Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 31.08.19
31.08.19
Ivancna Gorica : Arne Tabor 69 A
0 : 3(0 : 0)
31.08.19
Komenda A : NK Olimpija Ljubljana
0 : 10(0 : 5)
31.08.19
Domžale : Termit Moravče
3 : 0(2 : 0)
31.08.19
Dren Vrhnika B : Brinje Grosuplje
0 : 8(0 : 4)
11.09.19
Kamnik : Interblock
1 : 0(0 : 0)
01.09.19
Ilirija ExtraLux B : Bravo publikum
1 : 1(0 : 1)
2. krog 07.09.19
08.09.19
Interblock : Ilirija ExtraLux B
1 : 4(0 : 2)
07.09.19
Brinje Grosuplje : Kamnik
11 : 0(5 : 0)
07.09.19
Termit Moravče : Dren Vrhnika B
3 : 0(1 : 0)
04.09.19
NK Olimpija Ljubljana : Domžale
0 : 1(0 : 0)
07.09.19
Ivancna Gorica : Komenda A
0 : 0(0 : 0)
07.09.19
Bravo publikum : Arne Tabor 69 A
0 : 2(0 : 0)
3. krog 14.09.19
15.09.19
Komenda A : Arne Tabor 69 A
0 : 4(0 : 4)
08.10.19
Domžale : Ivancna Gorica
5 : 0(3 : 0)
15.09.19
Dren Vrhnika B : NK Olimpija Ljubljana
0 : 3(0 : 1)
15.09.19
Kamnik : Termit Moravče
0 : 2(0 : 1)
15.09.19
Ilirija ExtraLux B : Brinje Grosuplje
1 : 5(1 : 2)
14.09.19
Bravo publikum : Interblock
3 : 1(2 : 1)
4. krog 21.09.19
22.09.19
Arne Tabor 69 A : Interblock
7 : 1(3 : 0)
20.09.19
Brinje Grosuplje : Bravo publikum
1 : 3(1 : 0)
21.09.19
Termit Moravče : Ilirija ExtraLux B
0 : 1(0 : 0)
21.09.19
NK Olimpija Ljubljana : Kamnik
7 : 0(5 : 0)
21.09.19
Ivancna Gorica : Dren Vrhnika B
2 : 0(1 : 0)
21.09.19
Komenda A : Domžale
1 : 7(0 : 2)
5. krog 28.09.19
28.09.19
Domžale : Arne Tabor 69 A
6 : 2(2 : 0)
29.09.19
Dren Vrhnika B : Komenda A
3 : 3(2 : 3)
28.09.19
Kamnik : Ivancna Gorica
1 : 0(0 : 0)
28.09.19
Interblock : Brinje Grosuplje
0 : 0(0 : 0)
28.09.19
NK Olimpija Ljubljana : Ilirija ExtraLux B
3 : 3(2 : 2)
28.09.19
Termit Moravče : Bravo publikum
0 : 5(0 : 1)
6. krog 05.10.19
06.10.19
Arne Tabor 69 A : Brinje Grosuplje
0 : 1(0 : 0)
05.10.19
Termit Moravče : Interblock
1 : 2(0 : 2)
06.10.19
NK Olimpija Ljubljana : Bravo publikum
6 : 0(4 : 0)
05.10.19
Ivancna Gorica : Ilirija ExtraLux B
0 : 1(0 : 0)
05.10.19
Komenda A : Kamnik
1 : 1(0 : 1)
05.10.19
Domžale : Dren Vrhnika B
5 : 0(1 : 0)
7. krog 12.10.19
13.10.19
Dren Vrhnika B : Arne Tabor 69 A
1 : 5(0 : 4)
13.10.19
Kamnik : Domžale
0 : 4(0 : 2)
13.10.19
Ilirija ExtraLux B : Komenda A
13 : 0(9 : 0)
12.10.19
Bravo publikum : Ivancna Gorica
2 : 0(0 : 0)
13.10.19
Brinje Grosuplje : Termit Moravče
4 : 1(1 : 0)
11.10.19
NK Olimpija Ljubljana : Interblock
8 : 0(0 : 0)
8. krog 19.10.19
19.10.19
NK Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
3 : 2(0 : 1)
17.10.19
Ivancna Gorica : Interblock
4 : 1(2 : 1)
20.10.19
Komenda A : Bravo publikum
0 : 3(0 : 2)
19.10.19
Domžale : Ilirija ExtraLux B
20.10.19
Dren Vrhnika B : Kamnik
2 : 0(2 : 0)
19.10.19
Termit Moravče : Arne Tabor 69 A
0 : 7(0 : 6)
9. krog 26.10.19
27.10.19
Kamnik : Arne Tabor 69 A
0 : 4(0 : 1)
27.10.19
Ilirija ExtraLux B : Dren Vrhnika B
12 : 0(7 : 0)
23.11.19
Bravo publikum : Domžale
1 : 1(0 : 0)
27.10.19
Brinje Grosuplje : Ivancna Gorica
0 : 0(0 : 0)
26.10.19
Termit Moravče : NK Olimpija Ljubljana
0 : 5(0 : 3)
26.10.19
Komenda A : Interblock
0 : 3(0 : 1)
10. krog 09.11.19
10.11.19
Arne Tabor 69 A : NK Olimpija Ljubljana
1 : 1(0 : 1)
09.11.19
Ivancna Gorica : Termit Moravče
0 : 1(0 : 1)
10.11.19
Komenda A : Brinje Grosuplje
0 : 7(0 : 5)
09.11.19
Domžale : Interblock
7 : 0(4 : 0)
09.11.19
