offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
Mlajši dečki U-12 skupina 2
1. krog 26.08.17
26.08.17
Kolpa : prost
26.08.17
Dragomer Dolomiti : Šmartno
0 : 1(0 : 0)
26.08.17
Mirna : Krim RollJet
5 : 1(3 : 0)
08.06.18
Ribnica : Olimpija Ljubljana B
2 : 4(2 : 0)
26.08.17
Svoboda Ljubljana : Virtus Kamnik
3 : 2(1 : 1)
26.08.17
Vir : Svoboda Kisovec
6:2()
2. krog 02.09.17
02.09.17
prost : Svoboda Kisovec
02.09.17
Virtus Kamnik : Vir
7 : 4(4 : 1)
02.09.17
Olimpija Ljubljana B : Svoboda Ljubljana
7:0()
13.09.17
Šmartno : Mirna
0 : 6(0 : 1)
02.09.17
Kolpa : Dragomer Dolomiti
3:1()
18.10.17
Ribnica : Krim RollJet
0 : 1(0 : 1)
3. krog 09.09.17
09.09.17
Dragomer Dolomiti : prost
09.09.17
Mirna : Kolpa
4 : 3(2 : 2)
10.09.17
Svoboda Ljubljana : Krim RollJet
1 : 0(0 : 0)
11.10.17
Vir : Olimpija Ljubljana B
0 : 2(0 : 0)
09.09.17
Svoboda Kisovec : Virtus Kamnik
6 : 4(3 : 1)
31.05.18
Šmartno : Ribnica
0 : 6(0 : 3)
4. krog 16.09.17
16.09.17
prost : Virtus Kamnik
16.09.17
Olimpija Ljubljana B : Svoboda Kisovec
12 : 0(5 : 0)
20.10.17
Krim RollJet : Vir
3 : 0(1 : 0)
16.09.17
Šmartno : Svoboda Ljubljana
28.03.18
Kolpa : Ribnica
0 : 3(0 : 0)
30.05.18
Dragomer Dolomiti : Mirna
1 : 5(0 : 4)
5. krog 23.09.17
23.09.17
Mirna : prost
25.04.18
Ribnica : Dragomer Dolomiti
5 : 1(2 : 0)
23.09.17
Svoboda Ljubljana : Kolpa
3 : 3(3 : 3)
23.09.17
Vir : Šmartno
1 : 1(1 : 1)
23.09.17
Svoboda Kisovec : Krim RollJet
0 : 3(0 : 0)
23.09.17
Virtus Kamnik : Olimpija Ljubljana B
1 : 5(1 : 2)
6. krog 30.09.17
30.09.17
prost : Olimpija Ljubljana B
30.09.17
Krim RollJet : Virtus Kamnik
3 : 0(2 : 0)
30.09.17
Šmartno : Svoboda Kisovec
4 : 0(2 : 0)
30.09.17
Kolpa : Vir
4 : 1(1 : 1)
30.09.17
Dragomer Dolomiti : Svoboda Ljubljana
3 : 6(1 : 2)
30.09.17
Mirna : Ribnica
1 : 2(1 : 2)
7. krog 07.10.17
07.10.17
Ribnica : prost
07.10.17
Svoboda Ljubljana : Mirna
0 : 5(0 : 3)
08.10.17
Vir : Dragomer Dolomiti
4 : 1(2 : 1)
07.10.17
Svoboda Kisovec : Kolpa
2 : 2(1 : 1)
07.10.17
Virtus Kamnik : Šmartno
3 : 1(0 : 1)
07.10.17
Olimpija Ljubljana B : Krim RollJet
3 : 1(1 : 0)
8. krog 14.10.17
14.10.17
prost : Krim RollJet
14.10.17
Šmartno : Olimpija Ljubljana B
2 : 1(1 : 0)
14.10.17
Kolpa : Virtus Kamnik
1 : 1(1 : 1)
18.10.17
Dragomer Dolomiti : Svoboda Kisovec
2 : 2(1 : 1)
14.10.17
Mirna : Vir
7 : 0(3 : 0)
14.10.17
Ribnica : Svoboda Ljubljana
6 : 2(4 : 1)
9. krog 21.10.17
21.10.17
Svoboda Ljubljana : prost
25.10.17
Vir : Ribnica
0 : 5(0 : 4)
22.10.17
Svoboda Kisovec : Mirna
4 : 9(1 : 2)
21.10.17
Virtus Kamnik : Dragomer Dolomiti
3 : 1(2 : 1)
21.10.17
Olimpija Ljubljana B : Kolpa
6 : 3(2 : 1)
21.10.17
Krim RollJet : Šmartno
2 : 2(0 : 1)
10. krog 04.11.17
04.11.17
prost : Šmartno
04.11.17
Kolpa : Krim RollJet
3 : 0(1 : 0)
04.11.17
Dragomer Dolomiti : Olimpija Ljubljana B
0 : 9(0 : 2)
04.11.17
Mirna : Virtus Kamnik
1 : 0(0 : 0)
05.11.17
Ribnica : Svoboda Kisovec
3 : 0()
04.11.17
Svoboda Ljubljana : Vir
3 : 1(3 : 1)
11. krog 11.11.17
11.11.17
Vir : prost
11.11.17
Svoboda Kisovec : Svoboda Ljubljana
4 : 1(3 : 0)
11.11.17
Virtus Kamnik : Ribnica
0 : 2(0 : 1)
11.11.17
Olimpija Ljubljana B : Mirna
0 : 3(0 : 2)
11.11.17
Krim RollJet : Dragomer Dolomiti
3 : 2(2 : 1)
11.11.17
Šmartno : Kolpa
0 : 1(0 : 0)
12. krog 31.03.18
31.03.18
prost : Kolpa
02.04.18
Šmartno : Dragomer Dolomiti
1 : 1(0 : 0)
20.04.18
Krim RollJet : Mirna
3 : 3(2 : 1)
04.04.18
Olimpija Ljubljana B : Ribnica
5 : 0(2 : 0)
31.03.18
Virtus Kamnik : Svoboda Ljubljana
2 : 0(0 : 0)
30.03.18
Svoboda Kisovec : Vir
4 : 3(3 : 2)
13. krog 07.04.18
07.04.18
Svoboda Kisovec : prost
08.04.18
Vir : Virtus Kamnik
0 : 2(0 : 1)
11.04.18
Svoboda Ljubljana : Olimpija Ljubljana B
0 : 3(0 : 3)
08.04.18
Mirna : Šmartno
4 : 0(1 : 0)
11.04.18
Dragomer Dolomiti : Kolpa
0 : 5(0 : 3)
06.04.18
Krim RollJet : Ribnica
1 : 1(1 : 0)
14. krog 14.04.18
14.04.18
prost : Dragomer Dolomiti
15.04.18
Kolpa : Mirna
1 : 4(0 : 3)
14.04.18
Krim RollJet : Svoboda Ljubljana
0 : 2(0 : 1)
13.04.18
Olimpija Ljubljana B : Vir
18 : 1(9 : 0)
14.04.18
Virtus Kamnik : Svoboda Kisovec
0 : 1(0 : 0)
18.04.18
Ribnica : Šmartno
2 : 1(1 : 0)
15. krog 21.04.18
21.04.18
Virtus Kamnik : prost
20.04.18
Svoboda Kisovec : Olimpija Ljubljana B
0 : 13(0 : 5)
22.04.18
Vir : Krim RollJet
0 : 3(0 : 1)
22.04.18
Svoboda Ljubljana : Šmartno
2 : 0(1 : 0)
21.04.18
Ribnica : Kolpa
5 : 0(3 : 0)
22.04.18
Mirna : Dragomer Dolomiti
13 : 0(8 : 0)
16. krog 05.05.18
05.05.18
prost : Mirna
05.05.18
Dragomer Dolomiti : Ribnica
0 : 2(0 : 0)
05.05.18
Kolpa : Svoboda Ljubljana
1 : 1(1 : 1)
05.05.18
Šmartno : Vir
1 : 1(0 : 1)
05.05.18
Krim RollJet : Svoboda Kisovec
1 : 2(0 : 2)
26.04.18
Olimpija Ljubljana B : Virtus Kamnik
5 : 1(3 : 1)
17. krog 12.05.18
12.05.18
Olimpija Ljubljana B : prost
12.05.18
Virtus Kamnik : Krim RollJet
0 : 4(0 : 0)
12.05.18
Svoboda Kisovec : Šmartno
2 : 3(1 : 1)
12.05.18
Vir : Kolpa
3 : 3(1 : 2)
12.05.18
Svoboda Ljubljana : Dragomer Dolomiti
0 : 7(0 : 2)
12.05.18
Ribnica : Mirna
1 : 0(0 : 0)
18. krog 19.05.18
19.05.18
prost : Ribnica
18.05.18
Mirna : Svoboda Ljubljana
4 : 2(2 : 1)
20.05.18
Dragomer Dolomiti : Vir
9 : 1(3 : 0)
19.05.18
Kolpa : Svoboda Kisovec
8 : 1(1 : 1)
18.05.18
Šmartno : Virtus Kamnik
0 : 0(0 : 0)
19.05.18
Krim RollJet : Olimpija Ljubljana B
0 : 5(0 : 5)
19. krog 26.05.18
26.05.18
Krim RollJet : prost
25.05.18
Olimpija Ljubljana B : Šmartno
15 : 0(6 : 0)
26.05.18
Virtus Kamnik : Kolpa
2 : 2(1 : 1)
27.05.18
Svoboda Kisovec : Dragomer Dolomiti
2 : 0(1 : 0)
26.05.18
Vir : Mirna
1 : 3(1 : 1)
25.05.18
Svoboda Ljubljana : Ribnica
0 : 4(0 : 4)
20. krog 02.06.18
02.06.18
prost : Svoboda Ljubljana
03.06.18
Ribnica : Vir
5 : 0(3 : 0)
04.06.18
Mirna : Svoboda Kisovec
14 : 0(4 : 0)
01.06.18
Dragomer Dolomiti : Virtus Kamnik
0 : 1(0 : 1)
30.05.18
Kolpa : Olimpija Ljubljana B
2 : 5(1 : 4)
03.06.18
Šmartno : Krim RollJet
1 : 1(1 : 0)
21. krog 06.06.18
06.06.18
Šmartno : prost
06.06.18
Krim RollJet : Kolpa
5 : 2(2 : 1)
06.06.18
Olimpija Ljubljana B : Dragomer Dolomiti
16 : 0(9 : 0)
06.06.18
Virtus Kamnik : Mirna
0 : 5(0 : 2)
06.06.18
Svoboda Kisovec : Ribnica
0 : 4(0 : 3)
06.06.18
Vir : Svoboda Ljubljana
4 : 3(4 : 3)
22. krog 09.06.18
09.06.18
prost : Vir
09.06.18
Svoboda Ljubljana : Svoboda Kisovec
5 : 1(1 : 0)
09.06.18
Ribnica : Virtus Kamnik
6 : 0(2 : 0)
08.06.18
Mirna : Olimpija Ljubljana B
2 : 3(0 : 1)
08.06.18
Dragomer Dolomiti : Krim RollJet
4 : 4(3 : 1)
09.06.18
Kolpa : Šmartno
1 : 0(0 : 0)

REZULTATI TEKEM