Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 27.08.22
28.08.22
Svoboda Kisovec : Kolpa
1 : 11(0 : 5)
28.09.22
Komenda B : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 1(1 : 0)
21.09.22
Olimpija Ljubljana B : Termit Moravče
3 : 0(1 : 0)
27.08.22
IB 1975 Ljubljana B : Krim RollJet
0 : 5(0 : 2)
15.09.22
NK Šmartno : Vir
1 : 1(1 : 1)
07.09.22
Brinje Grosuplje B : NK Ljubljana
3 : 2(2 : 1)
27.08.22
NK Mengo 28 : Ilirija ExtraLux B
2. krog 03.09.22
15.09.22
Kolpa : Ilirija ExtraLux B
4 : 4(2 : 2)
03.09.22
NK Ljubljana : NK Mengo 28
3 : 7(1 : 5)
21.09.22
Vir : Brinje Grosuplje B
6 : 0(5 : 0)
03.09.22
Krim RollJet : NK Šmartno
7 : 0(2 : 0)
05.09.22
Termit Moravče : IB 1975 Ljubljana B
0 : 0(0 : 0)
04.09.22
OŠ Olimpija Ljubljana : Olimpija Ljubljana B
2 : 5(1 : 1)
03.09.22
Svoboda Kisovec : Komenda B
5 : 2(1 : 0)
3. krog 10.09.22
10.09.22
Komenda B : Kolpa
2 : 9(1 : 5)
14.09.22
Olimpija Ljubljana B : Svoboda Kisovec
9 : 0(7 : 0)
11.09.22
IB 1975 Ljubljana B : OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 5(0 : 3)
10.09.22
NK Šmartno : Termit Moravče
1 : 1(1 : 1)
11.09.22
Brinje Grosuplje B : Krim RollJet
0 : 6(0 : 3)
10.09.22
NK Mengo 28 : Vir
0 : 4(0 : 3)
11.09.22
Ilirija ExtraLux B : NK Ljubljana
11 : 0(6 : 0)
4. krog 17.09.22
13.11.22
Kolpa : NK Ljubljana
10 : 3(6 : 1)
05.10.22
Vir : Ilirija ExtraLux B
1 : 1(0 : 1)
06.10.22
Krim RollJet : NK Mengo 28
3 : 0(3 : 0)
28.09.22
Termit Moravče : Brinje Grosuplje B
7 : 4(3 : 1)
20.09.22
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Šmartno
10 : 1(7 : 0)
19.11.22
Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana B
0 : 5(0 : 4)
18.09.22
Komenda B : Olimpija Ljubljana B
0 : 3(0 : 2)
5. krog 24.09.22
24.09.22
Olimpija Ljubljana B : Kolpa
1 : 6(0 : 2)
24.09.22
IB 1975 Ljubljana B : Komenda B
3 : 6(0 : 2)
24.09.22
NK Šmartno : Svoboda Kisovec
2 : 5(2 : 3)
24.09.22
Brinje Grosuplje B : OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 7(1 : 1)
25.09.22
NK Mengo 28 : Termit Moravče
2 : 2(1 : 0)
25.09.22
Ilirija ExtraLux B : Krim RollJet
1 : 1(1 : 0)
24.09.22
NK Ljubljana : Vir
0 : 8(0 : 1)
6. krog 01.10.22
02.10.22
Kolpa : Vir
2 : 6(2 : 2)
01.10.22
Krim RollJet : NK Ljubljana
02.10.22
Termit Moravče : Ilirija ExtraLux B
4 : 2(1 : 2)
01.10.22
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Mengo 28
01.10.22
Svoboda Kisovec : Brinje Grosuplje B
5 : 3(3 : 1)
01.10.22
Komenda B : NK Šmartno
3 : 1(0 : 1)
01.10.22
Olimpija Ljubljana B : IB 1975 Ljubljana B
4 : 1(1 : 1)
7. krog 08.10.22
09.10.22
IB 1975 Ljubljana B : Kolpa
