Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
4. liga mlajši dečki
1. krog 31.08.19
11.09.19
Črni Graben : Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 5(0 : 0)
11.09.19
Šmartno : Borovnica
2 : 0(0 : 0)
10.09.19
Svoboda Kisovec : Dol
8 : 1(3 : 1)
31.08.19
Ivančna Gorica : Slovan B
2 : 4(2 : 0)
01.09.19
Trebnje : Dren Vrhnika
3 : 0(1 : 0)
31.08.19
Vir : Kalcer Radomlje B
1 : 1(1 : 0)
16.09.19
Ljubljana Hermes : Ilirija ExtraLux C
10.10.19
Arne Tabor 69 B : Litija
0 : 1(0 : 0)
2. krog 07.09.19
07.09.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Litija
11 : 0(4 : 0)
08.09.19
Ilirija ExtraLux C : Arne Tabor 69 B
0 : 0(0 : 0)
12.09.19
Kalcer Radomlje B : Ljubljana Hermes
13 : 0(6 : 0)
08.09.19
Dren Vrhnika : Vir
2 : 1(2 : 1)
08.09.19
Slovan B : Trebnje
0 : 2(0 : 2)
07.09.19
Dol : Ivančna Gorica
4 : 1(2 : 0)
08.09.19
Borovnica : Svoboda Kisovec
3 : 2(0 : 1)
19.09.19
Črni Graben : Šmartno
2 : 3(1 : 1)
3. krog 14.09.19
14.09.19
Šmartno : Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1(1 : 0)
14.09.19
Svoboda Kisovec : Črni Graben
1 : 0(1 : 0)
17.09.19
Ivančna Gorica : Borovnica
3 : 1(0 : 0)
12.09.19
Trebnje : Dol
5 : 0(3 : 0)
14.09.19
Vir : Slovan B
0 : 0(0 : 0)
19.09.19
Ljubljana Hermes : Dren Vrhnika
0 : 8(0 : 3)
14.09.19
Arne Tabor 69 B : Kalcer Radomlje B
0 : 2(0 : 2)
25.09.19
Litija : Ilirija ExtraLux C
2 : 2(0 : 1)
4. krog 21.09.19
21.09.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Ilirija ExtraLux C
6 : 0(2 : 0)
02.10.19
Kalcer Radomlje B : Litija
8 : 0(3 : 0)
22.09.19
Dren Vrhnika : Arne Tabor 69 B
7 : 1(3 : 0)
22.09.19
Slovan B : Ljubljana Hermes
3 : 0()
17.09.19
Dol : Vir
1 : 6(1 : 4)
22.09.19
Borovnica : Trebnje
0 : 4(0 : 1)
26.09.19
Črni Graben : Ivančna Gorica
1 : 0(1 : 0)
21.09.19
Šmartno : Svoboda Kisovec
1 : 2(0 : 2)
5. krog 28.09.19
28.09.19
Svoboda Kisovec : Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 1(1 : 1)
28.09.19
Ivančna Gorica : Šmartno
1 : 2(0 : 1)
28.09.19
Trebnje : Črni Graben
5 : 1(3 : 0)
29.09.19
Vir : Borovnica
3 : 1(2 : 0)
10.10.19
Ljubljana Hermes : Dol
3 : 3(1 : 1)
28.09.19
Arne Tabor 69 B : Slovan B
1 : 3(1 : 0)
28.09.19
Litija : Dren Vrhnika
1 : 3(1 : 1)
29.09.19
Ilirija ExtraLux C : Kalcer Radomlje B
1 : 2(0 : 2)
6. krog 05.10.19
06.10.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Kalcer Radomlje B
0 : 0(0 : 0)
05.10.19
Dren Vrhnika : Ilirija ExtraLux C
4 : 0(1 : 0)
06.10.19
Slovan B : Litija
7 : 0(2 : 0)
05.10.19
Dol : Arne Tabor 69 B
2 : 0(0 : 0)
06.10.19
Borovnica : Ljubljana Hermes
1 : 3(1 : 2)
06.10.19
Črni Graben : Vir
0 : 2(0 : 1)
05.10.19
Šmartno : Trebnje
2 : 2(1 : 0)
05.10.19
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica
3 : 1(1 : 0)
7. krog 12.10.19
15.10.19
Ivančna Gorica : Olimpija Ljubljana OŠ
3 : 1(3 : 1)
12.10.19
Trebnje : Svoboda Kisovec
2 : 0(2 : 0)
13.10.19
Vir : Šmartno
4 : 1(3 : 1)
12.10.19
Ljubljana Hermes : Črni Graben
3 : 1(2 : 0)
12.10.19
Arne Tabor 69 B : Borovnica
1 : 3(1 : 1)
12.10.19
Litija : Dol
0 : 3(0 : 2)
12.10.19
Ilirija ExtraLux C : Slovan B
