RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-8
Osveženo 18.03.24 ob 23:57
09.09.23 ob 10.00
Dlan Logatec : Ilirija ExtraLux
Stadion Sekirica Logatec
GS:
09.09.23 ob 10.00
Junior : Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:
09.09.23 ob 10.00
Dlan Logatec : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:
09.09.23 ob 10.00
Ilirija ExtraLux : Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:
09.09.23 ob 10.00
Dlan Logatec : Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:
09.09.23 ob 10.00
Ilirija ExtraLux : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:
24.09.23 ob 09.00
Ilirija ExtraLux : Junior
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:
24.09.23 ob 09.00
Vrhnika : Dlan Logatec
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:
24.09.23 ob 09.00
Ilirija ExtraLux : Vrhnika
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:
24.09.23 ob 09.00
Junior : Dlan Logatec
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:
24.09.23 ob 09.00
Ilirija ExtraLux : Dlan Logatec
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:
24.09.23 ob 09.00
Junior : Vrhnika
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:
07.10.23 ob 12.00
Junior : Vrhnika
Igrišče Dobrova
GS:
07.10.23 ob 12.00
Dlan Logatec : Ilirija ExtraLux
Igrišče Dobrova
GS:
07.10.23 ob 12.00
Junior : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:
07.10.23 ob 12.00
Vrhnika : Ilirija ExtraLux
Igrišče Dobrova
GS:
07.10.23 ob 12.00
Junior : Ilirija ExtraLux
Igrišče Dobrova
GS:
07.10.23 ob 12.00
Vrhnika : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:
21.10.23 ob 16.00
Vrhnika : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 16.00
Ilirija ExtraLux : Junior
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 16.00
Vrhnika : Ilirija ExtraLux
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 16.00
Dlan Logatec : Junior
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 16.00
Vrhnika : Junior
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 16.00
Dlan Logatec : Ilirija ExtraLux
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:
10.09.23 ob 09.00
Zagorje : Svoboda Kisovec
Mestni stadion Zagorje
GS:
10.09.23 ob 09.00
Litija : Rudar Trbovlje
Mestni stadion Zagorje
GS:
10.09.23 ob 09.00
Zagorje : Litija
Mestni stadion Zagorje
GS:
10.09.23 ob 09.00
Svoboda Kisovec : Rudar Trbovlje
Mestni stadion Zagorje
GS:
10.09.23 ob 09.00
Zagorje : Rudar Trbovlje
Mestni stadion Zagorje
GS:
10.09.23 ob 09.00
Svoboda Kisovec : Litija
Mestni stadion Zagorje
GS:
24.09.23 ob 10.00
Svoboda Kisovec : Litija
Igrišče Kisovec - pomožno igrišče
GS:
24.09.23 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Zagorje
Igrišče Kisovec - pomožno igrišče
GS:
24.09.23 ob 10.00
Svoboda Kisovec : Rudar Trbovlje
Igrišče Kisovec - pomožno igrišče
GS:
24.09.23 ob 10.00
Litija : Zagorje
Igrišče Kisovec - pomožno igrišče
GS:
24.09.23 ob 10.00
Svoboda Kisovec : Zagorje
GS:
24.09.23 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Litija
Igrišče Kisovec - pomožno igrišče
GS:
07.10.23 ob
Litija : Rudar Trbovlje
Stadion Litija
GS:
07.10.23 ob
Zagorje : Svoboda Kisovec
Stadion Litija
GS:
07.10.23 ob
Litija : Zagorje
Stadion Litija
GS:
07.10.23 ob
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec
Stadion Litija
GS:
07.10.23 ob
Litija : Svoboda Kisovec
Stadion Litija
GS:
07.10.23 ob
Rudar Trbovlje : Zagorje
Stadion Litija
GS:
12.11.23 ob 10.00
Svoboda Kisovec : Litija
Športni park Rudar Trbovlje
GS:
12.11.23 ob 10.00
Zagorje : Litija
Športni park Rudar Trbovlje
GS:
12.11.23 ob 10.00
Zagorje : Svoboda Kisovec
Športni park Rudar Trbovlje
GS:
10.09.23 ob 10.30
NK Šmartno : NK Dol
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 10.30
Kresnice Fenix : Jevnica
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 10.30
NK Šmartno : Kresnice Fenix
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 10.30
NK Dol : Jevnica
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 10.30
NK Šmartno : Jevnica
Stadion Cviblje Trebnje
GS:
10.09.23 ob 10.30
NK Dol : Kresnice Fenix
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:
29.09.23 ob 17.30
Jevnica : NK Šmartno
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:
29.09.23 ob 17.30
Kresnice Fenix : NK Šmartno
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:
