Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
LISTA STRELCEV 5. krog
IGRALEC
KLUB
ŠZ
11m
AG
Stanko Ladislav
Bled Hirter
7
0
0
Ribič Žiga
Ivančna Gorica
5
0
0
Jogić Ervin
Tinex Šenčur
5
1
0
Pavić Vanja
Komenda
4
0
0
Rahne Nik
Komenda
4
0
0
Babić Miha
Kočevje
4
2
0
Šimenc Anže
Tinex Šenčur
3
0
0
Ivanovski Miran
Brinje Grosuplje
3
0
0
Sašek Matic
Kolpa
3
0
0
Spudić Darjan
Kolpa
3
0
0
Zarnik Anže
Komenda
3
0
0
Beširević Denis
Tinex Šenčur
3
0
0
Remškar Moreno
Bled Hirter
3
0
0
Kočevar Žiga
Kolpa
3
1
0
Ribič Sašo
Rudar Trbovlje
2
0
0
Bajrić Jasmin
SIJ Acroni Jesenice
2
0
0
Petrovič Denis
Brinje Grosuplje
2
0
0
Holešek Jan
Zagorje
2
0
0
Rozman Miha
Šobec Lesce
2
0
0
Djukić Darko
Bled Hirter
2
0
0
Pašić Armin
Bled Hirter
2
0
0
Perić Ivica
Zagorje
2
0
0
Iglič Anže
Komenda
2
0
0
Kazić Amir
SIJ Acroni Jesenice
2
1
0
Marinković Bojan
Sava Kranj
2
1
0
Grošić Elmas
Kočevje
1
0
0
Markič Luka
Tinex Šenčur
1
0
0
Kovačič Dejan
Bohinj
1
0
0
Burja Aleš
Zagorje
1
0
0
Černič Miha
Brinje Grosuplje
1
0
0
Kurež Gašper
Zagorje
1
0
0
Zajšek Luka
Bled Hirter
1
0
0
Udrih Jure
Bled Hirter
1
0
0
Kopitar Žan
Komenda
1
0
0
Štruklec Luka
Komenda
1
0
0
Softić Ermin
Kočevje
1
0
0
Mrzelj Gašper
Ivančna Gorica
1
0
0
Trivunčevič Dragan
Arne Tabor 69
1
0
0
Dojčinović Vladimir
Sava Kranj
1
0
0
Hoxhaj Petrit
Rudar Trbovlje
1
0
0
Rizvič Alen
Šobec Lesce
1
0
0
Možina Nace
Sava Kranj
1
0
0
Šola Marko
Brinje Grosuplje
1
0
0
Simič Jon
Arne Tabor 69
1
0
0
Zupančič Jure
Tinex Šenčur
1
0
0
Vidovič Alen
Kolpa
1
0
0
Ciriković Emil
Ivančna Gorica
1
0
0
Mlinar Tilen
Zagorje
1
0
0
Gomboši Roman
Arne Tabor 69
1
0
0
Čanaćević Bojan
Komenda
1
0
0
Černivec Žan
Brinje Grosuplje
1
0
0
Struna Lan
Komenda
1
0
0
Tominc Nejc
Tinex Šenčur
1
0
0
Bešić Mario
SIJ Acroni Jesenice
1
0
0
Dermastja Jaka
Šobec Lesce
1
0
0
Sotenšek Jan
Rudar Trbovlje
1
0
0
Kongnyuy Dinnyuy
Komenda
1
0
0
Vodeb Nik
Rudar Trbovlje
1
0
0
Kujovič Selvad
Arne Tabor 69
1
0
0
Vidič Marko
Brinje Grosuplje
1
0
0
Čirkić Teoman
SIJ Acroni Jesenice
1
0
0
Jankulov Marko
Ivančna Gorica
1
0
0
Katić Daniel
Rudar Trbovlje
1
0
0
Mandeljc Rok
Šobec Lesce
1
0
0
Preradović Darko
Sava Kranj
1
0
0
Iličič Luka
Sava Kranj
1
0
0
Klebčar Maximiliano
Arne Tabor 69
1
0
0
Kostanjšek Miha
Ivančna Gorica
1
0
0
Škerl Filip
Arne Tabor 69
1
0
0
Potočnik Lauko Ožbej
Bohinj
1
0
0
Čamdžić Ermin
SIJ Acroni Jesenice
1
0
0
Karamarković Nebojša
Zagorje
1
1
0
Šajn Marko
Ivančna Gorica
1
1
0
Sotenšek Marko
Rudar Trbovlje
1
1
0
Kmetič Rok
Rudar Trbovlje
0
0
1
Delič Kadir
Rudar Trbovlje
0
0
1
ŠZ - ŠTevilo zadetkov 11m - gol iz 11m AG -avtogol

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2