Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-9
Osveženo 17.10.21 ob 17:27
Cicibani U-9 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.09.21 ob 16.30
Mirna : Šentjernej
Športni park Mirna
GS:  
18.09.21 ob 16.30
Bela krajina : Kolpa
Športni park Mirna
GS:  
18.09.21 ob 16.30
Mirna : Bela krajina
Športni park Mirna
GS:  
18.09.21 ob 16.30
Šentjernej : Kolpa
Športni park Mirna
GS:  
18.09.21 ob 16.30
Kolpa : Mirna
Športni park Mirna
GS:  
18.09.21 ob 16.30
Bela krajina : Šentjernej
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-9 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 10.00
Šentjernej : Bela krajina
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Kolpa : Mirna
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Šentjernej : Kolpa
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Bela krajina : Mirna
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Mirna : Šentjernej
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Kolpa : Bela krajina
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-9 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.21 ob 11.00
Bela krajina : Kolpa
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
17.10.21 ob 11.00
Mirna : Šentjernej
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
17.10.21 ob 11.00
Bela krajina : Mirna
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
17.10.21 ob 11.00
Kolpa : Šentjernej
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
17.10.21 ob 11.00
Bela krajina : Šentjernej
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
17.10.21 ob 11.00
Kolpa : Mirna
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 10.00
Svoboda Kisovec : Rudar Trbovlje
Igrišče Kisovec
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Cockta Kresnice : Litija
Igrišče Kisovec
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Svoboda Kisovec : Cockta Kresnice
Igrišče Kisovec
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Litija
Igrišče Kisovec
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Litija : Svoboda Kisovec
Igrišče Kisovec
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Cockta Kresnice : Rudar Trbovlje
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-9 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.10.21 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice
Igrišče Kisovec
GS:  
16.10.21 ob 10.00
Litija : Svoboda Kisovec
Igrišče Kisovec
GS:  
16.10.21 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Litija
Igrišče Kisovec
GS:  
16.10.21 ob 10.00
Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec
Igrišče Kisovec
GS:  
16.10.21 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec
Igrišče Kisovec
GS:  
16.10.21 ob 10.00
Cockta Kresnice : Litija
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
05.09.21 ob 10.00
ONŠ Virtus Kamnik : NŠ DOMŽALE DOB
Igrišče Moravče
GS:  
05.09.21 ob 10.00
ONŠ Virtus Kamnik : KAMNIK
Igrišče Moravče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.09.21 ob 10.00
KAMNIK : NŠ DOMŽALE DOB
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
19.09.21 ob 10.00
Termit Moravče : KAMNIK
Igrišče Moravče
GS:  
19.09.21 ob 10.00
NŠ DOMŽALE DOB : Termit Moravče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 11.00
NŠ DOMŽALE DOB : KAMNIK
Športni park Dob
GS:  
02.10.21 ob 11.00
Termit Moravče : KAMNIK
Športni park Dob
GS:  
02.10.21 ob 11.00
NŠ DOMŽALE DOB : Termit Moravče
Športni park Dob
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.21 ob 10.00
NŠ DOMŽALE DOB : Termit Moravče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
NŠ DOMŽALE DOB : KAMNIK
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Termit Moravče : KAMNIK
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 5 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.10.21 ob 17.00
NK Kalcer Radomlje : Komenda
GS:  
14.10.21 ob 17.00
Laby's Mengo 28 : Ihan
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.10.21 ob 17.00
NK Kalcer Radomlje : Laby's Mengo 28
GS:  
14.10.21 ob 17.00
Komenda : Ihan
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.10.21 ob 17.00
NK Kalcer Radomlje : Ihan
GS:  
14.10.21 ob 17.00
Komenda : Laby's Mengo 28
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 12.00
Brinje Grosuplje B : NK Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
02.10.21 ob 12.00
Olimpija Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
02.10.21 ob 12.00
Ilirija ExtraLux : Brinje Grosuplje B
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.10.21 ob 09.00
Olimpija Ljubljana : NK Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.00
Ilirija ExtraLux : Brinje Grosuplje B
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.00
Olimpija Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.00
NK Ljubljana : Brinje Grosuplje B
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.00
Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje B
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.00
NK Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 10.00
Črnuče : Šmartno
Igrišče Črnuče
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Dol : Jevnica
Igrišče Črnuče
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Črnuče : Dol
Igrišče Črnuče
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Šmartno : Jevnica
Igrišče Črnuče
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Jevnica : Črnuče
Igrišče Črnuče
GS:  
02.10.21 ob 10.00
Dol : Šmartno
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.21 ob 10.00
Šmartno : Jevnica
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Dol : Črnuče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Šmartno : Črnuče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Dol : Jevnica
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
05.09.21 ob 14.00
Junior : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
05.09.21 ob 14.00
Borovnica : Junior
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
05.09.21 ob 14.00
Dlan Logatec : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
05.09.21 ob 14.00
Borovnica : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
05.09.21 ob 14.00
Dlan Logatec : Junior