29.09.23 ob 17.30
Kresnice Fenix : Jevnica
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:
07.10.23 ob 12.00
NK Šmartno : NK Dol
Športni park Kresnice
GS:
07.10.23 ob 12.00
Jevnica : NK Dol
Športni park Kresnice
GS:
07.10.23 ob 12.00
Jevnica : NK Šmartno
Športni park Kresnice
GS:
22.10.23 ob 11.00
Jevnica : NK Šmartno
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:
22.10.23 ob 11.00
NK Dol : Kresnice Fenix
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:
22.10.23 ob 11.00
Jevnica : NK Dol
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:
22.10.23 ob 11.00
NK Šmartno : Kresnice Fenix
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:
22.10.23 ob 11.00
Jevnica : Kresnice Fenix
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:
22.10.23 ob 11.00
NK Šmartno : NK Dol
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:
09.09.23 ob 10.00
Krka : Bela krajina
Igrišče Trebnje - UT
GS:
09.09.23 ob 10.00
Šentjernej : Bela krajina
Igrišče Trebnje - UT
GS:
09.09.23 ob 10.00
Šentjernej : Krka
Igrišče Trebnje - UT
GS:
23.09.23 ob 14.00
Šentjernej : Krka
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:
23.09.23 ob 14.00
Bela krajina : NK TREBNJE
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:
23.09.23 ob 14.00
Šentjernej : Bela krajina
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:
23.09.23 ob 14.00
Krka : NK TREBNJE
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:
23.09.23 ob 14.00
Šentjernej : NK TREBNJE
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:
23.09.23 ob 14.00
Krka : Bela krajina
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:
07.10.23 ob 14.00
Krka : Bela krajina
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:
07.10.23 ob 14.00
NK TREBNJE : Šentjernej
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:
07.10.23 ob 14.00
Krka : NK TREBNJE
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:
07.10.23 ob 14.00
Bela krajina : Šentjernej
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:
07.10.23 ob 14.00
Krka : Šentjernej
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:
07.10.23 ob 14.00
Bela krajina : NK TREBNJE
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:
22.10.23 ob 14.00
Bela krajina : NK TREBNJE
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:
22.10.23 ob 14.00
Šentjernej : Krka
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:
22.10.23 ob 14.00
Bela krajina : Šentjernej
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:
22.10.23 ob 14.00
NK TREBNJE : Krka
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:
22.10.23 ob 14.00
Bela krajina : Krka
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:
22.10.23 ob 14.00
NK TREBNJE : Šentjernej
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:
09.09.23 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:
09.09.23 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:
09.09.23 ob 09.30
Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:
09.09.23 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : IB 1975 Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:
09.09.23 ob 09.30
Arne Tabor 69 : slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:
23.09.23 ob 10.00
Arne Tabor 69 : slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:
23.09.23 ob 10.00
IB 1975 Ljubljana : Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:
23.09.23 ob 10.00
Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:
23.09.23 ob 10.00
slovan : Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:
23.09.23 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:
23.09.23 ob 10.00
slovan : IB 1975 Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:
07.10.23 ob 13.00
Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:
07.10.23 ob 13.00
IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:
07.10.23 ob 13.00
IB 1975 Ljubljana : Olimpija Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
IB 1975 Ljubljana : Olimpija Ljubljana
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
Arne Tabor 69 : slovan
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : slovan
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
IB 1975 Ljubljana : slovan
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
09.09.23 ob 13.30
Domžale Dob rumeni : DONŠ Vodice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
