Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 17.10.21 ob 16:27
Regionalna Ljubljanska liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.10.21 ob 19.00
Ivančna Gorica : ATET Dren Vrhnika
Stadion Ivančna Gorica
GS:Andrejka Jure  
1S:Mikelj Janez 2S:Zajec Jernej
D:Kogej Milan
Regionalna Ljubljanska liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob 17.00
KAMNIK : IB 1975 Ljubljana
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:Jozič Jernej  
1S:Mikelj Janez 2S:Hristov Marijan
17.10.21 ob 18.00
Ivančna Gorica : Kolpa
Stadion Ivančna Gorica
GS:Kokolj Žiga  
1S:Vidergar Matej 2S:Selan Žiga
Regionalna Ljubljanska liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Rudar Trbovlje : Bela krajina
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
23.10.21 ob
ATET Dren Vrhnika : Svoboda Kisovec
Športni park Vrhnika
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Cockta Kresnice : KAMNIK
Športni park Kresnice
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Termit Moravče : NK Zagorje
Igrišče Moravče
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Laby's Mengo 28 : NK Kočevje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Kolpa : Arne Tabor 69
Športni park Podzemelj
GS:  
23.10.21 ob 18.00
IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.21 ob 17.00
Trebnje : Ihan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Regionalna Ljubljanska liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.10.21 ob
KAMNIK : Ivančna Gorica
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
30.10.21 ob
Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
30.10.21 ob
NK Kočevje : Kolpa
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
30.10.21 ob
Svoboda Kisovec : Laby's Mengo 28
Igrišče Kisovec
GS:  
30.10.21 ob
NK Zagorje : ATET Dren Vrhnika
Mestni stadion Zagorje
GS:  
30.10.21 ob
Bela krajina : Termit Moravče
ŠRC Loka Črnomelj
GS:  
30.10.21 ob
Ihan : Rudar Trbovlje
Šport park Ihan
GS:  
30.10.21 ob
Cockta Kresnice : Trebnje
Športni park Kresnice
GS:  
MNZ liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.08.21 ob
Dragomer : ŠD Vir
PRELOŽENO
GS:Lazić Aleksandar  
1S:Dević Aleksander 2S:Čolič Ivo
MNZ liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob
Litija : NK Šmartno
PRELOŽENO
GS:Podboršek Blaž  
1S:Delić Elvedin 2S:Čaleta Luka
MNZ liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob 15.30
NK Šmartno : NK Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Kranjc Gašper  
1S:Kovač Jaka 2S:Rozina Janez
D:Drnovšek Igor
MNZ liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob 15.00
Jezero Medvode : NK Šmartno
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Črnuče : NK Jevnica
Igrišče Črnuče
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Litija : ŠD Vir
Stadion Litija
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Dragomer : NK Ljubljana
Igrišče Dragomer
GS:  
MNZ liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.10.21 ob
NK Šmartno : Dragomer
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
30.10.21 ob
NK Ljubljana : Litija
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
30.10.21 ob
ŠD Vir : Črnuče
Igrišče Vir
GS:  
30.10.21 ob
Jezero Medvode : NK Jevnica
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
Mladinska 1. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.09.21 ob
NK Ljubljana : Svoboda Ljubljana
PRELOŽENO
GS:Kern Jan  
1S:Merhar Nejc 2S:Arsić Luka
Mladinska 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.21 ob
Rudar Trbovlje : NK Šmartno
PRELOŽENO
GS:Keserović Semir  
1S:Pirman Tomaž 2S:Gyergyek Miha
D:Drnovšek Igor
Mladinska 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob
NK Šmartno : Svoboda Ljubljana
PRELOŽENO
GS:Nadarevič Denis  
1S:Beširevič Elvin 2S:Jančigaj Jan
Mladinska 1. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob 15.30
NK Jevnica : Ivančna Gorica
ŠRC Jevnica
GS:Bernot Žan  
1S:Arsić Luka 2S:Kern Jan
Mladinska 1. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.10.21 ob 18.30
Ivančna Gorica : ŠD VIR
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
23.10.21 ob
Dragomer Dolomiti : Rudar Trbovlje
Igrišče Dragomer
GS:  
23.10.21 ob 14.00
NK Šmartno : NK Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Komenda : Arne Tabor 69 B
