Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 31.08.19
31.08.19
Bela krajina : prost
31.08.19
Kolpa : NK Interblock
5 : 1(2 : 0)
01.09.19
Zagorje : NK Olimpija Ljubljana
4 : 0(3 : 0)
01.09.19
Kočevje : Vir
11 : 0(6 : 0)
31.08.19
Termit Moravče : Arne Tabor 69
1 : 2(0 : 0)
31.08.19
Dren Vrhnika : prost
2. krog 07.09.19
07.09.19
prost : Arne Tabor 69
11.09.19
Vir : Termit Moravče
1 : 2(0 : 2)
08.09.19
NK Olimpija Ljubljana : Dren Vrhnika
2 : 2(1 : 1)
08.09.19
NK Interblock : Zagorje
5 : 1(3 : 0)
07.09.19
Bela krajina : Kolpa
0 : 1(0 : 0)
07.09.19
Kočevje : prost
3. krog 14.09.19
14.09.19
Kolpa : prost
15.09.19
Zagorje : Bela krajina
1 : 2(0 : 1)
12.09.19
Dren Vrhnika : NK Interblock
7 : 2(3 : 1)
14.09.19
Kočevje : NK Olimpija Ljubljana
4 : 1(2 : 0)
14.09.19
Arne Tabor 69 : Vir
1 : 2(1 : 1)
14.09.19
Termit Moravče : prost
4. krog 21.09.19
21.09.19
prost : Vir
21.09.19
NK Olimpija Ljubljana : Termit Moravče
4 : 1(1 : 1)
21.09.19
NK Interblock : Kočevje
2 : 1(1 : 0)
22.09.19
Bela krajina : Dren Vrhnika
3 : 1(1 : 0)
22.09.19
Kolpa : Zagorje
1 : 4(0 : 1)
21.09.19
Arne Tabor 69 : prost
5. krog 28.09.19
28.09.19
Zagorje : prost
23.11.19
Dren Vrhnika : Kolpa
02.10.19
Kočevje : Bela krajina
3 : 2(1 : 2)
02.10.19
Termit Moravče : NK Interblock
2 : 3(1 : 2)
28.09.19
Arne Tabor 69 : NK Olimpija Ljubljana
0 : 8(0 : 4)
28.09.19
Vir : prost
6. krog 05.10.19
06.10.19
NK Olimpija Ljubljana : Vir
11 : 0(7 : 0)
06.10.19
NK Interblock : Arne Tabor 69
3 : 1(1 : 1)
05.10.19
Bela krajina : Termit Moravče
1 : 0(1 : 0)
05.10.19
Kolpa : Kočevje
3 : 2(2 : 0)
06.10.19
Zagorje : Dren Vrhnika
2 : 1(1 : 1)
7. krog 12.10.19
12.10.19
Dren Vrhnika : prost
13.10.19
Kočevje : Zagorje
1 : 4(1 : 3)
12.10.19
Termit Moravče : Kolpa
1 : 2(1 : 1)
12.10.19
Arne Tabor 69 : Bela krajina
3 : 1(2 : 1)
13.10.19
Vir : NK Interblock
1 : 1(1 : 0)
12.10.19
NK Olimpija Ljubljana : prost
8. krog 19.10.19
19.10.19
prost : NK Olimpija Ljubljana
19.10.19
Bela krajina : Vir
4 : 1(2 : 1)
19.10.19
Kolpa : Arne Tabor 69
11 : 3(7 : 0)
19.10.19
Dren Vrhnika : Kočevje
1 : 1(1 : 0)
19.10.19
NK Interblock : prost
20.10.19
Termit Moravče : Zagorje
0 : 4(0 : 3)
9. krog 26.10.19
26.10.19
Kočevje : prost
27.10.19
Termit Moravče : Dren Vrhnika
0 : 2(0 : 0)
26.10.19
Arne Tabor 69 : Zagorje
2 : 1(1 : 0)
27.10.19
Vir : Kolpa
1 : 5(1 : 0)
25.10.19
NK Olimpija Ljubljana : NK Interblock
6 : 0(2 : 0)
26.10.19
Bela krajina : prost
10. krog 09.11.19
09.11.19
prost : NK Interblock
24.11.19
Bela krajina : NK Olimpija Ljubljana
10.11.19
Zagorje : Vir
5 : 2(3 : 0)
09.11.19
Dren Vrhnika : Arne Tabor 69
10.11.19
Kočevje : Termit Moravče
