1. liga starejši dečki 14/15
Zapisnik: 16. krog 25.04.2015
TEKMA: MNC Vrhnika A - Kalcer Radomlje 0:3
Datum: 25.04.15 - 10.00
Vrhnika - Športni park Usnjar Vrhnika Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Pirman Tomaž
1. pomočnik: Zalokar Pavel
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
MNC Vrhnika A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Celar Anže (V)
2001
2
Založnik Tim
2000
3
Vukičevič David (K)
2000
4
Tomažič Janez
2001
5
Križman Rok
2001
7
Velkavrh Žan
2000
9
Desić Jovan
2000
10
Ciuha Tod
2001
11
Nagode Nik
2000
13
Zalokar Jan
2001
16
Kohne Matevž
2000
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šalamun Luka (V,K)
2000
2
Stojanović Aleksander
2000
4
Hasanić Armin
2000
5
Juhant Žiga
2000
7
Pergovnik Maj
2001
8
Zabukovnik Mark
2000
9
Stražar Matija
2000
11
Đuzić Anis
2001
13
Hrovat Tilen
2001
14
Kopitar Nejc
2001
21
Pišek Gašper
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
0
Golob Aljaž (V)
2001
8
Brus Andrej
2000
14
Judež Luka
2000
17
Kohne Blaž
2000
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Blaževič Kristijan
2001
12
Šivavec Jaka (V)
2000
19
Marinko Janez
2001
Trener
STRELCI
MNC Vrhnika A
Kalcer Radomlje
0:1 9 - Stražar Matija (8')
0:2 14 - Kopitar Nejc (28')
0:3 8 - Zabukovnik Mark (64')
OPOMINJANI
MNC Vrhnika A
9 - Desić Jovan (16')
Kalcer Radomlje
21 - Pišek Gašper (39')
9 - Stražar Matija (45')
IZKLJUČENI
MENJAVE
MNC Vrhnika A
Minuta
Igralec
43'
14 - Judež Luka
43'
13 - Zalokar Jan
65'
17 - Kohne Blaž
65'
16 - Kohne Matevž
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
60'
19 - Marinko Janez
60'
7 - Pergovnik Maj
69'
3 - Blaževič Kristijan
69'
13 - Hrovat Tilen
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
20. krog 27.04.24 | |
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica | 1 : 2 |
Anton Kamnik : NK TREBNJE | 1 : 4 |
Zagorje : Arne Tabor 69 | 2 : 1 |
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis | 1 : 1 |
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje | 1 : 5 |
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana | 0 : 0 |
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica | 3 : 0 |
MNZ Liga 2023/24 | |
13. krog 20.04.24 | |
Ihan : Dragomer | 0 : 0 |
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle | 5 : 2 |
Jezero Medvode : Kolpa | 1 : 3 |
Šentjernej : Komenda | 2 : 1 |