Igrišče Komenda
GS:  
23.10.21 ob 19.00
ND Slovan : NK Jevnica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.21 ob 15.00
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Kadetska 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.21 ob
Rudar Trbovlje : NK Šmartno - IB
PRELOŽENO
GS:Gyergyek Miha  
1S:Pirman Tomaž 2S:Keserović Semir
19.09.21 ob
Svoboda Ljubljana : Svoboda Kisovec
PRELOŽENO
GS:Fašing Žiga  
1S:Beširevič Elvin 2S:Trobec Matjaž
Kadetska 1. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob 13.30
NK Jevnica : Ivančna Gorica
ŠRC Jevnica
GS:Kern Jan  
1S:Arsić Luka 2S:Bernot Žan
Kadetska 1. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Dragomer Dolomiti : Rudar Trbovlje
Igrišče Dragomer
GS:  
23.10.21 ob 12.00
NK Šmartno - IB : NK Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
23.10.21 ob 13.00
Komenda : Arne Tabor 69 B
Igrišče Komenda
GS:  
23.10.21 ob 16.30
Ivančna Gorica : ŠD VIR
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob 17.00
ND Slovan : NK Jevnica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.21 ob 13.00
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Mladinska 2. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.10.21 ob 11.00
Trebnje : Ihan
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Gavrič Nik  
1S:Kravanja Jan 2S:Duranović Mirzet
Mladinska 2. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 17.00
NK KRIM : NK IB 1975 Ljubljana
Igrišče Krim
GS:Hostnik Benjamin  
1S:Gerjol Polona 2S:Angelovska Maja
Mladinska 2. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob
Trebnje : NK Olimpija Ljubljana
PRELOŽENO
GS:Skušek Aljaž  
1S:Dervišević Mersudin 2S:Poplašen Mladen
Mladinska 2. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
NK Olimpija Ljubljana : NK KRIM
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
23.10.21 ob
ATET Dren Vrhnika : Trebnje
Športni park Vrhnika
GS:  
23.10.21 ob 14.00
Ihan : Termit Moravče
Šport park Ihan
GS:  
24.10.21 ob 12.00
NK Zagorje : NK IB 1975 Ljubljana
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Starejši dečki 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.21 ob
NK Trebnje : Svoboda Ljubljana
PRELOŽENO
GS:Skušek Aljaž  
1S:Dervišević Mersudin 2S:Peulić Slađan
Starejši dečki 1. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob
Bela krajina : NK Jevnica-NK Dol
PRELOŽENO
GS:Skušek Aljaž  
1S:Dervišević Mersudin 2S:Peulić Slađan
Starejši dečki 1. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob
Svoboda Ljubljana : Termit Moravče
PRELOŽENO
GS:Miladinovič Marko  
1S:Kosić Maj 2S:Melinc Luka
Starejši dečki 1. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Rudar Trbovlje : Bela krajina
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
23.10.21 ob
NK Kalcer Radomlje : Svoboda Ljubljana
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob
NK Roltek Dob : Dlan Logatec
Športni park Dob
GS:  
23.10.21 ob
MIRNA : Arne Tabor 69 A
GS:  
23.10.21 ob 12.00
NK IB 1975 Ljubljana : NK Jevnica-NK Dol
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
23.10.21 ob 12.30
Termit Moravče : ATET Dren Vrhnika A
Igrišče Moravče
GS:  
23.10.21 ob 12.30
Dolomiti : NK Zagorje
Igrišče Dobrova
GS:  
Starejši dečki 2. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob
Bravo : Ilirija ExtraLux
PRELOŽENO
GS:Subotić Tanja  
1S:Česen Manca 2S:Lužar Tošeski Maša
Starejši dečki 2. liga 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob
Ilirija ExtraLux : ATET Dren Vrhnika B
PRELOŽENO
GS:Kos Blaž  
1S:Kosić Maj 2S:Angelovska Maja
10.10.21 ob
KAMNIK : Bravo
PRELOŽENO
GS:Andrejka Jure  
1S:Vodnjov Jakob 2S:Pirman Tomaž
10.10.21 ob 14.00
ND Slovan : Kolpa
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Rogič Nik  
1S:Palek Zak 2S:Kosić Maj
Starejši dečki 2. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Ilirija ExtraLux : NK KRIM
GS:  
23.10.21 ob
NK DOMŽALE : Ivančna Gorica
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob
NK Kočevje Krka : Arne Tabor 69 B
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Komenda A : Bravo
Igrišče Komenda
GS:  
23.10.21 ob 13.00
ND Slovan : Brinje Grosuplje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob 13.00
NK Olimpija Ljubljana : ATET Dren Vrhnika B