Dren Vrhnika B : Bravo publikum
1 : 6(0 : 3)
10.11.19
Kamnik : Ilirija ExtraLux B
0 : 3(0 : 2)
11. krog 16.11.19
17.11.19
Ilirija ExtraLux B : Arne Tabor 69 A
2 : 0(1 : 0)
16.11.19
Bravo publikum : Kamnik
0 : 0(0 : 0)
23.11.19
Interblock : Dren Vrhnika B
2 : 2(2 : 2)
16.11.19
Brinje Grosuplje : Domžale
4 : 0(2 : 0)
16.11.19
Termit Moravče : Komenda A
16.11.19
NK Olimpija Ljubljana : Ivancna Gorica
4 : 1(3 : 0)
12. krog 21.03.20
21.03.20
Arne Tabor 69 A : Ivancna Gorica
21.03.20
NK Olimpija Ljubljana : Komenda A
21.03.20
Termit Moravče : Domžale
21.03.20
Brinje Grosuplje : Dren Vrhnika B
21.03.20
Interblock : Kamnik
21.03.20
Bravo publikum : Ilirija ExtraLux B
13. krog 28.03.20
28.03.20
Ilirija ExtraLux B : Interblock
28.03.20
Kamnik : Brinje Grosuplje
28.03.20
Dren Vrhnika B : Termit Moravče
28.03.20
Domžale : NK Olimpija Ljubljana
28.03.20
Komenda A : Ivancna Gorica
28.03.20
Arne Tabor 69 A : Bravo publikum
14. krog 04.04.20
04.04.20
Arne Tabor 69 A : Komenda A
04.04.20
Ivancna Gorica : Domžale
04.04.20
NK Olimpija Ljubljana : Dren Vrhnika B
04.04.20
Termit Moravče : Kamnik
04.04.20
Brinje Grosuplje : Ilirija ExtraLux B
04.04.20
Interblock : Bravo publikum
15. krog 11.04.20
11.04.20
Interblock : Arne Tabor 69 A
11.04.20
Bravo publikum : Brinje Grosuplje
11.04.20
Ilirija ExtraLux B : Termit Moravče
11.04.20
Kamnik : NK Olimpija Ljubljana
11.04.20
Dren Vrhnika B : Ivancna Gorica
11.04.20
Domžale : Komenda A
16. krog 18.04.20
18.04.20
Arne Tabor 69 A : Domžale
18.04.20
Komenda A : Dren Vrhnika B
18.04.20
Ivancna Gorica : Kamnik
18.04.20
Brinje Grosuplje : Interblock
18.04.20
Ilirija ExtraLux B : NK Olimpija Ljubljana
18.04.20
Bravo publikum : Termit Moravče
17. krog 25.04.20
25.04.20
Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 A
25.04.20
Interblock : Termit Moravče
25.04.20
Bravo publikum : NK Olimpija Ljubljana
25.04.20
Ilirija ExtraLux B : Ivancna Gorica
25.04.20
Kamnik : Komenda A
25.04.20
Dren Vrhnika B : Domžale
18. krog 09.05.20
09.05.20
Arne Tabor 69 A : Dren Vrhnika B
09.05.20
Domžale : Kamnik
09.05.20
Komenda A : Ilirija ExtraLux B
09.05.20
Ivancna Gorica : Bravo publikum
09.05.20
Termit Moravče : Brinje Grosuplje
09.05.20
Interblock : NK Olimpija Ljubljana
19. krog 16.05.20
16.05.20
Brinje Grosuplje : NK Olimpija Ljubljana
16.05.20
Interblock : Ivancna Gorica
16.05.20
Bravo publikum : Komenda A
16.05.20
Ilirija ExtraLux B : Domžale
16.05.20
Kamnik : Dren Vrhnika B
16.05.20
Arne Tabor 69 A : Termit Moravče
20. krog 23.05.20
23.05.20
Arne Tabor 69 A : Kamnik
23.05.20
Dren Vrhnika B : Ilirija ExtraLux B
23.05.20
Domžale : Bravo publikum
23.05.20
Ivancna Gorica : Brinje Grosuplje
23.05.20
NK Olimpija Ljubljana : Termit Moravče
23.05.20
Interblock : Komenda A
21. krog 30.05.20
30.05.20
NK Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69 A
30.05.20
Termit Moravče : Ivancna Gorica
30.05.20
Brinje Grosuplje : Komenda A
30.05.20
Interblock : Domžale
30.05.20
Bravo publikum : Dren Vrhnika B
30.05.20
Ilirija ExtraLux B : Kamnik
22. krog 06.06.20
06.06.20
Arne Tabor 69 A : Ilirija ExtraLux B
06.06.20
Kamnik : Bravo publikum
06.06.20
Dren Vrhnika B : Interblock
06.06.20
Domžale : Brinje Grosuplje
06.06.20
Komenda A : Termit Moravče
06.06.20
Ivancna Gorica : NK Olimpija Ljubljana

REZULTATI TEKEM