Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. liga mlajši dečki
LESTVICA 4. krog 15.09.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana B
4
4
0
0
37:4
12
2.
Kamnik A
4
3
1
0
12:4
10
3.
Krka B
4
3
0
1
16:5
9
4.
Ilirija ExtraLux B
4
3
0
1
15:10
9
5.
Kočevje
4
2
1
1
16:7
7
6.
Laby's Mengo 28
4
2
0
2
12:20
6
7.
Svoboda Ljubljana
4
1
1
2
7:14
4
8.
Črnuče
4
1
0
3
4:8
3
9.
Domžale B
3
1
0
2
6:16
3
10.
Komenda
4
1
0
3
2:12
3
11.
Šmartno
3
0
1
2
2:11
1
12.
Litija
4
0
0
4
0:18
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
4. krog 15.09.18
Krka B
:
Litija
6 : 0 (3 : 0)
Komenda
:
Črnuče
1 : 0 (0 : 0)
Kočevje
:
Kamnik A
2 : 2 (0 : 1)
Šmartno
:
Svoboda Ljubljana
2 : 2 (2 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Domžale B
5 : 2 (3 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Ilirija ExtraLux B
9 : 2 (5 : 1)
3. krog 08.09.18
Kamnik A
:
Litija
5 : 0 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Krka B
2 : 4 (0 : 1)
Ilirija ExtraLux B
:
Komenda
6 : 0 (3 : 0)
Črnuče
:
Kočevje
1 : 5 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 4 (0 : 0)
2. krog 01.09.18
Komenda
:
Svoboda Ljubljana
0 : 2 (0 : 0)
Krka B
:
Kamnik A
1 : 3 (1 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Domžale B
10 : 0 (7 : 0)
Kočevje
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 2 (1 : 2)
Litija
:
Črnuče
0 : 2 (0 : 1)
Šmartno
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 2)
1. krog 25.08.18
Svoboda Ljubljana
:
Kočevje
2 : 8 (1 : 4)
Litija
:
Ilirija ExtraLux B
0 : 5 (0 : 4)
Laby's Mengo 28
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 14 (1 : 5)
Domžale B
:
Komenda
4 : 1 (1 : 1)
Črnuče
:
Kamnik A
1 : 2 (0 : 0)
Krka B
:
Šmartno
5 : 0 (1 : 0)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4