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.21 ob 11.30
KAMNIK : Kolpa
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Starejši dečki 3. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.08.21 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : ATET Dren Vrhnika C
PRELOŽENO
GS:  
28.08.21 ob
Ilirija ExtraLux B : NK Ljubljana
PRELOŽENO
GS:  
22.09.21 ob
Litija : Laby's Mengo 28
PRELOŽENO
GS:Rozina Janez  
Starejši dečki 3. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.10.21 ob 16.30
Slovan B : NK Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Rogič Nik  
Starejši dečki 3. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 12.00
ŠD VIR : Ilirija ExtraLux B
Igrišče Vir
GS:Momčilović Dragan  
21.10.21 ob 19.00
Olimpija Ljubljana B : NK Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Hostnik Benjamin  
27.10.21 ob 16.30
Laby's Mengo 28 : Brinje Grosuplje B
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Čiča Miodrag  
Starejši dečki 3. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Ihan
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
23.10.21 ob
Ilirija ExtraLux B : Litija
Stadion Ilirija
GS:  
23.10.21 ob
NK Ljubljana : Kalcer Radomlje B
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob
ATET Dren Vrhnika C : Olimpija Ljubljana B
Športni park Vrhnika
GS:  
23.10.21 ob 15.00
Slovan B : Komenda B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.21 ob 09.30
Brinje Grosuplje B : ŠD VIR
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.21 ob 11.30
NK Šmartno : Laby's Mengo 28
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Mlajši dečki 1. liga 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.09.21 ob
Ilirija ExtraLux : NK IB 1975 Ljubljana
Stadion Ilirija
GS:  
Mlajši dečki 1. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.10.21 ob
NK DOMŽALE : Ihan Domžale
PRELOŽENO
GS:Vidović Danijel  
Mlajši dečki 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.21 ob
Ilirija ExtraLux : Arne Tabor 69
PRELOŽENO
GS:Duranović Mirzet  
19.09.21 ob
Rudar Trbovlje : Slovan A
PRELOŽENO
GS:Rozina Janez  
Mlajši dečki 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.10.21 ob 16.00
Bravo : Ilirija ExtraLux
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:Salkić Alen  
Mlajši dečki 1. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob
ATET Dren Vrhnika A : Bravo
PRELOŽENO
GS:  
16.10.21 ob
NK DOMŽALE : Arne Tabor 69
PRELOŽENO
GS:  
Mlajši dečki 1. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
NK Kalcer Radomlje rumeni : Ihan Domžale
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob
NK Krka : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
23.10.21 ob 09.00
Slovan A : NK Olimpija Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob 10.00
Bravo : NK DOMŽALE
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Arne Tabor 69 : NK IB 1975 Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
24.10.21 ob 11.00
Brinje Grosuplje : Ilirija ExtraLux
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.21 ob 13.00
Ivančna Gorica A : ATET Dren Vrhnika A
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki 2. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
29.08.21 ob 11.00
NK Kočevje : Zagorje
PRELOŽENO
GS:Poplašen Mladen  
Mlajši dečki 2. liga 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 11.30
Bravo B : Termit Moravče
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:Melinc Luka  
Mlajši dečki 2. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.21 ob 16.30
Kolpa : NK Kočevje
Športni park Podzemelj
GS:Skušek Aljaž  
Mlajši dečki 2. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob 10.00
NK Jevnica-NK Dol : Ilirija ExtraLux B
ŠRC Jevnica
GS:  
23.10.21 ob 10.30
NK Kočevje : NK Roltek Dob
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
23.10.21 ob 12.00
KAMNIK : MIRNA
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
24.10.21 ob 10.00
Zagorje : Termit Moravče
Mestni stadion Zagorje
GS:  
24.10.21 ob 11.00
Bravo B : Kolpa
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:  
24.10.21 ob 11.00
Bela krajina : Olimpija Ljubljana beli
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Mlajši dečki 3. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.09.21 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Komenda
