1. liga starejši dečki 11/12
Zapisnik: 8. krog Oct 15 201
TEKMA: MNC Vrhnika Dren - Kočevje 2:4
Datum: 16.10.11 - 12.00
Vrhnika - Vrhnika Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Bukovec Janko
1. pomočnik: Velkavrh Blaževič Tim
2. pomočnik: Čaleta Luka
Delegat:
POSTAVI
MNC Vrhnika Dren
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Emrić Ajdin
1998
4
Končan Aljaž
1998
5
Pregelj Jaka
1997
6
Weixler Gregor
1997
7
Ribič Anej
1997
8
Ogrin Gašper
1997
9
Urbančič Teodor
1998
10
Maksimovič Dejan
1998
11
Rihar Tilen
1997
13
Skledar Luka
1997
23
Soklič Aljaž (V,K)
1998
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Pečnik Gal
1997
3
Bajde Nik
1997
4
Robida Domen
1998
5
Abramović Sandi
1997
6
Blatnik Alen
1998
7
Murn Miha (K)
1997
9
Hođaj Kristjan
1997
11
Adilovič Edin
1997
12
Stopar Fran (V)
1997
13
Žalec Andraž
1997
18
Lipovac David
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Savič Rok (V)
1998
3
Grozdanov Jaka
1997
14
Bajrič Haris
1998
15
Drašler Tilen
1998
16
Meštrovac Almin
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
0
Tadič Tadej
1998
1
Avdič Eldin (V)
1998
8
Žalec Tadej
1998
10
Zukić Jusuf
1998
15
Muhvič Kevin
1998
16
Debeljak Luka
1997
17
Osterman Janez
1998
Trener
STRELCI
MNC Vrhnika Dren
1:3 9 - Urbančič Teodor (33')
2:3 5 - Pregelj Jaka (42')
Kočevje
0:1 9 - Hođaj Kristjan (10')
0:2 4 - Robida Domen (22')
0:3 11 - Adilovič Edin (31')
2:4 5 - Abramović Sandi (47')
OPOMINJANI
MNC Vrhnika Dren
23 - Soklič Aljaž (43')
7 - Ribič Anej (45')
Kočevje
IZKLJUČENI
MENJAVE
MNC Vrhnika Dren
Minuta
Igralec
51'
3 - Grozdanov Jaka
51'
2 - Emrić Ajdin
57'
14 - Bajrič Haris
57'
7 - Ribič Anej
65'
15 - Drašler Tilen
65'
10 - Maksimovič Dejan
69'
16 - Meštrovac Almin
69'
8 - Ogrin Gašper
69'
1 - Savič Rok
69'
23 - Soklič Aljaž
Kočevje
Minuta
Igralec
42'
0 - Tadič Tadej
42'
9 - Hođaj Kristjan
51'
15 - Muhvič Kevin
51'
11 - Adilovič Edin
60'
16 - Debeljak Luka
60'
6 - Blatnik Alen
65'
17 - Osterman Janez
65'
3 - Bajde Nik
69'
8 - Žalec Tadej
69'
2 - Pečnik Gal
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |