Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 31.08.19
31.08.19
Laby's Mengo 28 : prost
11.09.19
Ljubljana Hermes : Arne tabor 69 B
7 : 0(4 : 0)
31.08.19
Komenda B : Krim RollJet
5 : 1(3 : 0)
31.08.19
Vir : Svoboda Kisovec
0 : 2(0 : 1)
31.08.19
Ihan : Šmartno
6 : 0(3 : 0)
11.09.19
Črnuče : Kolpa
0 : 11(0 : 1)
01.09.19
Slovan B : Kočevje
1 : 4(0 : 3)
2. krog 07.09.19
07.09.19
prost : Kočevje
08.09.19
Kolpa : Slovan B
11 : 1(7 : 1)
18.09.19
Šmartno : Črnuče
7 : 0(1 : 0)
17.09.19
Svoboda Kisovec : Ihan
2 : 0(2 : 0)
11.09.19
Krim RollJet : Vir
3 : 1(2 : 0)
08.09.19
Laby's Mengo 28 : Ljubljana Hermes
2 : 4(2 : 3)
07.09.19
Komenda B : Arne tabor 69 B
6 : 0(1 : 0)
3. krog 14.09.19
14.09.19
Ljubljana Hermes : prost
13.09.19
Komenda B : Laby's Mengo 28
2 : 3(0 : 2)
14.09.19
Vir : Arne tabor 69 B
1 : 0(0 : 0)
14.09.19
Ihan : Krim RollJet
1 : 1(0 : 0)
14.09.19
Črnuče : Svoboda Kisovec
1 : 6(1 : 3)
14.09.19
Slovan B : Šmartno
2 : 1(1 : 1)
14.09.19
Kočevje : Kolpa
1 : 4(0 : 2)
4. krog 21.09.19
21.09.19
prost : Kolpa
22.09.19
Šmartno : Kočevje
3 : 1(0 : 1)
21.09.19
Svoboda Kisovec : Slovan B
7 : 1(4 : 0)
21.09.19
Krim RollJet : Črnuče
4 : 0(2 : 0)
22.09.19
Arne tabor 69 B : Ihan
2 : 3(0 : 2)
23.09.19
Laby's Mengo 28 : Vir
9 : 1(5 : 0)
21.09.19
Ljubljana Hermes : Komenda B
3 : 0(2 : 0)
5. krog 28.09.19
28.09.19
Komenda B : prost
29.09.19
Vir : Ljubljana Hermes
0 : 3(0 : 1)
28.09.19
Ihan : Laby's Mengo 28
1 : 4(1 : 2)
28.09.19
Črnuče : Arne tabor 69 B
3 : 3(0 : 1)
28.09.19
Slovan B : Krim RollJet
0 : 5(0 : 2)
28.09.19
Kočevje : Svoboda Kisovec
1 : 3(1 : 1)
29.09.19
Kolpa : Šmartno
6 : 3(4 : 0)
6. krog 05.10.19
05.10.19
prost : Šmartno
06.10.19
Svoboda Kisovec : Kolpa
3 : 2(3 : 2)
05.10.19
Krim RollJet : Kočevje
0 : 2(0 : 1)
06.10.19
Arne tabor 69 B : Slovan B
2 : 2(1 : 1)
06.10.19
Laby's Mengo 28 : Črnuče
7 : 0(5 : 0)
04.10.19
Ljubljana Hermes : Ihan
7 : 0(4 : 0)
05.10.19
Komenda B : Vir
2:1(2:0)
7. krog 12.10.19
12.10.19
Vir : prost
13.10.19
Ihan : Komenda B
3 : 2(1 : 1)
12.10.19
Črnuče : Ljubljana Hermes
0 : 5(0 : 2)
13.10.19
Slovan B : Laby's Mengo 28
0 : 4(0 : 3)
13.10.19
Kočevje : Arne tabor 69 B
10 : 1(7 : 1)
12.10.19
Kolpa : Krim RollJet
0 : 0(0 : 0)
13.10.19
Šmartno : Svoboda Kisovec
1 : 2(0 : 1)
8. krog 19.10.19
19.10.19
prost : Svoboda Kisovec
19.10.19
Krim RollJet : Šmartno
2 : 2(2 : 1)
19.10.19
Arne tabor 69 B : Kolpa
0 : 4(0 : 2)
19.10.19
Laby's Mengo 28 : Kočevje
5 : 1(2 : 0)
18.10.19
Ljubljana Hermes : Slovan B
6 : 1(2 : 1)
20.10.19
Komenda B : Črnuče
7 : 3(4 : 0)
19.10.19
Vir : Ihan
0 : 4(0 : 1)
9. krog 26.10.19
26.10.19
Ihan : prost
17.11.19
Črnuče : Vir
0 : 6(0 : 4)
27.10.19
Slovan B : Komenda B
2 : 2(1 : 2)
23.10.19
Kočevje : Ljubljana Hermes
1 : 0(0 : 0)
27.10.19
Kolpa : Laby's Mengo 28
3 : 2(2 : 2)
27.10.19
Šmartno : Arne tabor 69 B
1 : 0(0 : 0)
16.11.19
Svoboda Kisovec : Krim RollJet
2 : 0(2 : 0)
10. krog 09.11.19
09.11.19
prost : Krim RollJet
10.11.19
Arne tabor 69 B : Svoboda Kisovec
2 : 5(0 : 4)
09.11.19
Laby's Mengo 28 : Šmartno
4 : 1(1 : 0)
09.11.19
Ljubljana Hermes : Kolpa
9 : 1(3 : 1)
10.11.19
Komenda B : Kočevje
1 : 4(1 : 1)
10.11.19
Vir : Slovan B
1 : 1(0 : 1)
09.11.19
Ihan : Črnuče
9 : 0(6 : 0)
11. krog 28.03.20
28.03.20
Črnuče : prost
28.03.20
Slovan B : Ihan
28.03.20
Kočevje : Vir
28.03.20
Kolpa : Komenda B
28.03.20
Šmartno : Ljubljana Hermes
28.03.20
Svoboda Kisovec : Laby's Mengo 28
28.03.20
Krim RollJet : Arne tabor 69 B
12. krog 04.04.20
04.04.20
prost : Arne tabor 69 B
04.04.20
Laby's Mengo 28 : Krim RollJet
04.04.20
Ljubljana Hermes : Svoboda Kisovec
04.04.20
Komenda B : Šmartno
04.04.20
Vir : Kolpa
04.04.20
Ihan : Kočevje
04.04.20
Črnuče : Slovan B
13. krog 11.04.20
11.04.20
Slovan B : prost
11.04.20
Kočevje : Črnuče
11.04.20
Kolpa : Ihan
11.04.20
Šmartno : Vir
11.04.20
Svoboda Kisovec : Komenda B
11.04.20
Krim RollJet : Ljubljana Hermes
11.04.20
Arne tabor 69 B : Laby's Mengo 28