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.09.21 ob 14.30
Dlan Logatec : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
18.09.21 ob 14.30
ATET Dren Vrhnika : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
18.09.21 ob 14.30
Dlan Logatec : ATET Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
18.09.21 ob 14.30
Junior : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
18.09.21 ob 14.30
Borovnica : Dlan Logatec
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
18.09.21 ob 14.30
ATET Dren Vrhnika : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 09.00
Junior : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dobrova
GS:  
02.10.21 ob 09.00
Borovnica : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:  
02.10.21 ob 09.00
Junior : Borovnica
Igrišče Dobrova
GS:  
02.10.21 ob 09.00
ATET Dren Vrhnika : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:  
02.10.21 ob 09.00
Dlan Logatec : Junior
Igrišče Dobrova
GS:  
02.10.21 ob 09.00
Borovnica : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.21 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Borovnica
Športni park Vrhnika
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Dlan Logatec : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
17.10.21 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Borovnica : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
17.10.21 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Borovnica : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
05.09.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
05.09.21 ob 09.30
Dragomer : Bravo
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
05.09.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Dragomer
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
05.09.21 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Bravo
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:  
05.09.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Bravo
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
05.09.21 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Dragomer
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.09.21 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Dragomer
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
18.09.21 ob 09.30
Bravo : Arne Tabor 69
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
18.09.21 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Bravo
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
18.09.21 ob 09.30
Dragomer : Arne Tabor 69
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
18.09.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
18.09.21 ob 09.30
Bravo : Dragomer
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.21 ob 10.00
Dragomer : Arne Tabor 69
Igrišče Dragomer
GS:  
03.10.21 ob 10.00
Bravo : OŠ Olimpija Ljubljana
Igrišče Dragomer
GS:  
03.10.21 ob 10.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Dragomer
Igrišče Dragomer
GS:  
03.10.21 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Bravo
Igrišče Dragomer
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.10.21 ob 09.30
Bravo : Arne Tabor 69
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.30
Bravo : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.30
Bravo : Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
16.10.21 ob 09.30
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.21 ob 11.00
Domžale Dob modri : Jezero Medvode
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
03.10.21 ob 11.00
Vir : DONŠ Vodice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
03.10.21 ob 11.00
Domžale Dob modri : Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
03.10.21 ob 11.00
Jezero Medvode : DONŠ Vodice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
03.10.21 ob 11.00
DONŠ Vodice : Domžale Dob modri
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
03.10.21 ob 11.00
Vir : Jezero Medvode
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
04.09.21 ob 14.00
KRIM : Olimpija Ljubljana zeleni
Igrišče Krim
GS:  
04.09.21 ob 14.00
NK IB 1975 Ljubljana : Dob Domžale
Igrišče Krim
GS:  
04.09.21 ob 14.00
KRIM : NK IB 1975 Ljubljana
Igrišče Krim
GS:  
04.09.21 ob 14.00
Olimpija Ljubljana zeleni : Dob Domžale
Igrišče Krim
GS:  
04.09.21 ob 14.00
KRIM : Dob Domžale
Igrišče Krim
GS:  
04.09.21 ob 14.00
Olimpija Ljubljana zeleni : NK IB 1975 Ljubljana
Igrišče Krim
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.09.21 ob 12.00
Olimpija Ljubljana zeleni : NK IB 1975 Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
18.09.21 ob 12.00
Dob Domžale : Slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
18.09.21 ob 12.00
Olimpija Ljubljana zeleni : Dob Domžale
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
18.09.21 ob 12.00
NK IB 1975 Ljubljana : Slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
18.09.21 ob 12.00
Slovan : Olimpija Ljubljana zeleni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
18.09.21 ob 12.00
Dob Domžale : NK IB 1975 Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.10.21 ob 09.30
NK IB 1975 Ljubljana : Dob Domžale
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
02.10.21 ob 09.30
Slovan : KRIM
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
02.10.21 ob 09.30
NK IB 1975 Ljubljana : Slovan
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
02.10.21 ob 09.30
Dob Domžale : KRIM
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
02.10.21 ob 09.30
KRIM : NK IB 1975 Ljubljana
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
02.10.21 ob 09.30
Slovan : Dob Domžale
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.21 ob 10.00
Dob Domžale : Slovan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
KRIM : Olimpija Ljubljana zeleni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Dob Domžale : KRIM
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Slovan : Olimpija Ljubljana zeleni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Dob Domžale : Olimpija Ljubljana zeleni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.21 ob 10.00
Slovan : KRIM
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS: