Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
1. krog 27.08.22
27.08.22
ND Slovan B : prost
18.10.22
Borovnica : IB 1975 Ljubljana B
0 : 6(0 : 4)
08.09.22
Ribnica : Ihan
4 : 0(2 : 0)
26.11.22
OŠ Olimpija Ljubljana B : NK Ljubljana
2 : 0(0 : 0)
13.10.22
Arne Tabor 69 B : NK Šmartno
2 : 1(0 : 0)
20.09.22
Dlan Logatec : Komenda B
3 : 1(1 : 0)
28.08.22
Ilirija ExtraLux C : Brinje Grosuplje B
1 : 3(0 : 1)
2. krog 03.09.22
03.09.22
prost : Brinje Grosuplje B
03.09.22
Komenda B : Ilirija ExtraLux C
2 : 6(1 : 4)
03.09.22
NK Šmartno : Dlan Logatec
1 : 3(0 : 1)
03.09.22
NK Ljubljana : Arne Tabor 69 B
2 : 1(1 : 1)
21.09.22
Ihan : OŠ Olimpija Ljubljana B
2 : 1(1 : 0)
03.09.22
IB 1975 Ljubljana B : Ribnica
0 : 6(0 : 4)
04.09.22
ND Slovan B : Borovnica
9 : 0(6 : 0)
3. krog 10.09.22
10.09.22
Borovnica : prost
11.09.22
Ribnica : ND Slovan B
7 : 0(1 : 0)
10.09.22
OŠ Olimpija Ljubljana B : IB 1975 Ljubljana B
5 : 0(0 : 0)
11.09.22
Arne Tabor 69 B : Ihan
1 : 2(0 : 2)
10.09.22
Dlan Logatec : NK Ljubljana
2 : 2(2 : 2)
11.09.22
Ilirija ExtraLux C : NK Šmartno
7 : 1(2 : 0)
10.09.22
Brinje Grosuplje B : Komenda B
3 : 0(1 : 0)
4. krog 17.09.22
17.09.22
prost : Komenda B
18.09.22
NK Šmartno : Brinje Grosuplje B
1 : 3(1 : 0)
21.09.22
NK Ljubljana : Ilirija ExtraLux C
1 : 3(0 : 1)
19.11.22
Ihan : Dlan Logatec
2 : 2(0 : 0)
17.09.22
IB 1975 Ljubljana B : Arne Tabor 69 B
1 : 5(0 : 3)
18.09.22
ND Slovan B : OŠ Olimpija Ljubljana B
3 : 6(1 : 3)
22.09.22
Borovnica : Ribnica
1 : 11(0 : 6)
5. krog 24.09.22
24.09.22
Ribnica : prost
25.09.22
OŠ Olimpija Ljubljana B : Borovnica
9 : 0(4 : 0)
24.09.22
Arne Tabor 69 B : ND Slovan B
1 : 0(1 : 0)
24.09.22
Dlan Logatec : IB 1975 Ljubljana B
3 : 0(3 : 0)
25.09.22
Ilirija ExtraLux C : Ihan
9 : 3(4 : 1)
25.09.22
Brinje Grosuplje B : NK Ljubljana
6 : 0(0 : 0)
21.10.22
Komenda B : NK Šmartno
0 : 5(0 : 3)
6. krog 01.10.22
01.10.22
prost : NK Šmartno
01.10.22
NK Ljubljana : Komenda B
3 : 0(0 : 0)
01.10.22
Ihan : Brinje Grosuplje B
0 : 1(0 : 1)
02.10.22
IB 1975 Ljubljana B : Ilirija ExtraLux C
0 : 4(0 : 1)
02.10.22
ND Slovan B : Dlan Logatec
0 : 2(0 : 1)
25.10.22
Borovnica : Arne Tabor 69 B
2 : 3(1 : 2)
01.10.22
Ribnica : OŠ Olimpija Ljubljana B
5 : 1(3 : 1)
7. krog 08.10.22
08.10.22
