1. liga starejši dečki 14/15
Zapisnik: 17. krog 09.05.2015
TEKMA: Roltek Dob - MNC Vrhnika A 2:1
Datum: 10.05.15 - 10.30
DOB pri DOMŽALAH - Športni park Dob Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Pirman Tomaž
1. pomočnik: Kos Mitja
2. pomočnik: Hočevar Miha
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Košir Mitja
2000
4
Kocijan Franci
2001
5
Svetlin Vid (K)
2000
7
Toni Žan
2000
8
Urbanija Tim
2001
9
Cerar Noel
2000
10
Omahna Matej
2000
11
Brnot Kristjan
2000
12
Žerjav Žiga (V)
2001
15
Juteršek Luka
2001
19
Levačič Gašper
2000
MNC Vrhnika A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Celar Anže (V)
2001
3
Vukičevič David (K)
2000
4
Tomažič Janez
2001
6
Tinta Tadej
2001
7
Velkavrh Žan
2000
8
Kocijančič Nejc
2000
9
Reiter Tim
2001
10
Ciuha Tod
2001
11
Nagode Nik
2000
13
Zalokar Jan
2001
18
Križman Rok
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Džafić Tarik
2001
6
Kancilija Marcel Pavel
2001
14
Grintal Rok
2000
16
Kapić Alen
2001
17
Cerar Jan
2002
18
Kladnik Tijam
2002
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Založnik Tim
2000
5
Benedetič Julijan
2002
12
Golob Aljaž (V)
2001
14
Svete Ritonja Mark
2001
15
Mištrafović Luka
2001
Trener
STRELCI
Roltek Dob
1:0 9 - Cerar Noel (13')
2:0 8 - Urbanija Tim (16')
MNC Vrhnika A
2:1 18 - Križman Rok (60')
OPOMINJANI
Roltek Dob
11 - Brnot Kristjan (51')
MNC Vrhnika A
3 - Vukičevič David (15')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
35'
6 - Kancilija Marcel Pavel
35'
15 - Juteršek Luka
45'
18 - Kladnik Tijam
45'
11 - Brnot Kristjan
53'
16 - Kapić Alen
53'
7 - Toni Žan
60'
14 - Grintal Rok
60'
8 - Urbanija Tim
63'
3 - Džafić Tarik
63'
10 - Omahna Matej
MNC Vrhnika A
Minuta
Igralec
37'
15 - Mištrafović Luka
37'
11 - Nagode Nik
39'
5 - Benedetič Julijan
39'
8 - Kocijančič Nejc
63'
2 - Založnik Tim
63'
13 - Zalokar Jan
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
20. krog 27.04.24 | |
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica | 1 : 2 |
Anton Kamnik : NK TREBNJE | 1 : 4 |
Zagorje : Arne Tabor 69 | 2 : 1 |
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis | 1 : 1 |
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje | 1 : 5 |
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana | 0 : 0 |
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica | 3 : 0 |
MNZ Liga 2023/24 | |
13. krog 20.04.24 | |
Ihan : Dragomer | 0 : 0 |
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle | 5 : 2 |
Jezero Medvode : Kolpa | 1 : 3 |
Šentjernej : Komenda | 2 : 1 |