Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. liga starejši dečki 15/16
Zapisnik: 2. krog 05.09.2015
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Domžale 1:6
Datum: 06.09.15 - 11.00
LJUBLJANA BEŽIGRAD - JAMA, UMETNA TRAVA Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Hristov Miro
2. pomočnik: Jandrić Jelenko
Delegat:
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Deronja Jure (V)
2002
2
Čubrilo Nik
2001
3
Fogec Maj
2002
4
Raković Dino
2001
5
Vidović Dragan
2002
6
Šurlan Filip
2001
7
Bodonji Nemanja
2001
8
Feratovič Amir
2002
9
Bončina Toni Lun
2002
10
Marsenić Rastko (K)
2002
11
Bosnić Edis
2002
Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Zupan Jaka
2002
3
Sojer Anže
2002
4
Peterka Žan (K)
2002
5
Stupar Sašo
2002
6
Kepic Tomaž
2002
7
Prusnik Vit
2002
8
Ciglar Tristan
2002
10
Pišek Jošt
2002
11
Gajšek Tim
2002
12
Baš Luka (V)
2002
15
Tomić Uroš
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Lulić Dino
2002
14
Leburić Zimonja Marko
2002
15
Ibrahimpašić Dino
2002
17
Džafić Edin
2002
18
Benedetič Julijan
2002
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Dajčar Matevž (V)
2002
9
Fortuna Nik
2002
13
Jančar Luka
2002
14
Zandomeni Oskar
2002
17
Podbevšek Jakob
2002
18
Džunov Igor
2002
Trener
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1:2     5 - Vidović Dragan (26')
Domžale
0:1     4 - Peterka Žan (10')11m
0:2     6 - Kepic Tomaž (24')
1:3     7 - Prusnik Vit (29')
1:4     10 - Pišek Jošt (35')
1:5     11 - Gajšek Tim (37')
1:6     8 - Ciglar Tristan (61')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
7 - Bodonji Nemanja (10')
10 - Marsenić Rastko (34')
Domžale
4 - Peterka Žan (45')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
36'
18 - Benedetič Julijan
36'
8 - Feratovič Amir
60'
13 - Lulić Dino
60'
6 - Šurlan Filip
60'
17 - Džafić Edin
60'
3 - Fogec Maj
65'
14 - Leburić Zimonja Marko
65'
7 - Bodonji Nemanja
65'
15 - Ibrahimpašić Dino
65'
11 - Bosnić Edis
Domžale
Minuta
Igralec
36'
18 - Džunov Igor
36'
15 - Tomić Uroš
42'
17 - Podbevšek Jakob
42'
2 - Zupan Jaka
42'
9 - Fortuna Nik
42'
11 - Gajšek Tim
50'
14 - Zandomeni Oskar
50'
7 - Prusnik Vit
50'
13 - Jančar Luka
50'
3 - Sojer Anže

REZULTATI TEKEM