimpija : NK Bravo
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Duranović Mirzet  
1S:Beširevič Elvin 2S:Jašarević Aladin
01.06.24 ob 10.00
Slovan : Radomlje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Todorović Momčilo  
1S:Džananović Nail 2S:Nesimović Meris
01.06.24 ob 10.00
NK DOMŽALE : Ilirija Extra Lux A
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:Bernot Žan  
1S:Beširevič Elvin 2S:Maksimović Igor
Starejši dečki 2. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 13.30
Ihan : Brinje Grosuplje
Šport park Ihan
GS:  
Starejši dečki 2. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.05.24 ob
Kolpa : Ihan
PRELOŽENO
GS:Gorše Matic  
1S:Klepec David 2S:Peulić Slađan
05.06.24 ob 19.00
Ilirija ExtraLux B : OŠ Olimpija Ljubljana
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:Bjelkić Din  
1S:Nesimović Meris 2S:Kadić Faruk
Starejši dečki 2. liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob 12.00
Ihan : Olimpija Ljubljana B
Šport park Ihan
GS:Kos Andraž  
1S:Kunavar Martin 2S:Flerin Rok
Starejši dečki 2. liga 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 11.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Ihan
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:Žinko David  
1S:Timotijević Lazar 2S:Sever Peter
01.06.24 ob 11.00
Olimpija Ljubljana B : Kolpa
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Jovič Lovro  
1S:Hodžić Ajdin 2S:Hristov Miro
01.06.24 ob 18.00
Ilirija ExtraLux B : Krka B
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:Kern Jan  
1S:Lihtenvalner Leon 2S:Qazimi Albi
Starejši dečki skupina 1 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 17.30
Jevnica : TEM Mirna
ŠRC Jevnica
GS:Rogič Nik  
1S:Fašing Jaka 2S:Jemec Aleks
Starejši dečki skupina 1 22. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.05.24 ob 17.30
Arne Tabor 69 : Krim
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Timotijević Lazar  
1S:Hodžić Ajdin 2S:Đukič Đorđe
01.06.24 ob 10.00
Jevnica : Komenda
ŠRC Jevnica
GS:Begič Amel  
1S:Fašing Jaka 2S:Majcen Tomaž
01.06.24 ob 14.30
ŠD Vir : IB 1975 Ljubljana
Igrišče Vir
GS:Maksimović Igor  
1S:Bernot Žan 2S:Beširevič Elvin
02.06.24 ob 10.00
Litija : TEM Mirna
Športni park Kresnice
GS:Gradišek Luka  
1S:Jemec Aleks 2S:Pirc Žan
02.06.24 ob 10.00
Ivančna Gorica : NK Ljubljana
Stadion Ivančna Gorica
GS:Jovič Lovro  
1S:Čolič Ivo 2S:Jašarević Aladin
02.06.24 ob 12.00
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Janežič Matic  
1S:Šere Jakob 2S:Salopek Jure
Starejši dečki skupina 2 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 09.00
NK TREBNJE : Bela krajina
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Kramer Tomaž  
1S:Potokar Nik 2S:Klepec David
01.06.24 ob 13.00
NK Šmartno Infostyle : NK Brinje Grosuplje B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Sagrkovič Tian  
1S:Petročnik Luka 2S:Sagrković Lan
01.06.24 ob 15.00
Anton Kamnik : ND Slovan
Športni park Virtus, Duplica
GS:Rogič Nik  
1S:Josipović Jure 2S:Intihar Matic
Mlajši dečki 1. liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.05.24 ob
Radomlje : NK Brinje Grosuplje A
PRELOŽENO
GS:Hlebec Tajda  
Mlajši dečki 1. liga 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 09.00
Ilirija ExtraLux A : NK Bravo
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:Bosnić Edis  
02.06.24 ob 11.00
slovan : Roltek Dob
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Sabadin Tomas  
05.06.24 ob 18.00
Rudar Trbovlje : Radomlje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Turanović Armin  
06.06.24 ob 18.30
NK Brinje Grosuplje A : Bela krajina
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:Brezovar Nejc  
Mlajši dečki 1. liga 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
slovan : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Roltek Dob : Rudar Trbovlje
Športni park Dob
GS:  
08.06.24 ob
Radomlje : Ilirija ExtraLux A
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
NK Bravo : Ihan Domžale
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Krka : Domžale
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob
Olimpija Ljubljana A : Bela krajina
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki 2. liga 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 18.30
Komenda B : Dolomiti
Igrišče Komenda
GS:Trobec Matjaž  
01.06.24 ob 10.00
Kočevje : Bravo B
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT)
GS:Poplašen Mladen  
03.06.24 ob 19.30
Vrhnika : IB 1975 Ljubljana A
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:Hlebec Tajda  
05.06.24 ob 18.00
NK Zagorje : Arne Tabor 69
Mestni stadion Zagorje
GS:Čoh Aljaž  
05.06.24 ob 18.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Radomlje rumeni
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:Jovič Lovro  
Mlajši dečki 2. liga 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Vrhnika : NK Zagorje
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
IB 1975 Ljubljana A : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob
