Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 13/14
Zapisnik: 4. krog 19.03.2014
TEKMA: Domžale - Interblock 5:3 ()
Datum: 19.03.14 - 15.30
Domžale - Umetna trava Gledalcev: 0
Glavni sodnik: Begič Amel
1. pomočnik: Selko Anže
2. pomočnik: Čeganjac Andrej
Delegat: Jež Roman
POSTAVI
Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Velić Emil (V)
1995
2
Primc Gal
1996
3
Zupanc Matic (K)
1996
4
Šola Marko
1996
5
Slavec Matic
1995
6
Gorenc Stankovič Jon
1996
7
Pišek Anže
1996
8
Jurečič Žiga
1995
9
Šljivić Goran
1995
10
Ožbolt Alen
1996
11
Iglič Anže
1996
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Smrtnik Matevž
1996
5
Ajdinovski Egzon
1995
6
Guberac Mario
1995
7
Plavšič Vajde Nik
1996
8
Nuredini Muhamed
1995
10
Jugovar Domen
1996
15
Nemanič Klemen
1996
17
Pirc Rok
1995
22
Vošnjak Jan (V)
1996
23
Jazbec Rok (K)
1995
24
Gajič Luka
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Božič Gašper (V)
1996
13
Vidović Nikola
1996
14
Gregorec Aljoša
1996
15
Cakič Aleksander
1995
16
Dorniž Gregor
1995
17
Pele Domen
1995
18
Janković Nikola
1996
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cvijić Nikola (V)
1998
12
Javornik Džaferovič Luka
1996
16
Avbelj Žiga
1996
21
Krajc Jaka
1995
26
Predanič Matic
1995
29
Mrkonja Andraž
1997
32
Radonjič Zdravko
1995
Trener
STRELCI
Domžale
1:3     23 - Jazbec Rok (66')AG
2:3     10 - Ožbolt Alen (75')
3:3     10 - Ožbolt Alen (79')
Interblock
0:1     7 - Plavšič Vajde Nik (2')
0:2     24 - Gajič Luka (46')
0:3     24 - Gajič Luka (65')
OPOMINJANI
Domžale
14 - Gregorec Aljoša (56')
6 - Gorenc Stankovič Jon (73')
5 - Slavec Matic (90')
Interblock
5 - Ajdinovski Egzon (40')
16 - Avbelj Žiga (85')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Domžale
Minuta
Igralec
31'
14 - Gregorec Aljoša
31'
4 - Šola Marko
46'
18 - Janković Nikola
46'
9 - Šljivić Goran
52'
16 - Dorniž Gregor
52'
8 - Jurečič Žiga
52'
15 - Cakič Aleksander
52'
11 - Iglič Anže
67'
13 - Vidović Nikola
67'
7 - Pišek Anže
Interblock
Minuta
Igralec
46'
16 - Avbelj Žiga
46'
2 - Smrtnik Matevž
46'
26 - Predanič Matic
46'
5 - Ajdinovski Egzon
46'
29 - Mrkonja Andraž
46'
8 - Nuredini Muhamed
67'
21 - Krajc Jaka
67'
10 - Jugovar Domen
69'
32 - Radonjič Zdravko
69'
17 - Pirc Rok

REZULTATI TEKEM