PRELOŽENO
GS:  
Mlajši dečki 3. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.09.21 ob
Bravo C : NK Trebnje
PRELOŽENO
GS:Vojska Matej  
20.10.21 ob 16.00
Laby's Mengo 28 : NK Radomlje črni
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Vidović Danijel  
Mlajši dečki 3. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob
NK Trebnje : Svoboda Ljubljana
PRELOŽENO
GS:Nagode Jošt  
Mlajši dečki 3. liga 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.10.21 ob 17.30
NK Šmartno : Dlan Logatec
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Palek Zak  
Mlajši dečki 3. liga 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob
NK Radomlje črni : Komenda
PRELOŽENO
GS:Vidović Danijel  
Mlajši dečki 3. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Dolomiti
GS:  
23.10.21 ob
Svoboda Ljubljana : Laby's Mengo 28
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
23.10.21 ob 10.00
NK Šmartno : NK Radomlje črni
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
23.10.21 ob 12.00
ŠD VIR : Bravo C
Igrišče Vir
GS:  
23.10.21 ob 12.30
Dlan Logatec : NK Trebnje
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
24.10.21 ob 09.00
Komenda : Jezero Medvode
Igrišče Komenda
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.08.21 ob
Komenda Vodice U12 : IB 1975 Ljubljana B
Igrišče Komenda
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.21 ob
IB 1975 Ljubljana B : Ivančna Gorica B
PRELOŽENO
GS:Strajnar Luka  
Mlajši dečki 4. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob 09.00
Slovan B : IB 1975 Ljubljana B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Maksimović Igor  
Mlajši dečki 4. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
NK Ljubljana : Olimpija Ljubljana C
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob
ATET Dren Vrhnika B : Litija
Športni park Vrhnika
GS:  
23.10.21 ob 10.00
Ivančna Gorica B : Borovnica
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob 10.30
IB 1975 Ljubljana B : Ilirija ExtraLux C
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Slovan B : Komenda Vodice U12
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob 12.30
Arne Tabor 69 B : Svoboda Kisovec
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.08.21 ob
Ilirija ExtraLux : NK Zagorje
Stadion Ilirija
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.21 ob 09.30
NK Roltek Dob : Rudar Trbovlje
Športni park Dob
GS:  
19.09.21 ob 12.00
NK Krka : Dragomer
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
19.09.21 ob 13.00
Ilirija ExtraLux : NK RIBNICA
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 11.00
NK Roltek Dob : OŠ Olimpija Ljubljana beli
Športni park Dob
GS:  
02.10.21 ob 14.00
NK Krka : ND Slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.10.21 ob 10.00
ND Slovan : Dragomer
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.10.21 ob 17.45
Brinje Grosuplje : NK Kalcer Radomlje
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
20.10.21 ob 18.15
NK Krka : NK Olimpija Ljubljana
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Rudar Trbovlje : NK RIBNICA
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
23.10.21 ob
OŠ Olimpija Ljubljana beli : NK Krka
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
23.10.21 ob
NK Kalcer Radomlje : Ilirija ExtraLux
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob
NK Roltek Dob : Brinje Grosuplje
Športni park Dob
GS:  
23.10.21 ob 09.00
NK Olimpija Ljubljana : Dragomer
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.21 ob 11.30
ND Slovan : NK Zagorje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.08.21 ob
Ilirija ExtraLux A : NK Ljubljana
GS:  
28.08.21 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Slovan B
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.21 ob 11.00
Ilirija ExtraLux A : NK IB 1975 Ljubljana
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 11.00
Slovan B : Olimpija Ljubljana beli
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob
NK Ljubljana : Dolomiti
PRELOŽENO
GS:  
16.10.21 ob 11.00
Slovan B : ŠD VIR
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 18.00
Ilirija ExtraLux A : OŠ Olimpija zeleni
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Ekipa 5 : NK Ljubljana
