offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
1. krog 28.08.21
28.08.21
Litija : Svoboda Kisovec
0 : 0(0 : 0)
28.08.21
Olimpija Ljubljana C : Ilirija ExtraLux C
3 : 0(0 : 0)
16.11.21
Komenda Vodice U12 : IB 1975 Ljubljana B
2 : 1(1 : 0)
08.09.21
Borovnica : ATET Dren Vrhnika B
2 : 0(1 : 0)
09.09.21
Arne Tabor 69 B : NK Ljubljana
5 : 0(4 : 0)
28.08.21
Ivančna Gorica B : Slovan B
3 : 0()
2. krog 04.09.21
04.09.21
Svoboda Kisovec : Slovan B
2 : 3(2 : 0)
04.09.21
NK Ljubljana : Ivančna Gorica B
1 : 4(0 : 2)
04.09.21
ATET Dren Vrhnika B : Arne Tabor 69 B
3 : 2(2 : 1)
15.09.21
IB 1975 Ljubljana B : Borovnica
2 : 4(0 : 0)
03.11.21
Ilirija ExtraLux C : Komenda Vodice U12
3 : 3(1 : 2)
05.09.21
Litija : Olimpija Ljubljana C
0 : 0(0 : 0)
3. krog 11.09.21
11.09.21
Olimpija Ljubljana C : Svoboda Kisovec
14 : 0(7 : 0)
11.09.21
Komenda Vodice U12 : Litija
1 : 2(0 : 2)
11.09.21
Borovnica : Ilirija ExtraLux C
1 : 0(1 : 0)
12.09.21
Arne Tabor 69 B : IB 1975 Ljubljana B
6 : 0(4 : 0)
11.09.21
Ivančna Gorica B : ATET Dren Vrhnika B
3 : 3(0 : 2)
28.09.21
NK Ljubljana : Slovan B
3 : 5(0 : 3)
4. krog 18.09.21
06.10.21
Svoboda Kisovec : NK Ljubljana
1 : 3(1 : 1)
18.09.21
ATET Dren Vrhnika B : Slovan B
1 : 5(0 : 3)
03.11.21
IB 1975 Ljubljana B : Ivančna Gorica B
0 : 1(0 : 0)
19.09.21
Ilirija ExtraLux C : Arne Tabor 69 B
1 : 3(0 : 2)
18.09.21
Litija : Borovnica
2 : 0(1 : 0)
18.09.21
Olimpija Ljubljana C : Komenda Vodice U12
4 : 0(2 : 0)
5. krog 25.09.21
26.09.21
Komenda Vodice U12 : Svoboda Kisovec
1 : 1(0 : 1)
25.09.21
Borovnica : Olimpija Ljubljana C
1 : 2(1 : 0)
26.09.21
Arne Tabor 69 B : Litija
1 : 2(1 : 1)
26.09.21
Ivančna Gorica B : Ilirija ExtraLux C
1 : 1(1 : 0)
25.09.21
Slovan B : IB 1975 Ljubljana B
25.09.21
NK Ljubljana : ATET Dren Vrhnika B
2 : 5(1 : 1)
6. krog 02.10.21
02.10.21
Svoboda Kisovec : ATET Dren Vrhnika B
0 : 3(0 : 1)
03.10.21
IB 1975 Ljubljana B : NK Ljubljana
2 : 2(1 : 0)
02.10.21
Ilirija ExtraLux C : Slovan B
2 : 2(2 : 2)
02.10.21
Litija : Ivančna Gorica B
5 : 0(2 : 0)
02.10.21
Olimpija Ljubljana C : Arne Tabor 69 B
2 : 0(1 : 0)
30.09.21
Borovnica : Komenda Vodice U12
3 : 2(3 : 1)
7. krog 09.10.21
09.10.21
Borovnica : Svoboda Kisovec
1 : 0(0 : 0)
09.10.21
Arne Tabor 69 B : Komenda Vodice U12
3 : 2(1 : 0)
09.10.21
Ivančna Gorica B : Olimpija Ljubljana C
0 : 8(0 : 4)
10.10.21
Slovan B : Litija
2 : 1(0 : 1)
08.10.21
NK Ljubljana : Ilirija ExtraLux C
