Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 2
1. krog 31.08.19
31.08.19
Arne Tabor 69 : Trebnje
11 : 0(5 : 0)
11.09.19
Interblock beli : ONŠ Virtus
1 : 1(1 : 0)
31.08.19
Vir : NK Šentjernej
1 : 6(1 : 3)
01.09.19
Dren Vrhnika : Krim RollJet
4 : 2(3 : 1)
31.08.19
Bela krajina : Kamnik
2 : 3(2 : 0)
01.09.19
Slovan : Kalcer Radomlje
6 : 2(5 : 1)
31.08.19
Olimpija Ljubljana B : prost
2. krog 07.09.19
08.09.19
Trebnje : Kalcer Radomlje
0 : 7(0 : 2)
08.09.19
Kamnik : Olimpija Ljubljana B
1 : 3(1 : 3)
16.10.19
Krim RollJet : Bela krajina
6 : 1(2 : 0)
07.09.19
NK Šentjernej : Dren Vrhnika
4 : 1(2 : 0)
08.09.19
ONŠ Virtus : Vir
1 : 1(0 : 0)
07.09.19
Arne Tabor 69 : Interblock beli
7 : 0(2 : 0)
07.09.19
Slovan : prost
3. krog 14.09.19
14.09.19
Interblock beli : Trebnje
0 : 7(0 : 4)
14.09.19
Vir : Arne Tabor 69
1 : 3(0 : 2)
14.09.19
Dren Vrhnika : ONŠ Virtus
7 : 1(5 : 1)
14.09.19
Bela krajina : NK Šentjernej
1 : 5(0 : 1)
20.09.19
Olimpija Ljubljana B : Krim RollJet
3 : 1(1 : 1)
14.09.19
Slovan : Kamnik
7 : 1(7 : 1)
14.09.19
Kalcer Radomlje : prost
4. krog 21.09.19
22.09.19
Kamnik : Kalcer Radomlje
1 : 3(0 : 1)
22.09.19
Krim RollJet : Slovan
1 : 3(1 : 0)
26.09.19
NK Šentjernej : Olimpija Ljubljana B
3 : 0(1 : 0)
20.09.19
ONŠ Virtus : Bela krajina
4 : 2(3 : 0)
22.09.19
Arne Tabor 69 : Dren Vrhnika
1 : 0(1 : 0)
21.09.19
Interblock beli : Vir
1 : 1(1 : 1)
21.09.19
Trebnje : prost
5. krog 28.09.19
28.09.19
Vir : Trebnje
0 : 3(0 : 2)
14.11.19
Dren Vrhnika : Interblock beli
4 : 2(0 : 0)
28.09.19
Bela krajina : Arne Tabor 69
1 : 1(0 : 0)
29.09.19
Olimpija Ljubljana B : ONŠ Virtus
1 : 1(1 : 1)
29.09.19
Slovan : NK Šentjernej
2 : 0(2 : 0)
28.09.19
Kalcer Radomlje : Krim RollJet
1 : 2(0 : 1)
28.09.19
Kamnik : prost
6. krog 05.10.19
05.10.19
Trebnje : Kamnik
3 : 2(2 : 1)
05.10.19
NK Šentjernej : Kalcer Radomlje
7 : 1(5 : 0)
06.10.19
ONŠ Virtus : Slovan
0 : 3(0 : 1)
06.10.19
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana B
1 : 2(1 : 0)
06.10.19
Interblock beli : Bela krajina
2 : 5(1 : 3)
05.10.19
Vir : Dren Vrhnika
1 : 5(0 : 2)
05.10.19
Krim RollJet : prost
7. krog 12.10.19
13.10.19
Dren Vrhnika : Trebnje
2 : 3(1 : 1)
13.10.19
Bela krajina : Vir
2 : 2(0 : 1)
08.10.19
Olimpija Ljubljana B : Interblock beli
2 : 0(0 : 0)
12.10.19
Slovan : Arne Tabor 69
0 : 1(0 : 0)
12.10.19
Kalcer Radomlje : ONŠ Virtus
7 : 0(3 : 0)
13.10.19
Kamnik : Krim RollJet
1 : 1(1 : 1)
12.10.19
NK Šentjernej : prost
8. krog 19.10.19
20.10.19
Trebnje : Krim RollJet
0 : 5(0 : 0)
19.10.19
NK Šentjernej : Kamnik
4 : 1(3 : 0)
20.10.19
Arne Tabor 69 : Kalcer Radomlje
6 : 0(2 : 0)
19.10.19
Interblock beli : Slovan
0 : 9(0 : 5)
19.10.19
Vir : Olimpija Ljubljana B
0 : 4(0 : 2)
19.10.19
Dren Vrhnika : Bela krajina
1 : 0(1 : 0)
19.10.19
ONŠ Virtus : prost
9. krog 26.10.19
24.10.19
Bela krajina : Trebnje
2 : 0(0 : 0)
26.10.19
Olimpija Ljubljana B : Dren Vrhnika
6 : 1(4 : 1)
26.10.19
Slovan : Vir
9 : 0(1 : 0)
27.10.19
Kalcer Radomlje : Interblock beli
6 : 1(3 : 1)
27.10.19
Kamnik : ONŠ Virtus
2 : 1(2 : 0)
26.10.19
Krim RollJet : NK Šentjernej
1 : 0(0 : 0)
26.10.19
Arne Tabor 69 : prost
10. krog 09.11.19
10.11.19
ONŠ Virtus : Krim RollJet
1 : 3(0 : 0)
10.11.19
Arne Tabor 69 : Kamnik
1 : 0(1 : 0)
09.11.19
Vir : Kalcer Radomlje
0 : 5(0 : 1)
09.11.19
Dren Vrhnika : Slovan
1 : 4(1 : 4)
10.11.19
Bela krajina : Olimpija Ljubljana B
2 : 5(2 : 3)
09.11.19
Interblock beli : prost
09.11.19
NK Šentjernej : Trebnje
4 : 1(0 : 0)
11. krog 28.03.20
28.03.20
Olimpija Ljubljana B : Trebnje
28.03.20
Slovan : Bela krajina
28.03.20
Kalcer Radomlje : Dren Vrhnika
28.03.20
Kamnik : Interblock beli
28.03.20
Krim RollJet : Arne Tabor 69
28.03.20
NK Šentjernej : ONŠ Virtus
28.03.20
Vir : prost
12. krog 04.04.20
04.04.20
Trebnje : ONŠ Virtus
04.04.20
Arne Tabor 69 : NK Šentjernej
04.04.20
Interblock beli : Krim RollJet
04.04.20
Vir : Kamnik
04.04.20
Bela krajina : Kalcer Radomlje
04.04.20
Olimpija Ljubljana B : Slovan
04.04.20
Dren Vrhnika : prost
13. krog 11.04.20
11.04.20
Slovan : Trebnje
11.04.20
Kalcer Radomlje : Olimpija Ljubljana B
11.04.20
Kamnik : Dren Vrhnika
11.04.20
Krim RollJet : Vir
11.04.20
NK Šentjernej : Interblock beli
11.04.20
ONŠ Virtus : Arne Tabor 69
11.04.20
Bela krajina : prost