Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-8
Osveženo 19.09.18 ob 19:57
Cicibani U-8 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.09.18 ob 09.00
Kamnik : Termit Moravče
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
08.09.18 ob 09.00
Komenda : Ihan
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-8 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 12.30
Komenda : Ihan
Igrišče Komenda
GS:  
22.09.18 ob 12.30
Termit Moravče : Kamnik
Igrišče Komenda
GS:  
22.09.18 ob 12.30
Komenda : Termit Moravče
GS:  
22.09.18 ob 12.30
Ihan : Kamnik
Igrišče Komenda
GS:  
22.09.18 ob 12.30
Komenda : Kamnik
Igrišče Komenda
GS:  
22.09.18 ob 12.30
Ihan : Termit Moravče
Igrišče Komenda
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.09.18 ob 10.00
Šentjernej : ŠD Tian-NŠ Jasmin Kurtić
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
08.09.18 ob 10.00
NK Krka : Bela krajina 2016
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
08.09.18 ob 10.00
Šentjernej : NK Krka
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
08.09.18 ob 10.00
ŠD Tian-NŠ Jasmin Kurtić : Bela krajina 2016
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
08.09.18 ob 10.00
Šentjernej : Bela krajina 2016
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
08.09.18 ob 10.00
ŠD Tian-NŠ Jasmin Kurtić : NK Krka
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
23.09.18 ob 10.00
ŠD Tian-NŠ Jasmin Kurtić : NK Krka
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
23.09.18 ob 10.00
Bela krajina 2016 : Šentjernej
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
23.09.18 ob 10.00
ŠD Tian-NŠ Jasmin Kurtić : Bela krajina 2016
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
23.09.18 ob 10.00
NK Krka : Šentjernej
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
23.09.18 ob 10.00
ŠD Tian-NŠ Jasmin Kurtić : Šentjernej
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
23.09.18 ob 10.00
NK Krka : Bela krajina 2016
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
Cicibani U-8 skupina 3 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.09.18 ob 16.00
Mirna : Ivančna Gorica
Športni park Mirna
GS:  
08.09.18 ob 16.00
Brinje Grosuplje : Bartog Trebnje
Športni park Mirna
GS:  
08.09.18 ob 16.00
Mirna : Brinje Grosuplje
Športni park Mirna
GS:  
08.09.18 ob 16.00
Ivančna Gorica : Bartog Trebnje
Športni park Mirna
GS:  
08.09.18 ob 16.00
Mirna : Bartog Trebnje
Športni park Mirna
GS:  
08.09.18 ob 16.00
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-8 skupina 3 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 15.00
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Bartog Trebnje : Mirna
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Ivančna Gorica : Bartog Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Brinje Grosuplje : Mirna
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Ivančna Gorica : Mirna
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Brinje Grosuplje : Bartog Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.09.18 ob 09.30
Jevnica : Zagorje
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:  
08.09.18 ob 09.30
Olimpija Ljubljana A : Rudar Trbovlje
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:  
08.09.18 ob 09.30
Jevnica : Olimpija Ljubljana A
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:  
08.09.18 ob 09.30
Zagorje : Rudar Trbovlje
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:  
08.09.18 ob 09.30
Jevnica : Rudar Trbovlje
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:  
08.09.18 ob 09.30
Zagorje : Olimpija Ljubljana A
ŠRC Jevnica - pomožno igrišče
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob
Zagorje : Olimpija Ljubljana A
Mestni stadion Zagorje
GS:  
22.09.18 ob
Rudar Trbovlje : Jevnica
Mestni stadion Zagorje
GS:  
22.09.18 ob
Zagorje : Rudar Trbovlje
Mestni stadion Zagorje
GS:  
22.09.18 ob
Olimpija Ljubljana A : Jevnica
Mestni stadion Zagorje
GS:  
22.09.18 ob
Zagorje : Jevnica
Mestni stadion Zagorje
GS:  
22.09.18 ob
Olimpija Ljubljana A : Rudar Trbovlje
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-8 skupina 5 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 10.00
Dol : Cockta Kresnice
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Litija : Rudar Trbovlje B
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Dol : Litija
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Cockta Kresnice : Rudar Trbovlje B
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Dol : Rudar Trbovlje B
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Cockta Kresnice : Litija
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
09.09.18 ob 15.00
Dlan Logatec : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
09.09.18 ob 15.00
Dren Vrhnika A : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
09.09.18 ob 15.00
Dlan Logatec : Dren Vrhnika A
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
09.09.18 ob 15.00
