Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 29.08.20
29.08.20
Rudar Trbovlje : prost
30.08.20
Kalcer Radomlje : Jevnica
7 : 0(4 : 0)
02.09.20
Dolomiti : Svoboda Ljubljana
2 : 1(1 : 1)
01.09.20
Mirna : Interblock A
0 : 7(0 : 3)
30.08.20
Bela krajina : Roltek Dob
2 : 0(2 : 0)
30.08.20
Trebnje : Dlan Logatec
0 : 5(0 : 0)
30.08.20
NK Zagorje : Termit Moravče
4 : 0(1 : 0)
29.08.20
ATET Dren Vrhnika A : Arne Tabor 69
1 : 3(0 : 2)
2. krog 05.09.20
05.09.20
prost : Arne Tabor 69
05.09.20
Termit Moravče : ATET Dren Vrhnika A
1 : 1(1 : 1)
05.09.20
Dlan Logatec : NK Zagorje
0 : 5(0 : 2)
05.09.20
Roltek Dob : Trebnje
6 : 0(3 : 0)
05.09.20
Interblock A : Bela krajina
1 : 2(0 : 1)
05.09.20
Svoboda Ljubljana : Mirna
1 : 10(1 : 4)
05.09.20
Jevnica : Dolomiti
1 : 1(1 : 0)
05.09.20
Rudar Trbovlje : Kalcer Radomlje
2 : 2(0 : 1)
3. krog 12.09.20
12.09.20
Kalcer Radomlje : prost
09.09.20
Dolomiti : Rudar Trbovlje
0 : 3(0 : 3)
13.09.20
Mirna : Jevnica
1 : 1(0 : 1)
13.09.20
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
4 : 0(1 : 0)
12.09.20
Trebnje : Interblock A
0 : 4(0 : 2)
13.09.20
NK Zagorje : Roltek Dob
2 : 3(1 : 1)
10.09.20
ATET Dren Vrhnika A : Dlan Logatec
3 : 0(1 : 0)
12.09.20
Arne Tabor 69 : Termit Moravče
7 : 0(3 : 0)
4. krog 19.09.20
19.09.20
prost : Termit Moravče
20.09.20
Dlan Logatec : Arne Tabor 69
0 : 3(0 : 0)
19.09.20
Roltek Dob : ATET Dren Vrhnika A
0 : 4(0 : 1)
24.09.20
Interblock A : NK Zagorje
2 : 1(1 : 0)
20.09.20
Svoboda Ljubljana : Trebnje
1 : 1(1 : 0)
04.11.20
Jevnica : Bela krajina
20.09.20
Rudar Trbovlje : Mirna
3 : 1(1 : 1)
30.09.20
Kalcer Radomlje : Dolomiti
3 : 0(0 : 0)
5. krog 26.09.20
26.09.20
Dolomiti : prost
27.09.20
Mirna : Kalcer Radomlje
2 : 4(2 : 1)
27.09.20
Bela krajina : Rudar Trbovlje
2 : 0(0 : 0)
14.10.20
Trebnje : Jevnica
0 : 1(0 : 1)
26.09.20
NK Zagorje : Svoboda Ljubljana
27.09.20
ATET Dren Vrhnika A : Interblock A
0 : 2(0 : 0)
27.09.20
Arne Tabor 69 : Roltek Dob
2 : 0(2 : 0)
26.09.20
Termit Moravče : Dlan Logatec
3 : 0(2 : 0)
6. krog 03.10.20
03.10.20
prost : Dlan Logatec
03.10.20
Roltek Dob : Termit Moravče
1 : 3(1 : 1)
03.10.20
Interblock A : Arne Tabor 69
1 : 1(0 : 0)
03.10.20
Svoboda Ljubljana : ATET Dren Vrhnika A
0 : 6(0 : 3)
04.10.20
Jevnica : NK Zagorje
04.10.20
Rudar Trbovlje : Trebnje
5 : 0(1 : 0)
03.10.20
Kalcer Radomlje : Bela krajina
6 : 1(3 : 1)
03.10.20
Dolomiti : Mirna
3 : 0(3 : 0)
7. krog 10.10.20
10.10.20
Mirna : prost
20.10.20
Bela krajina : Dolomiti
3 : 0(1 : 0)
10.10.20
Trebnje : Kalcer Radomlje
0 : 7(0 : 5)
10.10.20
NK Zagorje : Rudar Trbovlje
1 : 9(0 : 5)
11.10.20
ATET Dren Vrhnika A : Jevnica
4 : 1(3 : 1)
20.10.20
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana
12 : 0(2 : 0)
10.10.20
Termit Moravče : Interblock A
1 : 1(0 : 0)
10.10.20
Dlan Logatec : Roltek Dob
1 : 0(0 : 0)
8. krog 17.10.20
17.10.20
prost : Roltek Dob
17.10.20
Interblock A : Dlan Logatec
5 : 1(5 : 0)
17.10.20
Svoboda Ljubljana : Termit Moravče
1 : 11(1 : 4)
17.10.20
Jevnica : Arne Tabor 69
0 : 5(0 : 3)
15.10.20
Rudar Trbovlje : ATET Dren Vrhnika A
0 : 1(0 : 0)
17.10.20
Kalcer Radomlje : NK Zagorje
3 : 1(1 : 1)
17.10.20
Dolomiti : Trebnje
1 : 0(0 : 0)
17.10.20
Mirna : Bela krajina
9. krog 24.10.20
24.10.20
Bela krajina : prost
24.10.20
NK Zagorje : Dolomiti
24.10.20
ATET Dren Vrhnika A : Kalcer Radomlje
25.10.20
Arne Tabor 69 : Rudar Trbovlje
25.10.20
Termit Moravče : Jevnica
24.10.20
Dlan Logatec : Svoboda Ljubljana
24.10.20
Roltek Dob : Interblock A
22.10.20
Mirna : Trebnje
10. krog 07.11.20
07.11.20
prost : Interblock A
07.11.20
Svoboda Ljubljana : Roltek Dob
07.11.20
Jevnica : Dlan Logatec
07.11.20
Rudar Trbovlje : Termit Moravče
07.11.20
Kalcer Radomlje : Arne Tabor 69
07.11.20
Dolomiti : ATET Dren Vrhnika A
07.11.20
Mirna : NK Zagorje
07.11.20
Bela krajina : Trebnje
11. krog 14.11.20
14.11.20
Trebnje : prost
14.11.20
NK Zagorje : Bela krajina
14.11.20
ATET Dren Vrhnika A : Mirna
14.11.20
Arne Tabor 69 : Dolomiti
14.11.20
Termit Moravče : Kalcer Radomlje
14.11.20
Dlan Logatec : Rudar Trbovlje
14.11.20
Roltek Dob : Jevnica
07.10.20
Interblock A : Svoboda Ljubljana
4 : 0(3 : 0)
12. krog 20.03.21
20.03.21
prost : Svoboda Ljubljana
20.03.21
Jevnica : Interblock A
20.03.21
Rudar Trbovlje : Roltek Dob
20.03.21
Kalcer Radomlje : Dlan Logatec
20.03.21
Dolomiti : Termit Moravče
20.03.21
Mirna : Arne Tabor 69
20.03.21
Bela krajina : ATET Dren Vrhnika A
20.03.21
Trebnje : NK Zagorje
13. krog 27.03.21
27.03.21
NK Zagorje : prost
27.03.21
ATET Dren Vrhnika A : Trebnje
27.03.21
Arne Tabor 69 : Bela krajina
27.03.21
Termit Moravče : Mirna
27.03.21
Dlan Logatec : Dolomiti
27.03.21
Roltek Dob : Kalcer Radomlje
27.03.21
Interblock A : Rudar Trbovlje
27.03.21
Svoboda Ljubljana : Jevnica
14. krog 03.04.21
03.04.21
prost : Jevnica
03.04.21
Rudar Trbovlje : Svoboda Ljubljana
03.04.21
Kalcer Radomlje : Interblock A
03.04.21
Dolomiti : Roltek Dob
03.04.21
Mirna : Dlan Logatec
03.04.21
Bela krajina : Termit Moravče
03.04.21
Trebnje : Arne Tabor 69
03.04.21
NK Zagorje : ATET Dren Vrhnika A
15. krog 10.04.21
10.04.21
ATET Dren Vrhnika A : prost
10.04.21
Arne Tabor 69 : NK Zagorje
10.04.21
Termit Moravče : Trebnje
10.04.21
Dlan Logatec : Bela krajina
10.04.21
Roltek Dob : Mirna
10.04.21
Interblock A : Dolomiti
10.04.21
Svoboda Ljubljana : Kalcer Radomlje
10.04.21
Jevnica : Rudar Trbovlje

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0