GS:  
23.10.21 ob
OŠ Olimpija zeleni : Arne Tabor 69
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Olimpija Ljubljana beli : Bela krajina
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.21 ob 09.00
KAMNIK : NK IB 1975 Ljubljana
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
24.10.21 ob 10.00
ŠD VIR : Ilirija ExtraLux A
Igrišče Vir
GS:  
24.10.21 ob 10.00
Dolomiti : Slovan B
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.09.21 ob 09.00
NK IB 1975 Ljubljana : Komenda
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
27.10.21 ob 16.00
NK IB 1975 Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 10.30
Bravo : Ilirija ExtraLux
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 17.30
NK IB 1975 Ljubljana : NK Kočevje
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob 09.00
Komenda : ND Slovan
Igrišče Komenda
GS:  
23.10.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Ilirija ExtraLux
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
24.10.21 ob 09.00
Bravo : NK IB 1975 Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.21 ob 10.00
Krka : Brinje Grosuplje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
19.09.21 ob 11.00
NK Olimpija Ljubljana : NK DOMŽALE
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob 12.00
NK Kalcer Radomlje : Krka
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
25.09.21 ob 17.30
NK Olimpija Ljubljana : Rudar Trbovlje
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.21 ob 09.00
NK DOMŽALE : Svoboda Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 11.30
Krka : NK DOMŽALE
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 10.00
NK Olimpija Ljubljana : Svoboda Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
09.10.21 ob 12.00
NK DOMŽALE : Brinje Grosuplje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 10.00
Krka : NK Olimpija Ljubljana
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Rudar Trbovlje : NK Kalcer Radomlje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
23.10.21 ob
Svoboda Ljubljana : Krka
GS:  
23.10.21 ob 09.30
NK Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.09.21 ob 10.30
MIRNA : Litija
Športni park Mirna
GS:  
04.09.21 ob 11.00
Bela krajina : Brinje Grosuplje
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.21 ob
MIRNA : NK Ljubljana
GS:  
18.09.21 ob 11.00
KAMNIK : Brinje Grosuplje
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.21 ob 16.30
NK Ljubljana : Litija
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 15.15
MIRNA : Ivančna Gorica
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.21 ob 10.30
MIRNA : NK Trebnje
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob 10.00
KAMNIK : MIRNA
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
23.10.21 ob 12.00
Bela krajina : NK Šmartno
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
23.10.21 ob 12.00
NK Trebnje : Litija
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
24.10.21 ob 11.00
Ivančna Gorica : NK Ljubljana
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.21 ob
KRIM : Kolpa
Igrišče Krim
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob 10.00
ŠD VIR : Dolomiti
Igrišče Vir
GS:  
26.09.21 ob 10.00
Črnuče : KRIM
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 11.00
Črnuče : Kolpa
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Dolomiti
Športni park Dren
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob
Kolpa : ŠD VIR
PRELOŽENO
GS:  
16.10.21 ob 10.00
NK Roltek Dob : ATET Dren Vrhnika
Športni park Dob
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
ATET Dren Vrhnika : Črnuče
Športni park Dren
GS:  
23.10.21 ob 09.30
Dolomiti : NK Roltek Dob
Igrišče Dobrova
GS:  
23.10.21 ob 10.00
ŠD VIR : KRIM
Igrišče Vir
GS:  
24.10.21 ob 13.00
NK Jevnica : Kolpa
ŠRC Jevnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 11.00
Šentjernej : Dol
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 12.00
Laby's Mengo 28 : Šentjernej
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob 10.00
Termit Moravče : Jezero Medvode
Igrišče Moravče
GS:  
23.10.21 ob 10.30
Dlan Logatec : Dol
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Šentjernej : Borovnica
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 09.00
