Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 2018/19
Zapisnik: 14. krog 06.04.2019
TEKMA: Interblock - Ihan 9 : 1 (3 : 1)
Datum: 06.04.19 - 12.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Garmut Gašper
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ovijač Gašper (V)
2003
4
Žibert Nik
2003
5
Ovijač Grega
2003
6
Benček Anže (K)
2003
8
Čož Miha
2002
11
Bosančić David
2003
13
Prodan Miani Nicholas
2003
15
Ganoni Jure
2003
19
Kogovšek Žiga
2001
20
Sladič Jaka
2003
21
Šteblaj Leon
2002
Ihan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Cvijanovič Oskar
2002
3
Mesić Alen
2003
4
Grčar Blaž
2002
5
Intihar Nejc
2001
6
Vidic Tim
2002
7
Kokalj David
2002
9
Žagar Žiga
2003
10
Filipovič Sean
2001
11
Švigelj Urh
2000
12
Kodrič Jan
2003
14
Drevenšek Tilen
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
10
Lulić Dino
2002
14
Vukelić Marko
2003
17
Završek Timotej
2003
22
Marolt Nagode Alex
2003
24
Gliha Lovro
2003
Trener
Đorđevič Jure
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Cimerman Klemen
2003
15
Rogina Žan
2003
16
Bertoncelj Matej
2002
19
Ložar Blaž
2002
20
Peterka Rok
2003
Trener
Novak Milan
STRELCI
Interblock
1 : 1     15 - Ganoni Jure (14')
2 : 1     19 - Kogovšek Žiga (17')
3 : 1     19 - Kogovšek Žiga (23')
4 : 1     21 - Šteblaj Leon (50')
5 : 1     10 - Lulić Dino (73')
6 : 1     6 - Benček Anže (79')11m
7 : 1     22 - Marolt Nagode Alex (84')
8 : 1     22 - Marolt Nagode Alex (86')
9 : 1     10 - Lulić Dino (90')
Ihan
0 : 1     10 - Filipovič Sean (12')
OPOMINJANI
Interblock
Ihan
3 - Mesić Alen (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
54'
14 - Vukelić Marko
54'
4 - Žibert Nik
60'
17 - Završek Timotej
60'
13 - Prodan Miani Nicholas
67'
24 - Gliha Lovro
67'
20 - Sladič Jaka
70'
22 - Marolt Nagode Alex
70'
11 - Bosančić David
73'
10 - Lulić Dino
73'
8 - Čož Miha
Ihan
Minuta
Igralec
73'
13 - Cimerman Klemen
73'
7 - Kokalj David
80'
15 - Rogina Žan
80'
6 - Vidic Tim
83'
16 - Bertoncelj Matej
83'
14 - Drevenšek Tilen
88'
19 - Ložar Blaž
88'
11 - Švigelj Urh

REZULTATI TEKEM