Radomlje rumeni : Kočevje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Bravo B : Komenda B
GS:  
08.06.24 ob
Dolomiti : Kolpa
Igrišče Dobrova
GS:  
08.06.24 ob
Olimpija Ljubljana B : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki 3. liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.11.23 ob 11.00
NK Ribnica : Ilirija ExtraLux B
Stadion Ugar Ribnica
GS:Poplašen Mladen  
Mlajši dečki 3. liga 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 10.30
Brinje Grosuplje B : Ilirija ExtraLux B
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:Kos Blaž  
01.06.24 ob 12.00
Litija : NK TREBNJE
Športni park Kresnice
GS:Rozina Janez  
01.06.24 ob
NK Ribnica : Bravo C
GS:  
03.06.24 ob 18.00
TEM Mirna : Ivančna Gorica
Športni park Mirna
GS:Marjanović Nikola  
04.06.24 ob 19.00
Olimpija Ljubljana C : Jevnica
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Džananović Edis  
Mlajši dečki 3. liga 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Brinje Grosuplje B : TEM Mirna
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Ilirija ExtraLux B : NK Ribnica
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Bravo C : Litija
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:  
08.06.24 ob
NK TREBNJE : Krim Hubat
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
08.06.24 ob
NK Mengo 28 : Olimpija Ljubljana C
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
08.06.24 ob
Jevnica : Ivančna Gorica
ŠRC Jevnica
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Dlan Logatec : Termit Moravče
PRELOŽENO
GS:Sagrković Lan  
Mlajši dečki 4. liga 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob
Termit Moravče : Arne Tabor 69 B
Igrišče Moravče
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob
Svoboda Ljubljana : Termit Moravče
PRELOŽENO
GS:Arnečič Aljaž  
Mlajši dečki 4. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob
Termit Moravče : ŠD Vir
Igrišče Moravče
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.05.24 ob 13.30
Slovan B : Termit Moravče
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Žinko David  
Mlajši dečki 4. liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.05.24 ob
Termit Moravče : Ilirija ExtraLux C
Igrišče Moravče
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob
Termit Moravče : IB 1975 Ljubljana B
Igrišče Moravče
GS:  
30.05.24 ob 18.00
ŠD Vir : NK Šmartno
Igrišče Vir
GS:Dolenc Davor  
Mlajši dečki 4. liga 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 17.15
IB 1975 Ljubljana B : Arne Tabor 69 B
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:Nadarevič Denis  
01.06.24 ob 09.30
Dlan Logatec : Ilirija ExtraLux C
Stadion Sekirica Logatec
GS:Avdić Adel  
01.06.24 ob 10.30
Jezero Medvode : Svoboda Ljubljana
Igrišče Smlednik
GS:Čiča Miodrag  
01.06.24 ob 17.00
NK Šmartno : Slovan B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Ciuha Aleš  
01.06.24 ob
NK Ljubljana : Termit Moravče
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.06.24 ob 18.00
Komenda B : ŠD Vir
Igrišče Komenda
GS:Humar Nace  
Mlajši dečki 4. liga 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.06.24 ob 19.00
Ilirija ExtraLux C : NK Šmartno
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:Todorović Momčilo  
08.06.24 ob
NK Ljubljana : IB 1975 Ljubljana B
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Termit Moravče : Dlan Logatec
Igrišče Moravče
GS:  
08.06.24 ob
Slovan B : Komenda B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
ŠD Vir : Jezero Medvode
GS:  
08.06.24 ob
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 B
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
Mlajši dečki 5. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.23 ob 15.00
Nk Dragomer : NK Anton Kamnik
Igrišče Dragomer
GS:Sagrković Lan  
Mlajši dečki 5. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Fenix Kresnice : NK Anton Kamnik
Športni park Kresnice
GS:Jemec Aleks  
Mlajši dečki 5. liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.04.24 ob 16.00
NK Dol : Fenix Kresnice
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:Pirc Žan  
Mlajši dečki 5. liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.05.24 ob 18.00
NK Dol : IB 1975 Ljubljana C
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:Gradišek Luka  
01.06.24 ob 11.30
Črnuče : NK Anton Kamnik
Igrišče Črnuče
GS:Sabadin Tomas  
01.06.24 ob
Fenix Kresnice : Svoboda Kisovec
Športni park Kresnice
GS:  
02.06.24 ob 12.30
Radomlje črni : Nk Dragomer
Igrišče Dragomer
GS:Kunavar Martin  
05.06.24 ob 18.00
Šentjernej : Borovnica Vrhnika
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Mlajši dečki 5. liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
NK Anton Kamnik : Fenix Kresnice
GS:  
08.06.24 ob
Svoboda Kisovec : NK Dol
Igrišče Kisovec
GS:  
08.06.24 ob
IB 1975 Ljubljana C : Šentjernej
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob
Nk Dragomer : Črnuče
Igrišče Dragomer
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 15.30
Črnuče : Rudar Trbovlje
