Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 14/15
Zapisnik: 17. krog 23.05.2015
TEKMA: Kolpa - Termit Moravče 4:4 (3:1)
Datum: 24.05.15 - 17.30
Podzemelj - Podzemelj Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Šabanagić Denis
1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
2. pomočnik: Šalehar Mitja
Delegat:
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lakner Marko (V)
1998
2
Klepec David
1998
3
Pečavar Rok
1999
4
Josipović Dorian
1999
5
Težak Domen (K)
1999
8
Šuklje Nejc
1999
11
Kočevar Domen
1999
13
Lozar Jaka
1999
14
Terbovšek Peter Alen
1998
15
Furjanić Nikola
1999
16
Žugelj Klemen
1998
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Marolt Žan
1998
3
Vidergar Rok
1998
4
Urbanija Kristjan
1999
5
Šimenc Andraž (K)
1997
6
Lavrič Tomaž
1996
7
Vrankar Rok
1999
8
Vesel Kristjan
1996
9
Klopčič Andraž
1997
10
Smrkolj Žiga
1997
11
Gregorič Miha
1996
12
Peceli Tadej (V)
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Plut Toni
1999
9
Kirin Aleš
1998
10
Spudić Kristjan
1997
17
Brulc Marcel
1997
18
Saje Jakob
1998
111
Höfferle Jakob (V)
1999
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Klopčič Anže
1997
14
Gregorič Žan
1998
15
Klopčič Miha
1999
16
Groboljšek Luka
1998
17
Medvešek Smrkolj Jan
1999
18
Mijovič Rok
1997
Trener
STRELCI
Kolpa
1:0     11 - Kočevar Domen (21')
2:0     11 - Kočevar Domen (36')
3:0     11 - Kočevar Domen (40')
4:3     10 - Spudić Kristjan (68')
Termit Moravče
3:1     10 - Smrkolj Žiga (44')
3:2     7 - Vrankar Rok (47')
3:3     9 - Klopčič Andraž (51')
4:4     16 - Groboljšek Luka (82')
OPOMINJANI
Kolpa
4 - Josipović Dorian (42')
2 - Klepec David (85')
Termit Moravče
2 - Marolt Žan (56')
7 - Vrankar Rok (59')
3 - Vidergar Rok (84')
14 - Gregorič Žan (86')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
60'
10 - Spudić Kristjan
60'
15 - Furjanić Nikola
Termit Moravče
Minuta
Igralec
60'
14 - Gregorič Žan
60'
7 - Vrankar Rok
63'
16 - Groboljšek Luka
63'
6 - Lavrič Tomaž
63'
15 - Klopčič Miha
63'
2 - Marolt Žan
75'
13 - Klopčič Anže
75'
11 - Gregorič Miha
80'
17 - Medvešek Smrkolj Jan
80'
8 - Vesel Kristjan

REZULTATI TEKEM