4 : 4(2 : 2)
10.10.21
ATET Dren Vrhnika B : IB 1975 Ljubljana B
7 : 1(3 : 0)
8. krog 16.10.21
17.10.21
Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana B
3 : 1(1 : 1)
16.10.21
Ilirija ExtraLux C : ATET Dren Vrhnika B
2 : 6(2 : 6)
17.10.21
Litija : NK Ljubljana
6 : 1(5 : 0)
16.10.21
Olimpija Ljubljana C : Slovan B
3 : 1(1 : 1)
16.10.21
Komenda Vodice U12 : Ivančna Gorica B
2 : 0(0 : 0)
16.10.21
Borovnica : Arne Tabor 69 B
3 : 0()
9. krog 23.10.21
30.03.22
Arne Tabor 69 B : Svoboda Kisovec
0 : 0(0 : 0)
28.11.21
Ivančna Gorica B : Borovnica
2 : 2(1 : 2)
23.10.21
Slovan B : Komenda Vodice U12
6 : 2(4 : 0)
17.03.22
NK Ljubljana : Olimpija Ljubljana C
0 : 7(0 : 1)
23.10.21
ATET Dren Vrhnika B : Litija
2 : 3(1 : 2)
23.10.21
IB 1975 Ljubljana B : Ilirija ExtraLux C
0 : 3(0 : 2)
10. krog 06.11.21
20.03.22
Svoboda Kisovec : Ilirija ExtraLux C
0 : 3(0 : 0)
07.11.21
Litija : IB 1975 Ljubljana B
2 : 0(0 : 0)
07.11.21
Olimpija Ljubljana C : ATET Dren Vrhnika B
7 : 1(3 : 0)
05.11.21
Komenda Vodice U12 : NK Ljubljana
1 : 6(0 : 2)
20.03.22
Borovnica : Slovan B
2 : 3(2 : 0)
07.11.21
Arne Tabor 69 B : Ivančna Gorica B
0 : 1(0 : 0)
11. krog 13.11.21
17.03.22
Ivančna Gorica B : Svoboda Kisovec
3 : 1(1 : 1)
13.11.21
Slovan B : Arne Tabor 69 B
0 : 2(0 : 1)
19.03.22
NK Ljubljana : Borovnica
1 : 3(0 : 1)
21.11.21
ATET Dren Vrhnika B : Komenda Vodice U12
7 : 2(5 : 0)
13.11.21
IB 1975 Ljubljana B : Olimpija Ljubljana C
0 : 5(0 : 1)
14.11.21
Ilirija ExtraLux C : Litija
2 : 9(0 : 4)
12. krog 26.03.22
25.03.22
Svoboda Kisovec : Litija
3 : 6(1 : 2)
30.03.22
Ilirija ExtraLux C : Olimpija Ljubljana C
2 : 3(1 : 0)
27.03.22
ATET Dren Vrhnika B : Borovnica
4 : 0(3 : 0)
26.03.22
NK Ljubljana : Arne Tabor 69 B
1 : 0(1 : 0)
26.03.22
Slovan B : Ivančna Gorica B
3 : 0(0 : 0)
26.03.22
IB 1975 Ljubljana B : prost
13. krog 02.04.22
03.04.22
Slovan B : Svoboda Kisovec
5 : 1(5 : 1)
07.04.22
Ivančna Gorica B : NK Ljubljana
2 : 2(1 : 2)
02.04.22
Arne Tabor 69 B : ATET Dren Vrhnika B
10.05.22
Borovnica : IB 1975 Ljubljana B
3 : 2(1 : 1)
02.04.22
Olimpija Ljubljana C : Litija
5 : 1(3 : 1)
02.04.22
Ilirija ExtraLux C : prost
14. krog 09.04.22
13.04.22
Svoboda Kisovec : Olimpija Ljubljana C
0 : 2(0 : 1)
10.04.22
Ilirija ExtraLux C : Borovnica
3 : 1(3 : 0)
09.04.22
IB 1975 Ljubljana B : Arne Tabor 69 B
2 : 3(0 : 2)
10.04.22
ATET Dren Vrhnika B : Ivančna Gorica B
2 : 0(0 : 0)
10.04.22
Slovan B : NK Ljubljana
