Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Cicibani U-11 skupina 1
1. krog 08.09.18
08.09.18
Brinje Grosuplje : Dragomer Dolomiti
ODIGRANO
08.09.18
Domžale : Krka
ODIGRANO
08.09.18
Kočevje : Arne Tabor 69
ODIGRANO
08.09.18
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Bravo Publikum
2. krog 15.09.18
16.09.18
Dragomer Dolomiti : Bravo Publikum
ODIGRANO
15.09.18
Arne Tabor 69 : Šentjernej-Šmarješke Toplice
ODIGRANO
15.09.18
Krka : Kočevje
ODIGRANO
15.09.18
Brinje Grosuplje : Domžale
ODIGRANO
3. krog 22.09.18
22.09.18
Domžale : Dragomer Dolomiti
ODIGRANO
23.09.18
Kočevje : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
21.09.18
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Krka
ODIGRANO
25.09.18
Bravo Publikum : Arne Tabor 69
ODIGRANO
4. krog 29.09.18
28.09.18
Dragomer Dolomiti : Arne Tabor 69
ODIGRANO
30.09.18
Krka : Bravo Publikum
ODIGRANO
30.09.18
Brinje Grosuplje : Šentjernej-Šmarješke Toplice
ODIGRANO
30.09.18
Domžale : Kočevje
5. krog 06.10.18
07.10.18
Kočevje : Dragomer Dolomiti
ODIGRANO
08.10.18
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Domžale
ODIGRANO
06.10.18
Bravo Publikum : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
06.10.18
Arne Tabor 69 : Krka
ODIGRANO
6. krog 13.10.18
13.10.18
Dragomer Dolomiti : Krka
ODIGRANO
13.10.18
Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69
ODIGRANO
14.10.18
Domžale : Bravo Publikum
13.10.18
Kočevje : Šentjernej-Šmarješke Toplice
ODIGRANO
7. krog 20.10.18
21.10.18
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Dragomer Dolomiti
ODIGRANO
21.10.18
Bravo Publikum : Kočevje
ODIGRANO
20.10.18
Arne Tabor 69 : Domžale
ODIGRANO
20.10.18
Krka : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
8. krog 06.04.19
06.04.19
Dragomer Dolomiti : Brinje Grosuplje
06.04.19
Krka : Domžale
06.04.19
Arne Tabor 69 : Kočevje
06.04.19
Bravo Publikum : Šentjernej-Šmarješke Toplice
9. krog 13.04.19
13.04.19
Bravo Publikum : Dragomer Dolomiti
13.04.19
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Arne Tabor 69
13.04.19
Kočevje : Krka
13.04.19
Domžale : Brinje Grosuplje
10. krog 20.04.19
20.04.19
Dragomer Dolomiti : Domžale
20.04.19
Brinje Grosuplje : Kočevje
20.04.19
Krka : Šentjernej-Šmarješke Toplice
20.04.19
Arne Tabor 69 : Bravo Publikum
11. krog 27.04.19
27.04.19
Arne Tabor 69 : Dragomer Dolomiti
27.04.19
Bravo Publikum : Krka
27.04.19
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Brinje Grosuplje
27.04.19
Kočevje : Domžale
12. krog 11.05.19
11.05.19
Dragomer Dolomiti : Kočevje
11.05.19
Domžale : Šentjernej-Šmarješke Toplice
11.05.19
Brinje Grosuplje : Bravo Publikum
11.05.19
Krka : Arne Tabor 69
13. krog 18.05.19
18.05.19
Krka : Dragomer Dolomiti
18.05.19
Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje
18.05.19
Bravo Publikum : Domžale
18.05.19
Šentjernej-Šmarješke Toplice : Kočevje
14. krog 25.05.19
25.05.19
Dragomer Dolomiti : Šentjernej-Šmarješke Toplice
25.05.19
Kočevje : Bravo Publikum
25.05.19
Domžale : Arne Tabor 69
25.05.19
Brinje Grosuplje : Krka

REZULTATI TEKEM