offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
LESTVICA 18. krog 14.05.22
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana C
17
16
1
0
85:7
49
2.
Litija
17
11
4
2
50:23
37
3.
Slovan B
17
12
1
4
55:29
37
4.
ATET Dren Vrhnika B
17
11
1
5
50:32
34
5.
Borovnica
17
9
2
6
34:33
29
6.
Ilirija ExtraLux C
17
6
4
7
36:46
22
7.
Ivančna Gorica B
18
6
4
8
23:44
22
8.
Arne Tabor 69 B
16
6
2
8
29:29
20
9.
NK Ljubljana
18
4
3
11
31:58
15
10.
Svoboda Kisovec
17
2
3
12
14:53
9
11.
Komenda Vodice U12
11
2
2
7
18:36
8
12.
IB 1975 Ljubljana B
16
0
1
15
14:49
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
18. krog 14.05.22
Olimpija Ljubljana C
:
Ivančna Gorica B
7 : 0 (4 : 0)
Litija
:
Slovan B
2 : 1 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
ATET Dren Vrhnika B
1 : 2 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Borovnica
1 : 6 (1 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
NK Ljubljana
3 : 2 (1 : 1)
17. krog 07.05.22
Arne Tabor 69 B
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 6 (0 : 3)
ATET Dren Vrhnika B
:
Svoboda Kisovec
2 : 0 (1 : 0)
Slovan B
:
Ilirija ExtraLux C
6 : 1 (4 : 0)
NK Ljubljana
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Litija
0 : 4 (0 : 2)
16. krog 23.04.22
Ilirija ExtraLux C
:
Ivančna Gorica B
3 : 2 (0 : 1)
Litija
:
Arne Tabor 69 B
3 : 3 (2 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Slovan B
2 : 4 (0 : 1)
ATET Dren Vrhnika B
:
NK Ljubljana
2 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Borovnica
7 : 0 (4 : 0)
15. krog 16.04.22
Arne Tabor 69 B
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 3 (0 : 3)
Borovnica
:
Litija
2 : 2 (0 : 2)
Slovan B
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 0 (0 : 0)
NK Ljubljana
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 0)
14. krog 09.04.22
IB 1975 Ljubljana B
:
Arne Tabor 69 B
2 : 3 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Borovnica
3 : 1 (3 : 0)
Slovan B
:
NK Ljubljana
7 : 2 (2 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 2 (0 : 1)
13. krog 02.04.22
Olimpija Ljubljana C
:
Litija
5 : 1 (3 : 1)
Slovan B
:
Svoboda Kisovec
5 : 1 (5 : 1)
Ivančna Gorica B
:
NK Ljubljana
2 : 2 (1 : 2)
Borovnica
:
IB 1975 Ljubljana B
3 : 2 (1 : 1)
12. krog 26.03.22
Svoboda Kisovec
:
Litija
3 : 6 (1 : 2)
NK Ljubljana
:
Arne Tabor 69 B
1 : 0 (1 : 0)
Slovan B
:
Ivančna Gorica B
3 : 0 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
Borovnica
4 : 0 (3 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Olimpija Ljubljana C
2 : 3 (1 : 0)
11. krog 13.11.21
Slovan B
:
Arne Tabor 69 B
0 : 2 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 5 (0 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Litija
2 : 9 (0 : 4)
ATET Dren Vrhnika B
:
Komenda Vodice U12
7 : 2 (5 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Svoboda Kisovec
3 : 1 (1 : 1)
NK Ljubljana
:
Borovnica
1 : 3 (0 : 1)
10. krog 06.11.21
Komenda Vodice U12
:
NK Ljubljana
1 : 6 (0 : 2)
Litija
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
ATET Dren Vrhnika B
7 : 1 (3 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Ivančna Gorica B
0 : 1 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 3 (0 : 0)
Borovnica
:
Slovan B
2 : 3 (2 : 0)
9. krog 23.10.21
ATET Dren Vrhnika B
:
Litija
2 : 3 (1 : 2)
Slovan B
:
Komenda Vodice U12
6 : 2 (4 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 3 (0 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Borovnica
2 : 2 (1 : 2)
NK Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 7 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Svoboda Kisovec
0 : 0 (0 : 0)
8. krog 16.10.21
Svoboda Kisovec
:
IB 1975 Ljubljana B
3 : 1 (1 : 1)
Litija
:
NK Ljubljana
6 : 1 (5 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Slovan B
3 : 1 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 6 (2 : 6)
Borovnica
:
Arne Tabor 69 B
3 : 0 ()
Komenda Vodice U12
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (0 : 0)
7. krog 09.10.21
ATET Dren Vrhnika B
:
IB 1975 Ljubljana B
7 : 1 (3 : 0)
Slovan B
:
Litija
2 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Komenda Vodice U12
3 : 2 (1 : 0)
Borovnica
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 8 (0 : 4)
NK Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 4 (2 : 2)
6. krog 02.10.21
IB 1975 Ljubljana B
:
NK Ljubljana
2 : 2 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Slovan B
2 : 2 (2 : 2)
Svoboda Kisovec
:
ATET Dren Vrhnika B
0 : 3 (0 : 1)
Litija
:
Ivančna Gorica B
5 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (1 : 0)
Borovnica
:
Komenda Vodice U12
3 : 2 (3 : 1)
5. krog 25.09.21
Arne Tabor 69 B
:
Litija
1 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 1 (1 : 0)
Komenda Vodice U12
:
Svoboda Kisovec
1 : 1 (0 : 1)
Borovnica
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 2 (1 : 0)
NK Ljubljana
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 5 (1 : 1)
4. krog 18.09.21
Svoboda Kisovec
:
NK Ljubljana
1 : 3 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
1 : 3 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
Slovan B
1 : 5 (0 : 3)
Olimpija Ljubljana C
:
Komenda Vodice U12
4 : 0 (2 : 0)
Litija
:
Borovnica
2 : 0 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
Ivančna Gorica B
0 : 1 (0 : 0)
3. krog 11.09.21
NK Ljubljana
:
Slovan B
3 : 5 (0 : 3)
Arne Tabor 69 B
:
IB 1975 Ljubljana B
6 : 0 (4 : 0)
Ivančna Gorica B
:
ATET Dren Vrhnika B
3 : 3 (0 : 2)
Borovnica
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 0 (1 : 0)
Komenda Vodice U12
:
Litija
1 : 2 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana C
:
Svoboda Kisovec
14 : 0 (7 : 0)
2. krog 04.09.21
IB 1975 Ljubljana B
:
Borovnica
2 : 4 (0 : 0)
Litija
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 0 (0 : 0)
NK Ljubljana
:
Ivančna Gorica B
1 : 4 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
Arne Tabor 69 B
3 : 2 (2 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Slovan B
2 : 3 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Komenda Vodice U12
3 : 3 (1 : 2)
1. krog 28.08.21
Arne Tabor 69 B
:
NK Ljubljana
5 : 0 (4 : 0)
Borovnica
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 0 (0 : 0)
Litija
:
Svoboda Kisovec
0 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Slovan B
3 : 0 ()
Komenda Vodice U12
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 1 (1 : 0)