Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Cicibani U-10 skupina A
1. krog 07.09.19
07.09.19
Mirna : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
07.09.19
Vir : Rudar Trbovlje
07.09.19
Črnuče : Interblock
ODIGRANO
07.09.19
Svoboda Ljubljana : ŠD Tian
ODIGRANO
07.09.19
Jezero Medvode : Termit Moravče
ODIGRANO
2. krog 14.09.19
14.09.19
Brinje Grosuplje : Termit Moravče
ODIGRANO
14.09.19
ŠD Tian : Jezero Medvode
14.09.19
Interblock : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
14.09.19
Rudar Trbovlje : Črnuče
ODIGRANO
14.09.19
Mirna : Vir
ODIGRANO
3. krog 21.09.19
19.09.19
Vir : Brinje Grosuplje
21.09.19
Črnuče : Mirna
ODIGRANO
21.09.19
Svoboda Ljubljana : Rudar Trbovlje
22.09.19
Jezero Medvode : Interblock
ODIGRANO
23.09.19
Termit Moravče : ŠD Tian
4. krog 28.09.19
29.09.19
Brinje Grosuplje : ŠD Tian
ODIGRANO
28.09.19
Interblock : Termit Moravče
ODIGRANO
29.09.19
Rudar Trbovlje : Jezero Medvode
ODIGRANO
28.09.19
Mirna : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
28.09.19
Vir : Črnuče
5. krog 05.10.19
06.10.19
Črnuče : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
06.10.19
Svoboda Ljubljana : Vir
ODIGRANO
05.10.19
Jezero Medvode : Mirna
05.10.19
Termit Moravče : Rudar Trbovlje
ODIGRANO
05.10.19
ŠD Tian : Interblock
ODIGRANO
6. krog 12.10.19
13.10.19
Brinje Grosuplje : Interblock
ODIGRANO
12.10.19
Rudar Trbovlje : ŠD Tian
ODIGRANO
12.10.19
Mirna : Termit Moravče
ODIGRANO
12.10.19
Vir : Jezero Medvode
16.10.19
Črnuče : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
7. krog 19.10.19
19.10.19
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
19.10.19
Jezero Medvode : Črnuče
ODIGRANO
19.10.19
Termit Moravče : Vir
ODIGRANO
19.10.19
ŠD Tian : Mirna
19.10.19
Rudar Trbovlje : Interblock
ODIGRANO
8. krog 26.10.19
27.10.19
Brinje Grosuplje : Rudar Trbovlje
ODIGRANO
26.10.19
Mirna : Interblock
ODIGRANO
24.10.19
Vir : ŠD Tian
26.10.19
Črnuče : Termit Moravče
ODIGRANO
26.10.19
Svoboda Ljubljana : Jezero Medvode
ODIGRANO
9. krog 09.11.19
10.11.19
Jezero Medvode : Brinje Grosuplje
ODIGRANO
09.11.19
Termit Moravče : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
09.11.19
ŠD Tian : Črnuče
ODIGRANO
09.11.19
Interblock : Vir
09.11.19
Rudar Trbovlje : Mirna
ODIGRANO
10. krog 28.03.20
28.03.20
Brinje Grosuplje : Mirna
28.03.20
Rudar Trbovlje : Vir
28.03.20
Interblock : Črnuče
28.03.20
ŠD Tian : Svoboda Ljubljana
28.03.20
Termit Moravče : Jezero Medvode
11. krog 04.04.20
04.04.20
Termit Moravče : Brinje Grosuplje
04.04.20
Jezero Medvode : ŠD Tian
04.04.20
Svoboda Ljubljana : Interblock
04.04.20
Črnuče : Rudar Trbovlje
04.04.20
Vir : Mirna
12. krog 11.04.20
11.04.20
Brinje Grosuplje : Vir
11.04.20
Mirna : Črnuče
11.04.20
Rudar Trbovlje : Svoboda Ljubljana
11.04.20
Interblock : Jezero Medvode
11.04.20
ŠD Tian : Termit Moravče
13. krog 18.04.20
18.04.20
ŠD Tian : Brinje Grosuplje
18.04.20
Termit Moravče : Interblock
18.04.20
Jezero Medvode : Rudar Trbovlje
18.04.20
Svoboda Ljubljana : Mirna
18.04.20
Črnuče : Vir
14. krog 25.04.20
25.04.20
Brinje Grosuplje : Črnuče
25.04.20
Vir : Svoboda Ljubljana
25.04.20
Mirna : Jezero Medvode
25.04.20
Rudar Trbovlje : Termit Moravče
25.04.20
Interblock : ŠD Tian
15. krog 09.05.20
09.05.20
Interblock : Brinje Grosuplje
09.05.20
ŠD Tian : Rudar Trbovlje
09.05.20
Termit Moravče : Mirna
09.05.20
Jezero Medvode : Vir
09.05.20
Svoboda Ljubljana : Črnuče
16. krog 16.05.20
16.05.20
Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana
16.05.20
Črnuče : Jezero Medvode
16.05.20
Vir : Termit Moravče
16.05.20
Mirna : ŠD Tian
16.05.20
Interblock : Rudar Trbovlje
17. krog 23.05.20
23.05.20
Rudar Trbovlje : Brinje Grosuplje
23.05.20
Interblock : Mirna
23.05.20
ŠD Tian : Vir
23.05.20
Termit Moravče : Črnuče
23.05.20
Jezero Medvode : Svoboda Ljubljana
18. krog 30.05.20
30.05.20
Brinje Grosuplje : Jezero Medvode
30.05.20
Svoboda Ljubljana : Termit Moravče
30.05.20
Črnuče : ŠD Tian
30.05.20
Vir : Interblock
30.05.20
Mirna : Rudar Trbovlje

REZULTATI TEKEM