Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
LESTVICA 22. krog 11.06.22
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana C
21
20
1
0
107:9
61
2.
Litija
21
15
4
2
65:25
49
3.
Slovan B
20
13
2
5
61:34
41
4.
ATET Dren Vrhnika B
21
13
1
7
54:42
40
5.
Borovnica
21
11
2
8
41:41
35
6.
Arne Tabor 69 B
21
8
3
10
36:37
27
7.
Ivančna Gorica B
21
7
5
9
27:47
26
8.
Ilirija ExtraLux C
21
7
4
10
41:56
25
9.
NK Ljubljana
21
4
3
14
33:72
15
10.
Svoboda Kisovec
21
2
5
14
19:62
11
11.
Komenda Vodice U12
11
2
2
7
18:36
8
12.
IB 1975 Ljubljana B
20
1
2
17
19:60
5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
22. krog 11.06.22
Svoboda Kisovec
:
Ivančna Gorica B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
NK Ljubljana
2 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Slovan B
1 : 1 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
IB 1975 Ljubljana B
3 : 0 (0 : 0)
Litija
:
Ilirija ExtraLux C
5 : 1 (3 : 1)
21. krog 04.06.22
IB 1975 Ljubljana B
:
Litija
0 : 5 (0 : 5)
ATET Dren Vrhnika B
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 7 (0 : 4)
Slovan B
:
Borovnica
4 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Svoboda Kisovec
4 : 1 (2 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Arne Tabor 69 B
3 : 0 ()
20. krog 28.05.22
Borovnica
:
Ivančna Gorica B
3 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
IB 1975 Ljubljana B
0 : 2 (0 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69 B
1 : 2 (1 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
NK Ljubljana
9 : 1 (2 : 0)
Litija
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
19. krog 21.05.22
Arne Tabor 69 B
:
Borovnica
3 : 1 (1 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 0 (2 : 0)
NK Ljubljana
:
Litija
1 : 3 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Svoboda Kisovec
3 : 3 (0 : 2)
Slovan B
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 3 (0 : 1)
18. krog 14.05.22
Olimpija Ljubljana C
:
Ivančna Gorica B
7 : 0 (4 : 0)
Litija
:
Slovan B
2 : 1 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
ATET Dren Vrhnika B
1 : 2 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Borovnica
1 : 6 (1 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
NK Ljubljana
3 : 2 (1 : 1)
17. krog 07.05.22
Arne Tabor 69 B
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 6 (0 : 3)
ATET Dren Vrhnika B
:
Svoboda Kisovec
2 : 0 (1 : 0)
Slovan B
:
Ilirija ExtraLux C
6 : 1 (4 : 0)
NK Ljubljana
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Litija
0 : 4 (0 : 2)
16. krog 23.04.22
Ilirija ExtraLux C
:
Ivančna Gorica B
3 : 2 (0 : 1)
Litija
:
Arne Tabor 69 B
3 : 3 (2 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Slovan B
2 : 4 (0 : 1)
ATET Dren Vrhnika B
:
NK Ljubljana
2 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Borovnica
7 : 0 (4 : 0)
15. krog 16.04.22
Arne Tabor 69 B
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 3 (0 : 3)
Borovnica
:
Litija
2 : 2 (0 : 2)
Slovan B
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 0 (0 : 0)
NK Ljubljana
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 0)
14. krog 09.04.22
IB 1975 Ljubljana B
:
Arne Tabor 69 B
2 : 3 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Borovnica
3 : 1 (3 : 0)
Slovan B
:
NK Ljubljana
7 : 2 (2 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 2 (0 : 1)
13. krog 02.04.22
Olimpija Ljubljana C
:
Litija
5 : 1 (3 : 1)
Slovan B
:
Svoboda Kisovec
5 : 1 (5 : 1)
Ivančna Gorica B
:
NK Ljubljana
2 : 2 (1 : 2)
Borovnica
:
IB 1975 Ljubljana B
3 : 2 (1 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
ATET Dren Vrhnika B
1 : 2 (1 : 0)
12. krog 26.03.22
Svoboda Kisovec
:
Litija
3 : 6 (1 : 2)
NK Ljubljana
:
Arne Tabor 69 B
1 : 0 (1 : 0)
Slovan B
:
Ivančna Gorica B
3 : 0 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
Borovnica
4 : 0 (3 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Olimpija Ljubljana C