6 : 1(3 : 1)
09.11.19
Kolpa : prost
11. krog 16.11.19
16.11.19
Termit Moravče : prost
16.11.19
Vir : Dren Vrhnika
16.11.19
NK Olimpija Ljubljana : Kolpa
17.11.19
NK Interblock : Bela krajina
16.11.19
Zagorje : prost
17.11.19
Kočevje : Arne Tabor 69
12. krog 21.03.20
21.03.20
prost : Bela krajina
21.03.20
NK Interblock : Kolpa
21.03.20
NK Olimpija Ljubljana : Zagorje
21.03.20
Vir : Kočevje
21.03.20
Arne Tabor 69 : Termit Moravče
21.03.20
Dren Vrhnika : prost
13. krog 28.03.20
28.03.20
Arne Tabor 69 : prost
28.03.20
Termit Moravče : Vir
28.03.20
Dren Vrhnika : NK Olimpija Ljubljana
28.03.20
Zagorje : NK Interblock
28.03.20
Kolpa : Bela krajina
28.03.20
Kočevje : prost
14. krog 04.04.20
04.04.20
prost : Kolpa
04.04.20
Bela krajina : Zagorje
04.04.20
NK Interblock : Dren Vrhnika
04.04.20
NK Olimpija Ljubljana : Kočevje
04.04.20
Vir : Arne Tabor 69
04.04.20
Termit Moravče : prost
15. krog 11.04.20
11.04.20
Vir : prost
11.04.20
Termit Moravče : NK Olimpija Ljubljana
11.04.20
Kočevje : NK Interblock
11.04.20
Dren Vrhnika : Bela krajina
11.04.20
Zagorje : Kolpa
11.04.20
Arne Tabor 69 : prost
16. krog 18.04.20
18.04.20
prost : Zagorje
18.04.20
Kolpa : Dren Vrhnika
18.04.20
Bela krajina : Kočevje
18.04.20
NK Interblock : Termit Moravče
18.04.20
NK Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
18.04.20
Vir : prost
17. krog 25.04.20
25.04.20
Vir : NK Olimpija Ljubljana
25.04.20
Arne Tabor 69 : NK Interblock
25.04.20
Termit Moravče : Bela krajina
25.04.20
Kočevje : Kolpa
25.04.20
Dren Vrhnika : Zagorje
18. krog 09.05.20
09.05.20
prost : Dren Vrhnika
09.05.20
Zagorje : Kočevje
09.05.20
Kolpa : Termit Moravče
09.05.20
Bela krajina : Arne Tabor 69
09.05.20
NK Interblock : Vir
09.05.20
NK Olimpija Ljubljana : prost
19. krog 16.05.20
16.05.20
NK Olimpija Ljubljana : prost
16.05.20
Vir : Bela krajina
16.05.20
Arne Tabor 69 : Kolpa
16.05.20
Kočevje : Dren Vrhnika
16.05.20
NK Interblock : prost
16.05.20
Zagorje : Termit Moravče
20. krog 23.05.20
23.05.20
prost : Kočevje
23.05.20
Dren Vrhnika : Termit Moravče
23.05.20
Zagorje : Arne Tabor 69
23.05.20
Kolpa : Vir
23.05.20
NK Interblock : NK Olimpija Ljubljana
23.05.20
Bela krajina : prost
21. krog 30.05.20
30.05.20
NK Interblock : prost
30.05.20
NK Olimpija Ljubljana : Bela krajina
30.05.20
Vir : Zagorje
30.05.20
Arne Tabor 69 : Dren Vrhnika
30.05.20
Termit Moravče : Kočevje
30.05.20
Kolpa : prost
22. krog 06.06.20
06.06.20
prost : Termit Moravče
06.06.20
Dren Vrhnika : Vir
06.06.20
Kolpa : NK Olimpija Ljubljana
06.06.20
Bela krajina : NK Interblock
06.06.20
Zagorje : prost
06.06.20
Arne Tabor 69 : Kočevje

REZULTATI TEKEM