Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Cicibani U-11 skupina B
1. krog 14.09.19
14.09.19
Trebnje : Laby's Mengo 28
ODIGRANO
14.09.19
Zagorje : Dlan Logatec
ODIGRANO
14.09.19
Črnuče : Svoboda Kisovec
ODIGRANO
14.09.19
Borovnica : Jezero Medvode
ODIGRANO
2. krog 21.09.19
24.09.19
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode
ODIGRANO
21.09.19
Svoboda Kisovec : Borovnica
ODIGRANO
21.09.19
Dlan Logatec : Črnuče
21.09.19
Trebnje : Zagorje
ODIGRANO
3. krog 28.09.19
28.09.19
Zagorje : Laby's Mengo 28
ODIGRANO
28.09.19
Črnuče : Trebnje
ODIGRANO
28.09.19
Borovnica : Dlan Logatec
ODIGRANO
28.09.19
Jezero Medvode : Svoboda Kisovec
ODIGRANO
4. krog 05.10.19
05.10.19
Laby's Mengo 28 : Svoboda Kisovec
ODIGRANO
05.10.19
Dlan Logatec : Jezero Medvode
05.10.19
Trebnje : Borovnica
ODIGRANO
17.10.19
Črnuče : Zagorje
ODIGRANO
5. krog 12.10.19
11.10.19
Črnuče : Laby's Mengo 28
ODIGRANO
09.10.19
Borovnica : Zagorje
ODIGRANO
12.10.19
Jezero Medvode : Trebnje
ODIGRANO
12.10.19
Svoboda Kisovec : Dlan Logatec
ODIGRANO
6. krog 19.10.19
19.10.19
Laby's Mengo 28 : Dlan Logatec
ODIGRANO
19.10.19
Trebnje : Svoboda Kisovec
ODIGRANO
19.10.19
Črnuče : Borovnica
ODIGRANO
17.10.19
Jezero Medvode : Zagorje
ODIGRANO
7. krog 26.10.19
27.10.19
Borovnica : Laby's Mengo 28
ODIGRANO
26.10.19
Jezero Medvode : Črnuče
ODIGRANO
27.10.19
Svoboda Kisovec : Zagorje
ODIGRANO
26.10.19
Dlan Logatec : Trebnje
ODIGRANO
8. krog 04.04.20
04.04.20
Laby's Mengo 28 : Trebnje
04.04.20
Dlan Logatec : Zagorje
04.04.20
Svoboda Kisovec : Črnuče
04.04.20
Jezero Medvode : Borovnica
9. krog 11.04.20
11.04.20
Jezero Medvode : Laby's Mengo 28
11.04.20
Borovnica : Svoboda Kisovec
11.04.20
Črnuče : Dlan Logatec
11.04.20
Zagorje : Trebnje
10. krog 18.04.20
18.04.20
Laby's Mengo 28 : Zagorje
18.04.20
Trebnje : Črnuče
18.04.20
Dlan Logatec : Borovnica
18.04.20
Svoboda Kisovec : Jezero Medvode
11. krog 25.04.20
25.04.20
Svoboda Kisovec : Laby's Mengo 28
25.04.20
Jezero Medvode : Dlan Logatec
25.04.20
Borovnica : Trebnje
25.04.20
Zagorje : Črnuče
12. krog 09.05.20
09.05.20
Laby's Mengo 28 : Črnuče
09.05.20
Zagorje : Borovnica
09.05.20
Trebnje : Jezero Medvode
09.05.20
Dlan Logatec : Svoboda Kisovec
13. krog 16.05.20
16.05.20
Dlan Logatec : Laby's Mengo 28
16.05.20
Svoboda Kisovec : Trebnje
16.05.20
Borovnica : Črnuče
16.05.20
Zagorje : Jezero Medvode
14. krog 23.05.20
23.05.20
Laby's Mengo 28 : Borovnica
23.05.20
Črnuče : Jezero Medvode
23.05.20
Zagorje : Svoboda Kisovec
23.05.20
Trebnje : Dlan Logatec

REZULTATI TEKEM