Borovnica : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
09.09.18 ob 15.00
Dlan Logatec : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
09.09.18 ob 15.00
Borovnica : Dren Vrhnika A
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 10.00
Borovnica : Dren Vrhnika A
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Junior : Dlan Logatec
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Borovnica : Junior
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Dren Vrhnika A : Dlan Logatec
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Borovnica : Dlan Logatec
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
22.09.18 ob 10.00
Dren Vrhnika A : Junior
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
23.09.18 ob 09.30
Ilirija ExtraLux : Dragomer
Stadion Ilirija
GS:  
23.09.18 ob 09.30
Olimpija Ljubljana C : Bravo Publikum A
Stadion Ilirija
GS:  
23.09.18 ob 09.30
Ilirija ExtraLux : Olimpija Ljubljana C
Stadion Ilirija
GS:  
23.09.18 ob 09.30
Dragomer : Bravo Publikum A
Stadion Ilirija
GS:  
23.09.18 ob 09.30
Ilirija ExtraLux : Bravo Publikum A
Stadion Ilirija
GS:  
23.09.18 ob 09.30
Dragomer : Olimpija Ljubljana C
Stadion Ilirija
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.09.18 ob 12.00
Vir : Domžale A
Igrišče Vir
GS:  
08.09.18 ob 12.00
Laby's Mengo 28 : Črnuče
Igrišče Vir
GS:  
08.09.18 ob 12.00
Vir : Laby's Mengo 28
Igrišče Vir
GS:  
08.09.18 ob 12.00
Domžale A : Črnuče
Igrišče Vir
GS:  
08.09.18 ob 12.00
Vir : Črnuče
Igrišče Vir
GS:  
08.09.18 ob 12.00
Domžale A : Laby's Mengo 28
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
23.09.18 ob 15.00
Domžale A : Laby's Mengo 28
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
23.09.18 ob 15.00
Črnuče : Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
23.09.18 ob 15.00
Domžale A : Črnuče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
23.09.18 ob 15.00
Laby's Mengo 28 : Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
23.09.18 ob 15.00
Domžale A : Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
23.09.18 ob 15.00
Laby's Mengo 28 : Črnuče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 15.00
Dren Vrhnika B : Šmartno
Športni park Dren
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Slovan : Svoboda Ljubljana
Športni park Dren
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Dren Vrhnika B : Slovan
Športni park Dren
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Šmartno : Svoboda Ljubljana
Športni park Dren
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Dren Vrhnika B : Svoboda Ljubljana
Športni park Dren
GS:  
22.09.18 ob 15.00
Šmartno : Slovan
Športni park Dren
GS:  
Cicibani U-8 skupina 10 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.09.18 ob 08.30
Jezero Medvode : Roltek Dob
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
08.09.18 ob 08.30
Kalcer Radomlje : Domžale B
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
08.09.18 ob 08.30
Jezero Medvode : Kalcer Radomlje
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
08.09.18 ob 08.30
Roltek Dob : Domžale B
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
08.09.18 ob 08.30
Jezero Medvode : Domžale B
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
08.09.18 ob 08.30
Roltek Dob : Kalcer Radomlje
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
Cicibani U-8 skupina 10 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 09.00
Roltek Dob : Kalcer Radomlje
Športni park Dob
GS:  
22.09.18 ob 09.00
Domžale B : Jezero Medvode
Športni park Dob
GS:  
22.09.18 ob 09.00
Roltek Dob : Domžale B
Športni park Dob
GS:  
22.09.18 ob 09.00
Kalcer Radomlje : Jezero Medvode
Športni park Dob
GS:  
22.09.18 ob 09.00
Roltek Dob : Jezero Medvode
Športni park Dob
GS:  
22.09.18 ob 09.00
Kalcer Radomlje : Domžale B
Športni park Dob
GS:  
Cicibani U-8 skupina 11 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
09.09.18 ob 09.00
Krim : Arne Tabor 69
Igrišče Krim
GS:  
09.09.18 ob 09.00
Olimpija Ljubljana B : Ekipa 4
Igrišče Krim
GS:  
09.09.18 ob 09.00
Krim : Olimpija Ljubljana B
Igrišče Krim
GS:  
09.09.18 ob 09.00
Arne Tabor 69 : Ekipa 4
Igrišče Krim
GS:  
09.09.18 ob 09.00
Krim : Ekipa 4
Igrišče Krim
GS:  
09.09.18 ob 09.00
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana B
Igrišče Krim
GS:  
Cicibani U-8 skupina 11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana B
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
22.09.18 ob 09.30
Olimpija Ljubljana B : Interblock
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
22.09.18 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Interblock
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
22.09.18 ob 09.30
Interblock : Krim
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
22.09.18 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Krim
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
22.09.18 ob 09.30
Krim : Olimpija Ljubljana B
Igrišče Krim
GS:  

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4