Igrišče Črnuče
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.24 ob
Radomlje : NK Šmartno
PRELOŽENO
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.05.24 ob 17.00
Radomlje : Litija
Športni park Radomlje - pomožno igr.
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
29.05.24 ob 17.30
Litija : Rudar Trbovlje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
01.06.24 ob 11.00
Bela krajina : NK Šmartno
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
03.06.24 ob 18.00
Arne Tabor 69 : NK Brinje Grosuplje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.06.24 ob 18.00
Črnuče : Slovan A
Igrišče Črnuče
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Olimpija Ljubljana zeleni : Litija
GS:  
08.06.24 ob
Radomlje : Ihan Domžale
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Črnuče
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
08.06.24 ob
Slovan A : Bela krajina
GS:  
08.06.24 ob
NK Šmartno : Arne Tabor 69
GS:  
08.06.24 ob
NK Brinje Grosuplje : Rudar Trbovlje
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 22. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 18.00
Črnuče : Radomlje
Igrišče Črnuče
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.09.23 ob 10.00
Krka : Slovan B
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob 09.30
Slovan B : Anton Kamnik
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.09.23 ob 19.30
Krka : NK Roltek Dob
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.23 ob 17.00
Krka : Dlan Logatec
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 12.00
Krim Hubat : Anton Kamnik
Igrišče Krim
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob 09.00
Krka : Anton Kamnik
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.24 ob 18.00
Slovan B : Krka
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 11.00
Anton Kamnik : NK Roltek Dob
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
20.04.24 ob 11.00
Krka : Olimpija Ljubljana beli
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob 16.00
Dlan Logatec : Krka
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.05.24 ob 11.00
Krka : Ihan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
11.05.24 ob 12.00
Anton Kamnik : Dlan Logatec
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
11.05.24 ob 16.30
Dragomer : Olimpija Ljubljana beli
Igrišče Dragomer
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob 10.00
NK Roltek Dob : Jezero Medvode
Športni park Dob
GS:  
25.05.24 ob 12.30
Anton Kamnik : Krim Hubat
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
25.05.24 ob 13.00
Krka : IB 1975 Ljubljana B
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
29.05.24 ob 18.00
Dlan Logatec : NK Zagorje
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
30.05.24 ob
IB 1975 Ljubljana B : Anton Kamnik
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Olimpija Ljubljana beli : NK Roltek Dob
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 13.30
Ihan : Slovan B
Šport park Ihan
GS:  
02.06.24 ob 10.30
Jezero Medvode : Krka
Igrišče Smlednik
GS:  
02.06.24 ob 16.30
Krim Hubat : Dragomer
Igrišče Krim
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 17.00
NK Zagorje : Ihan
Mestni stadion Zagorje
GS:  
08.06.24 ob
Olimpija Ljubljana beli : Jezero Medvode
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob
NK Roltek Dob : Dlan Logatec
GS:  
08.06.24 ob
Slovan B : Krim Hubat
GS:  
08.06.24 ob
Dragomer : IB 1975 Ljubljana B
Igrišče Dragomer
GS:  
08.06.24 ob
Anton Kamnik : Krka
GS:  
Cicibani U-11 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.08.23 ob 18.00
Krka : NK Bravo
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.09.23 ob 12.00
Kresnice Fenix : IB1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-11 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.09.23 ob 16.45
NK Ljubljana : NK Bravo
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
13.09.23 ob 18.00
Krka : slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
13.09.23 ob
Kočevje : Radomlje rumeni
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT)
GS:  
13.09.23 ob
Domžale : Vrhnika
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.23 ob 11.00
Kočevje : Kresnice Fenix
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT)
GS:  
24.09.23 ob 15.00
Krka : IB1975 Ljubljana
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
27.09.23 ob 17.30
NK Ljubljana : slovan
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 10.00
Vrhnika : Rudar Trbovlje
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 15.00
NK Ljubljana : IB1975 Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 13.30
Krka : Kočevje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 14.30
NK Ljubljana : Krka
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Kresnice Fenix : Rudar Trbovlje
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-11 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 11.00
Domžale : Kočevje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.24 ob 18.00
Krka : Ilirija ExtraLux
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
30.03.24 ob
NK Ljubljana : Domžale
GS:  
Cicibani U-11 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob 10.00
Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.04.24 ob 18.00
Arne Tabor 69 : Kočevje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-11 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob
NK Ljubljana : Radomlje rumeni
GS:  
04.05.24 ob
Krka : NK Bravo
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
05.05.24 ob 11.30
NK Brinje Grosuplje A : Kresnice Fenix
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.05.24 ob 10.30
slovan : NK Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
21.05.24 ob 19.30
NK Brinje Grosuplje A : Domžale
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.05.24 ob 11.00
NK Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 09.00
Krka : slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob 09.00
IB1975 Ljubljana : Vrhnika
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
25.05.24 ob 10.00
Ilirija ExtraLux : Krka
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
29.05.24 ob 18.00
Kresnice Fenix : Ivančna Gorica
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-11 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
29.05.24 ob 18.00
Vrhnika : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Dren
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Kresnice Fenix
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
01.06.24 ob
Krka : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
05.06.24 ob 17.30
Kočevje : Domžale
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT)
GS:  
05.06.24 ob 18.00
Ivančna Gorica : IB1975 Ljubljana
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Kresnice Fenix : IB1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
08.06.24 ob
NK Brinje Grosuplje A : Ivančna Gorica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Domžale : Vrhnika
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
Arne Tabor 69 : Kočevje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
08.06.24 ob
Ilirija ExtraLux : Radomlje rumeni
GS:  
08.06.24 ob
Rudar Trbovlje : NK Bravo
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
08.06.24 ob
NK Ljubljana : Krka
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.24 ob 10.30
Radomlje črni : NK Ribnica
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob 11.00
NK Ribnica : Ihan
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob
Radomlje črni : Jezero Medvode
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob
Radomlje črni : NK Anton Kamnik
GS:  
05.05.24 ob 11.00
NK Ribnica : Dragomer
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.05.24 ob 09.00
Radomlje črni : Termit Moravče
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 11.00
NK Ribnica : Litija
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob 10.30
NK TREBNJE : Jezero Medvode
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
25.05.24 ob
Termit Moravče : Ihan
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 18.00
Jezero Medvode : Litija
Igrišče Smlednik
GS:  
01.06.24 ob 11.00
Radomlje črni : NK TREBNJE
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 12.00
Ihan : Dragomer
Šport park Ihan
GS:  
01.06.24 ob
Termit Moravče : NK Anton Kamnik
GS:  
01.06.24 ob
Jevnica : NK Ribnica
ŠRC Jevnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
NK Anton Kamnik : Jevnica
GS:  
08.06.24 ob
NK Ribnica : Jezero Medvode
GS:  
08.06.24 ob
Litija : Radomlje črni
GS:  
08.06.24 ob
NK TREBNJE : Ihan
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
08.06.24 ob
Dragomer : Termit Moravče
Igrišče Dragomer
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.23 ob 09.30
TEM Mirna : Dolomiti
Športni park Mirna
GS:  
03.09.23 ob 11.00
Svoboda Kisovec : Kolpa
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.23 ob 09.30
Svoboda Kisovec : Dolomiti
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.04.24 ob 18.00
Kolpa : Dlan Logatec
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 09.30
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
07.10.23 ob 11.00
Borovnica : Kolpa
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 12.30
Svoboda Kisovec : TEM Mirna
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 12.00
NK Mengo 28 : Šentjernej deklice
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.11.23 ob 11.00
Svoboda Kisovec : NK Olimpija
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 17.00
Borovnica : TEM Mirna
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob 10.00
Šentjernej deklice : NK Olimpija
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.05.24 ob 11.00
Dlan Logatec : Kolpa
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob
Borovnica : Šentjernej deklice
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.05.24 ob 18.00
Dlan Logatec : NK Olimpija
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
02.06.24 ob 10.00
Dolomiti : Borovnica
Igrišče Dobrova
GS:  
02.06.24 ob 10.00
Šentjernej deklice : NK Mengo 28
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
02.06.24 ob 10.30
Kolpa : TEM Mirna
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
NK Olimpija : Svoboda Kisovec
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Kolpa
GS:  
08.06.24 ob
TEM Mirna : Šentjernej deklice
Športni park Mirna
GS:  
08.06.24 ob
NK Mengo 28 : Dolomiti
GS:  
08.06.24 ob
Borovnica : Dlan Logatec
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.23 ob 12.00
Bela krajina : ND ČRNUČE
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob 13.00
Brinje Grosuplje : NK Roltek Dob
Stadion Brinje Grosuplje
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
30.05.24 ob 18.30
NK Dol : Šentjernej
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.05.24 ob 17.00
Brinje Grosuplje : Šentjernej
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.05.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje : NK Dol
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
06.06.24 ob 18.00
Komenda : Svoboda Ljubljana
Igrišče Komenda
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.05.24 ob 18.30
NK Dol : ND ČRNUČE
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob
NK Šmartno : Šentjernej
GS:  
02.06.24 ob 09.30
NK Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
Športni park Dob
GS:  
02.06.24 ob 17.00
ND ČRNUČE : Brinje Grosuplje
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Brinje Grosuplje : Komenda
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
NK Dol : NK Šmartno
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
08.06.24 ob
Šentjernej : NK Roltek Dob
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
08.06.24 ob
Svoboda Ljubljana : Bela krajina
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
Cicibani U-10 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.23 ob 12.00
Kresnice Fenix : Krka
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-10 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.09.23 ob 19.00
NK Olimpija : Kresnice Fenix
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.09.23 ob 18.00
Krka : NK Olimpija
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
17.09.23 ob 11.00
Kresnice Fenix : IB 1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-10 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.23 ob 10.00
Domžale : Radomlje rumeni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.11.23 ob 18.00
Krka : NK Brinje Grosuplje A
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 11.00
slovan : Anton Kamnik
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
11.10.23 ob 19.00
Ilirija ExtraLux : Radomlje rumeni
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 09.30
Krka : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 09.00
Ilirija ExtraLux : NK Bravo
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
22.10.23 ob 10.30
Domžale : Krka
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Kresnice Fenix : Ilirija ExtraLux
GS:  
05.11.23 ob 09.30
Krka : slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 12.00
Ilirija ExtraLux : Krka
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
11.11.23 ob 12.30
Domžale : IB 1975 Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
12.11.23 ob 16.30
slovan : NK Olimpija
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.24 ob 09.00
Krka : Radomlje rumeni
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
06.04.24 ob
Kresnice Fenix : Anton Kamnik
GS:  
Cicibani U-10 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.24 ob 11.30
Ilirija ExtraLux : IB 1975 Ljubljana
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.04.24 ob 19.00
Krka : NK Bravo
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
24.04.24 ob 19.00
NK Olimpija : Anton Kamnik
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob 10.00
Ilirija ExtraLux : IB 1975 Ljubljana
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
05.05.24 ob 11.30
slovan : NK Olimpija
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.05.24 ob 09.00
slovan : Ilirija ExtraLux
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
11.05.24 ob 10.00
NK Olimpija : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
12.05.24 ob 12.00
Krka : Radomlje rumeni
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.05.24 ob 08.30
Ilirija ExtraLux : NK Olimpija
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.05.24 ob 19.00
NK Olimpija : IB 1975 Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
25.05.24 ob 08.30
Ilirija ExtraLux : Ivančna Gorica
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
25.05.24 ob 09.00
Krka : NK Bravo
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 11.00
Anton Kamnik : Rudar Trbovlje
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
05.06.24 ob 17.00
NK Brinje Grosuplje A : Ilirija ExtraLux
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Radomlje črni
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
09.09.23 ob 11.00
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.10.23 ob 11.00
Borovnica : ŠD Vir
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.10.23 ob 10.00
ŠD Vir : Krim Hubat
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Arne Tabor 69 : Bela krajina
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 13.00
Borovnica : Krim Hubat
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob
Borovnica : Dlan Logatec
GS:  
14.04.24 ob 10.00
Šentjernej : Litija
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
14.04.24 ob 11.00
ŠD Vir : Roltek Dob
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.05.24 ob
Arne Tabor 69 : ŠD Vir
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
06.05.24 ob 17.30
Borovnica : Svoboda Ljubljana
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.05.24 ob 11.30
Radomlje črni : NK TREBNJE
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 11.00
Borovnica : Bela krajina
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob 10.30
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
26.05.24 ob 14.00
Radomlje črni : Šentjernej
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.06.24 ob 10.00
Šentjernej : NK TREBNJE
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
01.06.24 ob
Borovnica : Dlan Logatec
GS:  
01.06.24 ob
ŠD Vir : Bela krajina
GS:  
02.06.24 ob 09.00
Svoboda Ljubljana : Litija
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Litija : ŠD Vir
GS:  
08.06.24 ob
Dlan Logatec : Svoboda Ljubljana
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
08.06.24 ob
Arne Tabor 69 : Borovnica
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.09.23 ob
Dolomiti : Svoboda Kisovec
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob 10.00
TEM Mirna : Ihan
Športni park Mirna
GS:  
10.09.23 ob 09.00
Dolomiti : NK Šmartno
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.23 ob 09.30
Dolomiti : Komenda
Igrišče Dobrova
GS:  
16.09.23 ob 12.00
NK Mengo 28 : TEM Mirna
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.23 ob 10.00
TEM Mirna : NK Roltek Dob
Športni park Mirna
GS:  
23.09.23 ob 12.00
Dolomiti : Ihan
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Dolomiti
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 10.00
Dolomiti : NK Roltek Dob
Igrišče Dobrova
GS:  
07.10.23 ob
Svoboda Kisovec : TEM Mirna
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Komenda
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 10.00
Dolomiti : TEM Mirna
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.11.23 ob 10.00
TEM Mirna : NK Šmartno
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.24 ob 08.30
Brinje Grosuplje B : NK Šmartno
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.15
TEM Mirna : NK Mengo 28
Športni park Mirna
GS:  
20.04.24 ob
Svoboda Kisovec : NK Šmartno
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.05.24 ob 12.00
Dolomiti : NK Zagorje
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 17.30
NK Roltek Dob : Komenda
Športni park Dob
GS:  
01.06.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Svoboda Kisovec
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
NK Zagorje : NK Šmartno
Mestni stadion Zagorje
GS:  
01.06.24 ob 10.00
NK Mengo 28 : Ihan
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
02.06.24 ob 17.00
TEM Mirna : Dolomiti
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Svoboda Kisovec : NK Mengo 28
Igrišče Kisovec
GS:  
08.06.24 ob
Ihan : NK Roltek Dob
GS:  
08.06.24 ob
Komenda : NK Zagorje
Igrišče Komenda
GS:  
08.06.24 ob
NK Šmartno : TEM Mirna
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
08.06.24 ob
Dolomiti : Brinje Grosuplje B
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.09.23 ob 17.30
NK Ljubljana : Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 09.00
ŽNK Radomlje : DONŠ Vodice
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.24 ob 12.30
Slovan : Vrhnika B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.00
Dragomer : ND ČRNUČE
Igrišče Dragomer
GS:  
20.04.24 ob
ŽNK Radomlje : Kolpa
Športni park Radomlje
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje A : NK Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.05.24 ob 17.30
ŽNK Radomlje : Vrhnika B
Športni park Radomlje
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.05.24 ob 18.00
Slovan : ND ČRNUČE
Igrišče Črnuče
GS:  
31.05.24 ob 18.00
Jezero Medvode : Kolpa
Igrišče Smlednik
GS:  
01.06.24 ob
DONŠ Vodice : ŽNK Radomlje
Igrišče Komenda
GS:  
01.06.24 ob
Vrhnika B : NK Ljubljana
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
02.06.24 ob 10.00
Dragomer : Brinje Grosuplje A
Igrišče Dragomer
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.06.24 ob
Brinje Grosuplje A : Slovan
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
ND ČRNUČE : Jezero Medvode
GS:  
08.06.24 ob
Kolpa : Vrhnika B
Športni park Podzemelj
GS:  
08.06.24 ob
NK Ljubljana : DONŠ Vodice
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
08.06.24 ob
ŽNK Radomlje : Dragomer
Športni park Radomlje
GS:  

REZULTATI TEKEM