Brinje Grosuplje : Bravo
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
16.10.21 ob 15.00
NK DOMŽALE : ND Slovan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.21 ob 17.00
Komenda : Brinje Grosuplje
Igrišče Komenda
GS:  
23.10.21 ob 09.00
NK IB 1975 Ljubljana : NK DOMŽALE
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.21 ob 09.30
ND Slovan : Ilirija ExtraLux
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.09.21 ob 12.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Ihan
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
11.09.21 ob 18.00
NK Olimpija Ljubljana : Krka
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob 09.00
Krka : Ihan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
25.09.21 ob 16.30
NK Olimpija Ljubljana : Rudar Trbovlje
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 09.30
Krka : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 12.30
Krka : NK Kalcer Radomlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
10.10.21 ob 11.00
NK Olimpija Ljubljana : ATET Dren Vrhnika
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 09.00
NK Kalcer Radomlje : Ihan
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Krka
Športni park Dren
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
Krka : OŠ Olimpija Ljubljana
GS:  
23.10.21 ob
Rudar Trbovlje : NK Kalcer Radomlje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
23.10.21 ob 10.00
Ihan : ATET Dren Vrhnika
Šport park Ihan
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.09.21 ob 16.30
Črnuče : NK Šmartno
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.21 ob 10.00
Jezero Medvode : Dragomer
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
19.09.21 ob 09.30
NK Roltek Dob : Črnuče
Športni park Dob
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob 10.30
Črnuče : NK Trebnje
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.21 ob 10.30
ŠD VIR : NK Zagorje
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 10.00
Črnuče : ŠD VIR
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 10.00
NK Trebnje : NK Šmartno
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
16.10.21 ob 10.30
ŠD VIR : Litija
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
NK Roltek Dob : ŠD VIR
GS:  
23.10.21 ob 10.00
Črnuče : Dragomer
Igrišče Črnuče
GS:  
23.10.21 ob 10.00
NK Trebnje : Jezero Medvode
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
23.10.21 ob 10.30
Litija : KAMNIK
Stadion Litija
GS:  
24.10.21 ob 10.00
NK Šmartno : NK Zagorje
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.10.21 ob 16.30
Dolomiti : Bela krajina
PRELOŽENO
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.09.21 ob 10.30
Bela krajina : NK RIBNICA
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
12.09.21 ob 09.30
Krka : ŽNK Radomlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.09.21 ob 18.00
ŽNK Radomlje : Dolomiti
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.21 ob 10.30
Bela krajina : Arne Tabor 69
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
26.09.21 ob 11.00
Dolomiti : Trebnje modri
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.10.21 ob 10.00
Ivančna Gorica : Dolomiti
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
03.10.21 ob 10.00
Trebnje modri : Laby's Mengo 28
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.10.21 ob 11.00
Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
10.10.21 ob 10.30
Bela krajina : Dol
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.10.21 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Dolomiti
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
16.10.21 ob 11.00
Trebnje modri : Bela krajina
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
21.10.21 ob 17.00
NK RIBNICA : Laby's Mengo 28
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.10.21 ob
ŽNK Radomlje : NK RIBNICA
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
23.10.21 ob 10.00
Laby's Mengo 28 : Arne Tabor 69
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.10.21 ob 10.30
Bela krajina : Krka
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Dolomiti : Dol
Igrišče Dobrova
GS:  
23.10.21 ob 11.00
Trebnje modri : Ivančna Gorica
Igrišče Trebnje - UT
GS:  

REZULTATI TEKEM