Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
4. liga mlajši dečki
LESTVICA 11. krog 16.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Kalcer Radomlje B
11
8
3
0
49:7
27
2.
Trebnje
10
8
2
0
36:5
26
3.
Šmartno
11
8
1
2
27:15
25
4.
Vir
11
7
3
1
34:10
24
5.
Dren Vrhnika
10
7
1
2
30:12
22
6.
Slovan B
10
5
2
3
21:14
17
7.
Svoboda Kisovec
10
5
1
4
21:16
16
8.
Olimpija Ljubljana OŠ
10
3
4
3
29:11
13
9.
Dol
9
3
1
5
15:35
10
10.
Ljubljana Hermes
10
3
1
6
12:50
10
11.
Ivančna Gorica
10
3
0
7
21:29
9
12.
Borovnica
11
2
3
6
14:24
9
13.
Litija
10
2
2
6
7:38
8
14.
Ilirija ExtraLux C
9
1
3
5
7:17
6
15.
Arne Tabor 69 B
10
1
1
8
6:26
4
16.
Črni Graben
10
1
0
9
6:26
3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 16.11.19
Ljubljana Hermes
:
Trebnje
0 : 8 (0 : 5)
Ilirija ExtraLux C
:
Šmartno
0 : 2 (0 : 1)
Vir
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1 (2 : 1)
Kalcer Radomlje B
:
Črni Graben
4 : 0 (2 : 0)
Dren Vrhnika
:
Borovnica
1 : 0 (0 : 0)
10. krog 09.11.19
Šmartno
:
Litija
3 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Slovan B
1 : 1 (1 : 0)
Borovnica
:
Kalcer Radomlje B
4 : 4 (3 : 1)
Trebnje
:
Vir
1 : 1 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
Ljubljana Hermes
9 : 1 (3 : 0)
9. krog 26.10.19
Ljubljana Hermes
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (0 : 0)
Kalcer Radomlje B
:
Dol
8 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Borovnica
0 : 0 (0 : 0)
Vir
:
Ivančna Gorica
8 : 0 (5 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Šmartno
1 : 5 (0 : 2)
Dren Vrhnika
:
Slovan B
3 : 2 (0 : 1)
Litija
:
Črni Graben
1 : 0 (1 : 0)
8. krog 19.10.19
Ivančna Gorica
:
Trebnje
1 : 4 (1 : 2)
Dol
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 4 (0 : 0)
Črni Graben
:
Arne Tabor 69 B
1 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Kalcer Radomlje B
0 : 5 (0 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Vir
2 : 6 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Dren Vrhnika
2 : 2 (0 : 0)
Borovnica
:
Litija
1 : 1 (0 : 0)
Šmartno
:
Ljubljana Hermes
4 : 1 (1 : 0)
7. krog 12.10.19
Kalcer Radomlje B
:
Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Dol
0 : 3 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Črni Graben
3 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Borovnica
1 : 3 (1 : 1)
Trebnje
:
Svoboda Kisovec
2 : 0 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Slovan B
0 : 1 (0 : 1)
Vir
:
Šmartno
4 : 1 (3 : 1)
Ivančna Gorica
:
Olimpija Ljubljana OŠ
3 : 1 (3 : 1)
6. krog 05.10.19
Dol
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (0 : 0)
svoboda kisovec
:
Ivančna Gorica
3 : 1 (1 : 0)
Šmartno
:
Trebnje
2 : 2 (1 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 0 (1 : 0)
Črni Graben
:
Vir
0 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Kalcer Radomlje B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
Ljubljana Hermes
1 : 3 (1 : 2)
Slovan B
:
Litija
7 : 0 (2 : 0)
5. krog 28.09.19
Trebnje
:
Črni Graben
5 : 1 (3 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Slovan B
1 : 3 (1 : 0)
Litija
:
Dren Vrhnika B
1 : 3 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Šmartno
1 : 2 (0 : 1)
svoboda kisovec
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 1 (1 : 1)
Vir
:
Borovnica
3 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Kalcer Radomlje B
1 : 2 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Dol
3 : 3 (1 : 1)
4. krog 21.09.19
Dol
:
Vir
1 : 6 (1 : 4)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Ilirija ExtraLux C
6 : 0 (2 : 0)
Šmartno
:
svoboda kisovec
1 : 2 (0 : 2)
Dren Vrhnika B
:
Arne Tabor 69 B
7 : 1 (3 : 0)
Borovnica
:
Trebnje
0 : 4 (0 : 1)
Črni Graben
:
Ivančna Gorica B
1 : 0 (1 : 0)
Kalcer Radomlje B
:
Litija
8 : 0 (3 : 0)
Slovan B
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 ()
3. krog 14.09.19
Trebnje
:
Dol
5 : 0 (3 : 0)
Vir
:
Slovan B
0 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Kalcer Radomlje B
0 : 2 (0 : 2)
Šmartno
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1 (1 : 0)
svoboda kisovec
:
Črni Graben
1 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Borovnica
3 : 1 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Dren Vrhnika B
0 : 8 (0 : 3)
Litija
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 2 (0 : 1)
2. krog 07.09.19
DOL
:
Ivančna Gorica B
4 : 1 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Litija
11 : 0 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
svoboda kisovec
3 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Trebnje
0 : 2 (0 : 2)
Dren Vrhnika B
:
Vir
2 : 1 (2 : 1)
Kalcer Radomlje B
:
Ljubljana Hermes
13 : 0 (6 : 0)
Črni Graben
:
Šmartno
2 : 3 (1 : 1)
1. krog 31.08.19
Vir
:
Kalcer Radomlje B
1 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Slovan B
2 : 4 (2 : 0)
Trebnje
:
Dren Vrhnika B
3 : 0 (1 : 0)
svoboda kisovec
:
DOL
8 : 1 (3 : 1)
Šmartno
:
Borovnica
2 : 0 (0 : 0)
Črni Graben
:
Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 5 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Litija
0 : 1 (0 : 0)

REZULTATI TEKEM