Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
3. liga mlajši dečki
LESTVICA 10. krog 09.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Dolomiti Dragomer
9
7
1
1
37:8
22
2.
Olimpija Ljubljana B
9
7
0
2
65:5
21
3.
Roltek Dob
9
7
0
2
29:9
21
4.
Kamnik
9
6
2
1
36:6
20
5.
Krim RollJet
8
6
1
1
18:3
19
6.
Ribnica
8
6
0
2
29:9
18
7.
Komenda
8
5
0
3
21:20
15
8.
Laby's Mengo 28
8
3
0
5
11:16
9
9.
Ihan
8
2
0
6
8:39
6
10.
Dlan Logatec
9
2
0
7
7:42
6
11.
Krka B
9
1
1
7
10:40
4
12.
Svoboda Ljubljana
10
1
0
9
9:40
3
13.
Črnuče
8
0
1
7
2:45
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
10. krog 09.11.19
Črnuče
:
Dlan Logatec
0 : 3 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Svoboda Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Kamnik
:
Laby's Mengo 28
3 : 0 (0 : 0)
Krim RollJet
:
Krka B
6 : 0 (5 : 0)
Komenda
:
Roltek Dob
1 : 4 (1 : 1)
Ihan
:
Ribnica
1 : 4 (0 : 2)
9. krog 26.10.19
Krka B
:
Dlan Logatec
5 : 0 (3 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Kamnik
0 : 7 (0 : 5)
Dolomiti Dragomer
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 1 (1 : 0)
Roltek Dob
:
Krim RollJet
0 : 3 (0 : 1)
8. krog 19.10.19
Dlan Logatec
:
Roltek Dob
0 : 3 (0 : 1)
Črnuče
:
Krka B
1 : 1 (0 : 0)
Ihan
:
Svoboda Ljubljana
2 : 0 (2 : 0)
Kamnik
:
Dolomiti Dragomer
2 : 2 (0 : 0)
Komenda
:
Laby's Mengo 28
3 : 0 (1 : 0)
7. krog 12.10.19
Roltek Dob
:
Krka B
5 : 1 (2 : 0)
Ribnica
:
Dlan Logatec
2 : 0 (2 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Komenda
2 : 5 (1 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Krim RollJet
0 : 2 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Ihan
8 : 1 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Črnuče
16 : 0 (8 : 0)
6. krog 05.10.19
Krim RollJet
:
Svoboda Ljubljana
2 : 0 (1 : 0)
Črnuče
:
Roltek Dob
1 : 5 (0 : 3)
Dlan Logatec
:
Laby's Mengo 28
1 : 4 (1 : 2)
Krka B
:
Ribnica
0 : 5 (0 : 2)
Kamnik
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 2 (0 : 2)
Dolomiti Dragomer
:
Komenda
1 : 2 (0 : 1)
5. krog 28.09.19
Ribnica
:
Roltek Dob
0 : 3 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Ihan
10 : 0 (2 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Krim RollJet
2 : 0 (2 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Dlan Logatec
1 : 2 (1 : 0)
Kamnik
:
Črnuče
8 : 0 (5 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Krka B
1 : 0 (0 : 0)
4. krog 21.09.19
Ihan
:
Kamnik
2 : 6 (0 : 3)
Roltek Dob
:
Laby's Mengo 28
3 : 0 (0 : 0)
Dlan Logatec
:
Dolomiti Dragomer
0 : 8 (0 : 3)
Komenda
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 11 (0 : 5)
Krka B
:
Svoboda Ljubljana
3 : 4 (1 : 2)
Črnuče
:
Ribnica
0 : 8 (0 : 4)
3. krog 14.09.19
Olimpija Ljubljana B
:
Krim RollJet
0 : 1 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Roltek Dob
0 : 5 (0 : 4)
Kamnik
:
Komenda
2 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Krka B
9 : 0 (2 : 0)
Ihan
:
Črnuče
1 : 0 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Ribnica
2 : 3 (2 : 1)
2. krog 07.09.19
Roltek Dob
:
Dolomiti Dragomer
1 : 3 (1 : 2)
Dlan Logatec
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 12 (0 : 6)
Ribnica
:
Svoboda Ljubljana
6 : 1 (4 : 1)
Komenda
:
Ihan
7 : 0 (2 : 0)
Krim RollJet
:
Kamnik
0 : 0 (0 : 0)
1. krog 31.08.19
Kamnik
:
Dlan Logatec
7 : 0 (1 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Ribnica
2 : 1 (2 : 1)
Ihan
:
Krim RollJet
1 : 4 (1 : 4)
Svoboda Ljubljana
:
Laby's Mengo 28
1 : 4 (0 : 3)
Komenda
:
Črnuče
3 : 0 ()
Olimpija Ljubljana B
:
Krka B
9 : 0 (5 : 0)

REZULTATI TEKEM