OŠ Olimpija Ljubljana B : prost
09.10.22
Arne Tabor 69 B : Ribnica
0 : 3(0 : 0)
08.10.22
Dlan Logatec : Borovnica
4 : 2(4 : 2)
09.10.22
Ilirija ExtraLux C : ND Slovan B
6 : 2(3 : 0)
08.10.22
Brinje Grosuplje B : IB 1975 Ljubljana B
8 : 0(4 : 0)
08.10.22
Komenda B : Ihan
0 : 4(0 : 1)
09.10.22
NK Šmartno : NK Ljubljana
0 : 0(0 : 0)
8. krog 15.10.22
15.10.22
prost : NK Ljubljana
15.10.22
Ihan : NK Šmartno
1 : 3(1 : 1)
15.10.22
IB 1975 Ljubljana B : Komenda B
1 : 0(1 : 0)
16.10.22
ND Slovan B : Brinje Grosuplje B
0 : 10(0 : 4)
15.10.22
Borovnica : Ilirija ExtraLux C
0 : 12(0 : 3)
15.10.22
Ribnica : Dlan Logatec
2 : 1(1 : 1)
15.10.22
OŠ Olimpija Ljubljana B : Arne Tabor 69 B
1 : 0(0 : 0)
9. krog 22.10.22
22.10.22
Arne Tabor 69 B : prost
23.10.22
Dlan Logatec : OŠ Olimpija Ljubljana B
2 : 0(1 : 0)
09.11.22
Ilirija ExtraLux C : Ribnica
2 : 3(1 : 2)
23.10.22
Brinje Grosuplje B : Borovnica
15 : 0(9 : 0)
23.10.22
Komenda B : ND Slovan B
12 : 2(5 : 0)
23.10.22
NK Šmartno : IB 1975 Ljubljana B
4 : 1(2 : 1)
22.10.22
NK Ljubljana : Ihan
0 : 3(0 : 3)
10. krog 05.11.22
05.11.22
prost : Ihan
06.11.22
IB 1975 Ljubljana B : NK Ljubljana
1 : 1(0 : 0)
06.11.22
ND Slovan B : NK Šmartno
2 : 2(1 : 1)
06.11.22
Borovnica : Komenda B
5 : 5(0 : 5)
04.10.22
Ribnica : Brinje Grosuplje B
2 : 2(1 : 0)
06.11.22
OŠ Olimpija Ljubljana B : Ilirija ExtraLux C
5 : 5(1 : 3)
05.11.22
Arne Tabor 69 B : Dlan Logatec
11. krog 25.03.23
25.03.23
Dlan Logatec : prost
25.03.23
Ilirija ExtraLux C : Arne Tabor 69 B
25.03.23
Brinje Grosuplje B : OŠ Olimpija Ljubljana B
25.03.23
Komenda B : Ribnica
25.03.23
NK Šmartno : Borovnica
25.03.23
NK Ljubljana : ND Slovan B
25.03.23
Ihan : IB 1975 Ljubljana B
12. krog 01.04.23
01.04.23
prost : IB 1975 Ljubljana B
01.04.23
ND Slovan B : Ihan
01.04.23
Borovnica : NK Ljubljana
01.04.23
Ribnica : NK Šmartno
01.04.23
OŠ Olimpija Ljubljana B : Komenda B
01.04.23
Arne Tabor 69 B : Brinje Grosuplje B
01.04.23
Dlan Logatec : Ilirija ExtraLux C
13. krog 08.04.23
08.04.23
Ilirija ExtraLux C : prost
08.04.23
Brinje Grosuplje B : Dlan Logatec
08.04.23
Komenda B : Arne Tabor 69 B
08.04.23
NK Šmartno : OŠ Olimpija Ljubljana B
08.04.23
NK Ljubljana : Ribnica
08.04.23
Ihan : Borovnica
08.04.23
IB 1975 Ljubljana B : ND Slovan B