09.09.23 ob 13.30
ŠD Vir : NK Mengo 28
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
09.09.23 ob 13.30
Domžale Dob rumeni : ŠD Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
09.09.23 ob 13.30
DONŠ Vodice : NK Mengo 28
Igrišče Komenda
GS:
09.09.23 ob 13.30
Domžale Dob rumeni : NK Mengo 28
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
09.09.23 ob 13.30
DONŠ Vodice : ŠD Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
24.09.23 ob 09.30
NK Anton Kamnik : ŠD Vir
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
24.09.23 ob 09.30
NK Mengo 28 : DONŠ Vodice
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
24.09.23 ob 09.30
ŠD Vir : DONŠ Vodice
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
24.09.23 ob 13.30
NK Anton Kamnik : NK Mengo 28
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
24.09.23 ob 13.30
NK Anton Kamnik : DONŠ Vodice
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
24.09.23 ob 13.30
ŠD Vir : NK Mengo 28
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
08.10.23 ob 10.00
ŠD Vir : NK Mengo 28
Igrišče Vir
GS:
08.10.23 ob 10.00
DONŠ Vodice : Domžale Dob rumeni
Igrišče Vir
GS:
08.10.23 ob 10.00
ŠD Vir : DONŠ Vodice
Igrišče Vir
GS:
08.10.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Domžale Dob rumeni
Igrišče Vir
GS:
08.10.23 ob 10.00
ŠD Vir : Domžale Dob rumeni
Igrišče Vir
GS:
08.10.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : DONŠ Vodice
Igrišče Vir
GS:
22.10.23 ob 09.00
NK Anton Kamnik : NK Mengo 28
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
22.10.23 ob 09.00
DONŠ Vodice : Domžale Dob rumeni
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
22.10.23 ob 09.00
NK Anton Kamnik : DONŠ Vodice
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
22.10.23 ob 09.00
NK Mengo 28 : Domžale Dob rumeni
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
22.10.23 ob 09.00
NK Anton Kamnik : Domžale Dob rumeni
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
22.10.23 ob 09.00
NK Mengo 28 : DONŠ Vodice
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:
04.11.23 ob
NK Mengo 28 : DONŠ Vodice
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:
04.11.23 ob
Domžale Dob rumeni : ŠD Vir
GS:
04.11.23 ob
NK Mengo 28 : Domžale Dob rumeni
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:
04.11.23 ob
DONŠ Vodice : ŠD Vir
Igrišče Komenda
GS:
04.11.23 ob
NK Mengo 28 : ŠD Vir
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:
04.11.23 ob
DONŠ Vodice : Domžale Dob rumeni
Igrišče Komenda
GS:
10.09.23 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : Bravo Lumpi
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 09.30
NK Brinje Grosuplje A : Ivančna Gorica
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 09.30
Bravo Lumpi : Ivančna Gorica
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:
10.09.23 ob 09.30
Bravo Lumpi : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:
05.11.23 ob 09.30
Bravo Lumpi : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:
05.11.23 ob 09.30
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:
05.11.23 ob 09.30
Bravo Lumpi : Ivančna Gorica
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:
05.11.23 ob 09.30
NK Brinje Grosuplje A : Svoboda Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:
05.11.23 ob 09.30
Bravo Lumpi : Svoboda Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:
05.11.23 ob 09.30
NK Brinje Grosuplje A : Ivančna Gorica
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:
14.10.23 ob 11.00
Svoboda Ljubljana : Bravo Lumpi
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
14.10.23 ob 11.00
Ivančna Gorica : Bravo Lumpi
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
14.10.23 ob 11.00
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob 09.30
Bravo Lumpi : NK Brinje Grosuplje A
Stadion Ivančna Gorica
GS:
21.10.23 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : NK Brinje Grosuplje A
Stadion Ivančna Gorica
GS:
21.10.23 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : Bravo Lumpi
Stadion Ivančna Gorica
GS:
09.09.23 ob 13.30
Ihan : ND ČRNUČE
Šport park Ihan
GS:
09.09.23 ob 13.30
Jezero Medvode : ŽNK Radomlje
Šport park Ihan
GS:
09.09.23 ob 13.30
Ihan : Jezero Medvode
Šport park Ihan
GS:
09.09.23 ob 13.30
ND ČRNUČE : ŽNK Radomlje
Šport park Ihan
GS:
09.09.23 ob 13.30
Ihan : ŽNK Radomlje
Šport park Ihan
GS:
09.09.23 ob 13.30
ND ČRNUČE : Jezero Medvode
Šport park Ihan
GS:
24.09.23 ob 10.00
ND ČRNUČE : Jezero Medvode
Igrišče Črnuče
GS:
24.09.23 ob 10.00
ŽNK Radomlje : Komenda
Igrišče Črnuče
GS:
24.09.23 ob 10.00
ND ČRNUČE : ŽNK Radomlje
Igrišče Črnuče
GS:
24.09.23 ob 10.00
Jezero Medvode : Komenda
Igrišče Črnuče
GS:
24.09.23 ob 10.00
ND ČRNUČE : Komenda
Igrišče Črnuče
GS:
24.09.23 ob 10.00
Jezero Medvode : ŽNK Radomlje
Igrišče Črnuče
GS:
07.10.23 ob 10.00
Jezero Medvode : ŽNK Radomlje
Igrišče Smlednik
GS:
07.10.23 ob 10.00
Komenda : Ihan
Igrišče Smlednik
GS:
07.10.23 ob 10.00
Jezero Medvode : Komenda
Igrišče Smlednik
GS:
07.10.23 ob 10.00
ŽNK Radomlje : Ihan
Igrišče Smlednik
GS:
07.10.23 ob 10.00
Jezero Medvode : Ihan
Igrišče Smlednik
GS:
07.10.23 ob 10.00
ŽNK Radomlje : Komenda
Igrišče Smlednik
GS:
22.10.23 ob 13.00
ŽNK Radomlje : Komenda
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
22.10.23 ob 13.00
Ihan : ND ČRNUČE
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
22.10.23 ob 13.00
ŽNK Radomlje : Ihan
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
22.10.23 ob 13.00
Komenda : ND ČRNUČE
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
22.10.23 ob 13.00
ŽNK Radomlje : ND ČRNUČE
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
22.10.23 ob 13.00
Komenda : Ihan
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
04.11.23 ob
Komenda : Ihan
GS:
04.11.23 ob
ND ČRNUČE : Jezero Medvode
GS:
04.11.23 ob
Komenda : ND ČRNUČE
GS:
04.11.23 ob
Ihan : Jezero Medvode
Šport park Ihan
GS:
04.11.23 ob
Komenda : Jezero Medvode
GS:
04.11.23 ob
Ihan : ND ČRNUČE
Šport park Ihan
GS:
10.09.23 ob 09.30
Radomlje : Brinje Grosuplje B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:
10.09.23 ob 09.30
Domžale Dob modri : Brinje Grosuplje B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:
10.09.23 ob 09.30
Domžale Dob modri : Radomlje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:
01.10.23 ob 12.00
Domžale Dob modri : Radomlje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
01.10.23 ob 12.00
Brinje Grosuplje B : NK Roltek Dob
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
01.10.23 ob 12.00
Domžale Dob modri : Brinje Grosuplje B
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
01.10.23 ob 12.00
Radomlje : NK Roltek Dob
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
01.10.23 ob 12.00
Brinje Grosuplje B : Radomlje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
01.10.23 ob 12.00
Domžale Dob modri : NK Roltek Dob
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:
08.10.23 ob 11.00
Radomlje : Brinje Grosuplje B
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
08.10.23 ob 11.00
NK Roltek Dob : Slovan B
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
08.10.23 ob 11.00
Radomlje : NK Roltek Dob
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
08.10.23 ob 11.00
Brinje Grosuplje B : Slovan B
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
08.10.23 ob 11.00
Radomlje : Slovan B
GS:
08.10.23 ob 11.00
Brinje Grosuplje B : NK Roltek Dob
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob
Brinje Grosuplje B : NK Roltek Dob
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob
Slovan B : Domžale Dob modri
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob
Brinje Grosuplje B : Slovan B
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob
NK Roltek Dob : Domžale Dob modri
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob
Brinje Grosuplje B : Domžale Dob modri
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:
21.10.23 ob
NK Roltek Dob : Slovan B
GS:
04.11.23 ob
NK Roltek Dob : Slovan B
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:
04.11.23 ob
Domžale Dob modri : Radomlje
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:
04.11.23 ob
NK Roltek Dob : Domžale Dob modri
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:
04.11.23 ob
Slovan B : Radomlje
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:
04.11.23 ob
NK Roltek Dob : Radomlje
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:
04.11.23 ob
Slovan B : Domžale Dob modri
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 0 : 0 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |