Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
4. liga mlajši dečki
LESTVICA 7. krog 12.10.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Trebnje
7
6
1
0
23:3
19
2.
Kalcer Radomlje B
7
5
2
0
28:2
17
3.
Slovan B
7
5
1
1
18:5
16
4.
Dren Vrhnika
7
5
0
2
24:8
15
5.
Vir
7
4
2
1
17:6
14
6.
Svoboda Kisovec
7
4
1
2
17:9
13
7.
Šmartno
7
4
1
2
13:12
13
8.
Olimpija Ljubljana OŠ
6
3
2
1
24:3
11
9.
Dol
7
3
1
3
14:23
10
10.
Ljubljana Hermes
6
2
1
3
9:29
7
11.
Borovnica
7
2
0
5
9:18
6
12.
Litija
7
1
1
5
4:34
4
13.
Ivančna Gorica
6
1
0
5
8:15
3
14.
Črni Graben
7
1
0
6
5:19
3
15.
Ilirija ExtraLux C
6
0
2
4
3:15
2
16.
Arne Tabor 69 B
7
0
1
6
3:18
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
7. krog 12.10.19
Kalcer Radomlje B
:
Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Dol
0 : 3 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Črni Graben
3 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Borovnica
1 : 3 (1 : 1)
Trebnje
:
Svoboda Kisovec
2 : 0 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Slovan B
0 : 1 (0 : 1)
Vir
:
Šmartno
4 : 1 (3 : 1)
6. krog 05.10.19
Dol
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (0 : 0)
svoboda kisovec
:
Ivančna Gorica
3 : 1 (1 : 0)
Šmartno
:
Trebnje
2 : 2 (1 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 0 (1 : 0)
Črni Graben
:
Vir
0 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Kalcer Radomlje B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
Ljubljana Hermes
1 : 3 (1 : 2)
Slovan B
:
Litija
7 : 0 (2 : 0)
5. krog 28.09.19
Trebnje
:
Črni Graben
5 : 1 (3 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Slovan B
1 : 3 (1 : 0)
Litija
:
Dren Vrhnika B
1 : 3 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Šmartno
1 : 2 (0 : 1)
svoboda kisovec
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 1 (1 : 1)
Vir
:
Borovnica
3 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Kalcer Radomlje B
1 : 2 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Dol
3 : 3 (1 : 1)
4. krog 21.09.19
Dol
:
Vir
1 : 6 (1 : 4)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Ilirija ExtraLux C
6 : 0 (2 : 0)
Šmartno
:
svoboda kisovec
1 : 2 (0 : 2)
Dren Vrhnika B
:
Arne Tabor 69 B
7 : 1 (3 : 0)
Borovnica
:
Trebnje
0 : 4 (0 : 1)
Črni Graben
:
Ivančna Gorica B
1 : 0 (1 : 0)
Kalcer Radomlje B
:
Litija
8 : 0 (3 : 0)
Slovan B
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 ()
3. krog 14.09.19
Trebnje
:
Dol
5 : 0 (3 : 0)
Vir
:
Slovan B
0 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Kalcer Radomlje B
0 : 2 (0 : 2)
Šmartno
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1 (1 : 0)
svoboda kisovec
:
Črni Graben
1 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Borovnica
3 : 1 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Dren Vrhnika B
0 : 8 (0 : 3)
Litija
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 2 (0 : 1)
2. krog 07.09.19
DOL
:
Ivančna Gorica B
4 : 1 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Litija
11 : 0 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
svoboda kisovec
3 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Trebnje
0 : 2 (0 : 2)
Dren Vrhnika B
:
Vir
2 : 1 (2 : 1)
Kalcer Radomlje B
:
Ljubljana Hermes
13 : 0 (6 : 0)
Črni Graben
:
Šmartno
2 : 3 (1 : 1)
1. krog 31.08.19
Vir
:
Kalcer Radomlje B
1 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Slovan B
2 : 4 (2 : 0)
Trebnje
:
Dren Vrhnika B
3 : 0 (1 : 0)
svoboda kisovec
:
DOL
8 : 1 (3 : 1)
Šmartno
:
Borovnica
2 : 0 (0 : 0)
Črni Graben
:
Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 5 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Litija
0 : 1 (0 : 0)