0 : 1(0 : 1)
08.10.19
Kalcer Radomlje B : Dren Vrhnika
2 : 0(1 : 0)
8. krog 19.10.19
20.10.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Dren Vrhnika
2 : 2(0 : 0)
20.10.19
Slovan B : Kalcer Radomlje B
0 : 5(0 : 2)
19.10.19
Dol : Ilirija ExtraLux C
0 : 4(0 : 0)
20.10.19
Borovnica : Litija
1 : 1(0 : 0)
20.10.19
Črni Graben : Arne Tabor 69 B
1 : 2(0 : 1)
24.10.19
Šmartno : Ljubljana Hermes
4 : 1(1 : 0)
20.10.19
Svoboda Kisovec : Vir
2 : 6(2 : 0)
19.10.19
Ivančna Gorica : Trebnje
1 : 4(1 : 2)
9. krog 26.10.19
26.10.19
Trebnje : Olimpija Ljubljana OŠ
26.10.19
Vir : Ivančna Gorica
8 : 0(5 : 0)
25.10.19
Ljubljana Hermes : Svoboda Kisovec
1 : 0(0 : 0)
26.10.19
Arne Tabor 69 B : Šmartno
1 : 5(0 : 2)
27.10.19
Litija : Črni Graben
1 : 0(1 : 0)
26.10.19
Ilirija ExtraLux C : Borovnica
0 : 0(0 : 0)
26.10.19
Kalcer Radomlje B : Dol
8 : 1(2 : 0)
26.10.19
Dren Vrhnika : Slovan B
3 : 2(0 : 1)
10. krog 09.11.19
09.11.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Slovan B
1 : 1(1 : 0)
10.11.19
Dol : Dren Vrhnika
10.11.19
Borovnica : Kalcer Radomlje B
4 : 4(3 : 1)
23.11.19
Črni Graben : Ilirija ExtraLux C
0 : 0(0 : 0)
09.11.19
Šmartno : Litija
3 : 1(2 : 1)
10.11.19
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69 B
2 : 0(1 : 0)
19.11.19
Ivančna Gorica : Ljubljana Hermes
9 : 1(3 : 0)
10.11.19
Trebnje : Vir
1 : 1(0 : 1)
11. krog 16.11.19
16.11.19
Vir : Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1(2 : 1)
15.11.19
Ljubljana Hermes : Trebnje
0 : 8(0 : 5)
16.11.19
Litija : Svoboda Kisovec
16.11.19
Ilirija ExtraLux C : Šmartno
0 : 2(0 : 1)
16.11.19
Kalcer Radomlje B : Črni Graben
4 : 0(2 : 0)
17.11.19
Dren Vrhnika : Borovnica
1 : 0(0 : 0)
23.11.19
Slovan B : Dol
4 : 0(0 : 0)
16.11.19
Ivančna Gorica : Arne Tabor 69 B
5 : 2(3 : 1)
12. krog 21.03.20
21.03.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Dol
21.03.20
Borovnica : Slovan B
21.03.20
Črni Graben : Dren Vrhnika
21.03.20
Šmartno : Kalcer Radomlje B
21.03.20
Svoboda Kisovec : Ilirija ExtraLux C
21.03.20
Ivančna Gorica : Litija
21.03.20
Trebnje : Arne Tabor 69 B
21.03.20
Vir : Ljubljana Hermes
13. krog 28.03.20
28.03.20
Ljubljana Hermes : Olimpija Ljubljana OŠ
28.03.20
Arne Tabor 69 B : Vir
28.03.20
Litija : Trebnje
28.03.20
Ilirija ExtraLux C : Ivančna Gorica
28.03.20
Kalcer Radomlje B : Svoboda Kisovec
28.03.20
Dren Vrhnika : Šmartno
28.03.20
Slovan B : Črni Graben
28.03.20
Dol : Borovnica
14. krog 04.04.20
04.04.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Borovnica
04.04.20
Črni Graben : Dol
04.04.20
Šmartno : Slovan B
04.04.20
Svoboda Kisovec : Dren Vrhnika
04.04.20
Ivančna Gorica : Kalcer Radomlje B
04.04.20
Trebnje : Ilirija ExtraLux C
04.04.20
Vir : Litija
04.04.20
Ljubljana Hermes : Arne Tabor 69 B
15. krog 11.04.20
11.04.20
Arne Tabor 69 B : Olimpija Ljubljana OŠ
11.04.20
Litija : Ljubljana Hermes
11.04.20
Ilirija ExtraLux C : Vir
11.04.20
Kalcer Radomlje B : Trebnje
11.04.20
Dren Vrhnika : Ivančna Gorica
11.04.20
Slovan B : Svoboda Kisovec
11.04.20
Dol : Šmartno
11.04.20
Borovnica : Črni Graben