Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Cicibani U-11 skupina 1
1. krog 07.09.19
07.09.19
Komenda : prost
07.09.19
Olimpija Ljubljana : Rudar Trbovlje
07.09.19
Ivančna Gorica : Kalcer Radomlje
07.09.19
Kamnik : Dragomer Dolomiti
07.09.19
Brinje Grosuplje : Interblock
2. krog 14.09.19
14.09.19
prost : Interblock
14.09.19
Dragomer Dolomiti : Brinje Grosuplje
14.09.19
Kalcer Radomlje : Kamnik
14.09.19
Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica
14.09.19
Komenda : Olimpija Ljubljana
3. krog 21.09.19
21.09.19
Olimpija Ljubljana : prost
21.09.19
Ivančna Gorica : Komenda
21.09.19
Kamnik : Rudar Trbovlje
21.09.19
Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
21.09.19
Interblock : Dragomer Dolomiti
4. krog 28.09.19
28.09.19
prost : Dragomer Dolomiti
28.09.19
Kalcer Radomlje : Interblock
28.09.19
Rudar Trbovlje : Brinje Grosuplje
28.09.19
Komenda : Kamnik
28.09.19
Olimpija Ljubljana : Ivančna Gorica
5. krog 05.10.19
05.10.19
Ivančna Gorica : prost
05.10.19
Kamnik : Olimpija Ljubljana
05.10.19
Brinje Grosuplje : Komenda
05.10.19
Interblock : Rudar Trbovlje
05.10.19
Dragomer Dolomiti : Kalcer Radomlje
6. krog 12.10.19
12.10.19
prost : Kalcer Radomlje
12.10.19
Rudar Trbovlje : Dragomer Dolomiti
12.10.19
Komenda : Interblock
12.10.19
Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
12.10.19
Ivančna Gorica : Kamnik
7. krog 19.10.19
19.10.19
Kamnik : prost
19.10.19
Brinje Grosuplje : Ivančna Gorica
19.10.19
Interblock : Olimpija Ljubljana
19.10.19
Dragomer Dolomiti : Komenda
19.10.19
Kalcer Radomlje : Rudar Trbovlje
8. krog 26.10.19
26.10.19
prost : Rudar Trbovlje
26.10.19
Komenda : Kalcer Radomlje
26.10.19
Olimpija Ljubljana : Dragomer Dolomiti
26.10.19
Ivančna Gorica : Interblock
26.10.19
Kamnik : Brinje Grosuplje
9. krog 09.11.19
09.11.19
Brinje Grosuplje : prost
09.11.19
Interblock : Kamnik
09.11.19
Dragomer Dolomiti : Ivančna Gorica
09.11.19
Kalcer Radomlje : Olimpija Ljubljana
09.11.19
Rudar Trbovlje : Komenda
10. krog 28.03.20
28.03.20
prost : Komenda
28.03.20
Rudar Trbovlje : Olimpija Ljubljana
28.03.20
Kalcer Radomlje : Ivančna Gorica
28.03.20
Dragomer Dolomiti : Kamnik
28.03.20
Interblock : Brinje Grosuplje
11. krog 04.04.20
04.04.20
Interblock : prost
04.04.20
Brinje Grosuplje : Dragomer Dolomiti
04.04.20
Kamnik : Kalcer Radomlje
04.04.20
Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje
04.04.20
Olimpija Ljubljana : Komenda
12. krog 11.04.20
11.04.20
prost : Olimpija Ljubljana
11.04.20
Komenda : Ivančna Gorica
11.04.20
Rudar Trbovlje : Kamnik
11.04.20
Kalcer Radomlje : Brinje Grosuplje
11.04.20
Dragomer Dolomiti : Interblock
13. krog 18.04.20
18.04.20
Dragomer Dolomiti : prost
18.04.20
Interblock : Kalcer Radomlje
18.04.20
Brinje Grosuplje : Rudar Trbovlje
18.04.20
Kamnik : Komenda
18.04.20
Ivančna Gorica : Olimpija Ljubljana
14. krog 25.04.20
25.04.20
prost : Ivančna Gorica
25.04.20
Olimpija Ljubljana : Kamnik
25.04.20
Komenda : Brinje Grosuplje
25.04.20
Rudar Trbovlje : Interblock
25.04.20
Kalcer Radomlje : Dragomer Dolomiti
15. krog 09.05.20
09.05.20
Kalcer Radomlje : prost
09.05.20
Dragomer Dolomiti : Rudar Trbovlje
09.05.20
Interblock : Komenda
09.05.20
Brinje Grosuplje : Olimpija Ljubljana
09.05.20
Kamnik : Ivančna Gorica
16. krog 16.05.20
16.05.20
prost : Kamnik
16.05.20
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje
16.05.20
Olimpija Ljubljana : Interblock
16.05.20
Komenda : Dragomer Dolomiti
16.05.20
Rudar Trbovlje : Kalcer Radomlje
17. krog 23.05.20
23.05.20
Rudar Trbovlje : prost
23.05.20
Kalcer Radomlje : Komenda
23.05.20
Dragomer Dolomiti : Olimpija Ljubljana
23.05.20
Interblock : Ivančna Gorica
23.05.20
Brinje Grosuplje : Kamnik
18. krog 30.05.20
30.05.20
prost : Brinje Grosuplje
30.05.20
Kamnik : Interblock
30.05.20
Ivančna Gorica : Dragomer Dolomiti
30.05.20
Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje
30.05.20
Komenda : Rudar Trbovlje

REZULTATI TEKEM