2 : 3 (1 : 0)
11. krog 13.11.21
Slovan B
:
Arne Tabor 69 B
0 : 2 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 5 (0 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Litija
2 : 9 (0 : 4)
ATET Dren Vrhnika B
:
Komenda Vodice U12
7 : 2 (5 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Svoboda Kisovec
3 : 1 (1 : 1)
NK Ljubljana
:
Borovnica
1 : 3 (0 : 1)
10. krog 06.11.21
Komenda Vodice U12
:
NK Ljubljana
1 : 6 (0 : 2)
Litija
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
ATET Dren Vrhnika B
7 : 1 (3 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Ivančna Gorica B
0 : 1 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 3 (0 : 0)
Borovnica
:
Slovan B
2 : 3 (2 : 0)
9. krog 23.10.21
ATET Dren Vrhnika B
:
Litija
2 : 3 (1 : 2)
Slovan B
:
Komenda Vodice U12
6 : 2 (4 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 3 (0 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Borovnica
2 : 2 (1 : 2)
NK Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 7 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Svoboda Kisovec
0 : 0 (0 : 0)
8. krog 16.10.21
Svoboda Kisovec
:
IB 1975 Ljubljana B
3 : 1 (1 : 1)
Litija
:
NK Ljubljana
6 : 1 (5 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Slovan B
3 : 1 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 6 (2 : 6)
Borovnica
:
Arne Tabor 69 B
3 : 0 ()
Komenda Vodice U12
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (0 : 0)
7. krog 09.10.21
ATET Dren Vrhnika B
:
IB 1975 Ljubljana B
7 : 1 (3 : 0)
Slovan B
:
Litija
2 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Komenda Vodice U12
3 : 2 (1 : 0)
Borovnica
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 8 (0 : 4)
NK Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 4 (2 : 2)
6. krog 02.10.21
IB 1975 Ljubljana B
:
NK Ljubljana
2 : 2 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Slovan B
2 : 2 (2 : 2)
Svoboda Kisovec
:
ATET Dren Vrhnika B
0 : 3 (0 : 1)
Litija
:
Ivančna Gorica B
5 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (1 : 0)
Borovnica
:
Komenda Vodice U12
3 : 2 (3 : 1)
5. krog 25.09.21
Arne Tabor 69 B
:
Litija
1 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 1 (1 : 0)
Komenda Vodice U12
:
Svoboda Kisovec
1 : 1 (0 : 1)
Borovnica
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 2 (1 : 0)
NK Ljubljana
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 5 (1 : 1)
4. krog 18.09.21
Svoboda Kisovec
:
NK Ljubljana
1 : 3 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
1 : 3 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
Slovan B
1 : 5 (0 : 3)
Olimpija Ljubljana C
:
Komenda Vodice U12
4 : 0 (2 : 0)
Litija
:
Borovnica
2 : 0 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
Ivančna Gorica B
0 : 1 (0 : 0)
3. krog 11.09.21
NK Ljubljana
:
Slovan B
3 : 5 (0 : 3)
Arne Tabor 69 B
:
IB 1975 Ljubljana B
6 : 0 (4 : 0)
Ivančna Gorica B
:
ATET Dren Vrhnika B
3 : 3 (0 : 2)
Borovnica
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 0 (1 : 0)
Komenda Vodice U12
:
Litija
1 : 2 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana C
:
Svoboda Kisovec
14 : 0 (7 : 0)
2. krog 04.09.21
IB 1975 Ljubljana B
:
Borovnica
2 : 4 (0 : 0)
Litija
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 0 (0 : 0)
NK Ljubljana
:
Ivančna Gorica B
1 : 4 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
Arne Tabor 69 B
3 : 2 (2 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Slovan B
2 : 3 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Komenda Vodice U12
3 : 3 (1 : 2)
1. krog 28.08.21
Arne Tabor 69 B
:
NK Ljubljana
5 : 0 (4 : 0)
Borovnica
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 0 (0 : 0)
Litija
:
Svoboda Kisovec
0 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Slovan B
3 : 0 ()
Komenda Vodice U12
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 1 (1 : 0)