1 : 6(1 : 0)
08.10.22
NK Šmartno : Olimpija Ljubljana B
0 : 5(0 : 1)
09.10.22
Brinje Grosuplje B : Komenda B
2 : 3(2 : 1)
08.10.22
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec
2 : 1(1 : 0)
09.10.22
Ilirija ExtraLux B : OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 1(0 : 0)
09.10.22
NK Ljubljana : Termit Moravče
1 : 5(0 : 2)
09.10.22
Vir : Krim RollJet
0 : 0(0 : 0)
8. krog 15.10.22
15.10.22
Kolpa : Krim RollJet
2 : 1(1 : 0)
16.10.22
Termit Moravče : Vir
1 : 1(1 : 1)
15.10.22
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Ljubljana
2 : 1(1 : 1)
15.10.22
Svoboda Kisovec : Ilirija ExtraLux B
1 : 4(0 : 1)
16.10.22
Komenda B : NK Mengo 28
1 : 3(1 : 2)
15.10.22
Olimpija Ljubljana B : Brinje Grosuplje B
10 : 0(5 : 0)
15.10.22
IB 1975 Ljubljana B : NK Šmartno
7 : 0(1 : 0)
9. krog 22.10.22
23.10.22
NK Šmartno : Kolpa
0 : 12(0 : 5)
26.10.22
Brinje Grosuplje B : IB 1975 Ljubljana B
4 : 1(1 : 1)
23.10.22
NK Mengo 28 : Olimpija Ljubljana B
0 : 2(0 : 2)
23.10.22
Ilirija ExtraLux B : Komenda B
4 : 1(3 : 1)
22.10.22
NK Ljubljana : Svoboda Kisovec
0 : 2(0 : 0)
22.10.22
Vir : OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 0(2 : 0)
23.10.22
Krim RollJet : Termit Moravče
1 : 0(0 : 0)
10. krog 05.11.22
05.11.22
Kolpa : Termit Moravče
5 : 1(3 : 1)
05.11.22
OŠ Olimpija Ljubljana : Krim RollJet
1 : 3(0 : 1)
12.11.22
Svoboda Kisovec : Vir
2 : 4(0 : 3)
23.11.22
Komenda B : NK Ljubljana
8 : 3(2 : 3)
05.11.22
Olimpija Ljubljana B : Ilirija ExtraLux B
2 : 1(2 : 1)
12.11.22
IB 1975 Ljubljana B : NK Mengo 28
1 : 3(1 : 2)
13.11.22
NK Šmartno : Brinje Grosuplje B
2 : 5(1 : 4)
11. krog 25.03.23
25.03.23
Brinje Grosuplje B : Kolpa
25.03.23
NK Mengo 28 : NK Šmartno
25.03.23
Ilirija ExtraLux B : IB 1975 Ljubljana B
25.03.23
NK Ljubljana : Olimpija Ljubljana B
25.03.23
Vir : Komenda B
25.03.23
Krim RollJet : Svoboda Kisovec
25.03.23
Termit Moravče : OŠ Olimpija Ljubljana
12. krog 01.04.23
01.04.23
Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana
01.04.23
Svoboda Kisovec : Termit Moravče
01.04.23
Komenda B : Krim RollJet
01.04.23
Olimpija Ljubljana B : Vir
01.04.23
IB 1975 Ljubljana B : NK Ljubljana
01.04.23
NK Šmartno : Ilirija ExtraLux B
01.04.23
Brinje Grosuplje B : NK Mengo 28
13. krog 08.04.23
08.04.23
NK Mengo 28 : Kolpa
08.04.23
Ilirija ExtraLux B : Brinje Grosuplje B
08.04.23
NK Ljubljana : NK Šmartno
08.04.23
Vir : IB 1975 Ljubljana B
08.04.23
Krim RollJet : Olimpija Ljubljana B
08.04.23
Termit Moravče : Komenda B
08.04.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Svoboda Kisovec