7 : 2(2 : 1)
09.04.22
Litija : prost
15. krog 16.04.22
04.05.22
NK Ljubljana : Svoboda Kisovec
0 : 1(0 : 0)
18.04.22
Slovan B : ATET Dren Vrhnika B
2 : 0(1 : 0)
19.04.22
Ivančna Gorica B : IB 1975 Ljubljana B
1 : 0(0 : 0)
16.04.22
Arne Tabor 69 B : Ilirija ExtraLux C
0 : 3(0 : 3)
16.04.22
Borovnica : Litija
2 : 2(0 : 2)
16.04.22
Olimpija Ljubljana C : prost
16. krog 23.04.22
23.04.22
Olimpija Ljubljana C : Borovnica
7 : 0(4 : 0)
23.04.22
Litija : Arne Tabor 69 B
3 : 3(2 : 1)
23.04.22
Ilirija ExtraLux C : Ivančna Gorica B
3 : 2(0 : 1)
23.04.22
IB 1975 Ljubljana B : Slovan B
2 : 4(0 : 1)
23.04.22
ATET Dren Vrhnika B : NK Ljubljana
2 : 0(0 : 0)
23.04.22
Svoboda Kisovec : prost
17. krog 07.05.22
07.05.22
ATET Dren Vrhnika B : Svoboda Kisovec
2 : 0(1 : 0)
08.05.22
NK Ljubljana : IB 1975 Ljubljana B
1 : 0(0 : 0)
07.05.22
Slovan B : Ilirija ExtraLux C
6 : 1(4 : 0)
10.05.22
Ivančna Gorica B : Litija
0 : 4(0 : 2)
07.05.22
Arne Tabor 69 B : Olimpija Ljubljana C
1 : 6(0 : 3)
07.05.22
Borovnica : prost
18. krog 14.05.22
15.05.22
Svoboda Kisovec : Borovnica
1 : 6(1 : 2)
12.05.22
Olimpija Ljubljana C : Ivančna Gorica B
7 : 0(4 : 0)
14.05.22
Litija : Slovan B
2 : 1(1 : 0)
14.05.22
Ilirija ExtraLux C : NK Ljubljana
3 : 2(1 : 1)
14.05.22
IB 1975 Ljubljana B : ATET Dren Vrhnika B
1 : 2(1 : 0)
14.05.22
Arne Tabor 69 B : prost
19. krog 21.05.22
21.05.22
IB 1975 Ljubljana B : Svoboda Kisovec
21.05.22
ATET Dren Vrhnika B : Ilirija ExtraLux C
21.05.22
NK Ljubljana : Litija
21.05.22
Slovan B : Olimpija Ljubljana C
21.05.22
Arne Tabor 69 B : Borovnica
21.05.22
Ivančna Gorica B : prost
20. krog 28.05.22
28.05.22
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69 B
28.05.22
Borovnica : Ivančna Gorica B
28.05.22
Olimpija Ljubljana C : NK Ljubljana
28.05.22
Litija : ATET Dren Vrhnika B
28.05.22
Ilirija ExtraLux C : IB 1975 Ljubljana B
28.05.22
Slovan B : prost
21. krog 04.06.22
04.06.22
Ilirija ExtraLux C : Svoboda Kisovec
04.06.22
IB 1975 Ljubljana B : Litija
04.06.22
ATET Dren Vrhnika B : Olimpija Ljubljana C
04.06.22
Slovan B : Borovnica
04.06.22
Ivančna Gorica B : Arne Tabor 69 B
04.06.22
NK Ljubljana : prost
22. krog 11.06.22
11.06.22
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica B
11.06.22
Arne Tabor 69 B : Slovan B
11.06.22
Borovnica : NK Ljubljana
11.06.22
Olimpija Ljubljana C : IB 1975 Ljubljana B
11.06.22
Litija : Ilirija ExtraLux C
11.06.22
ATET Dren Vrhnika B : prost