Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 09/10
Zapisnik: 1. krog Aug 26 200
TEKMA: Kalcer Vodoterm - Jezero Medvode 6:1 (2:0)
Datum: Aug 26 200 -
Radomlje - Športni park Radomlje Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Sagrković Asmir
1. pomočnik: Premuš Tomaž
2. pomočnik: Pavlič Franci
Delegat: Kokalj Stane
POSTAVI
Kalcer Vodoterm
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Pustotnik Andraž
1987
3
Bubnjič Marko
1989
4
Mohar Blaž
1989
5
Lunder Marko (K)
1983
6
Snoj Niko
1990
7
Seferovič Matic
1986
8
Kokalj Jaka
1981
9
Dželadini Evzal
1986
10
Miškič Goran
1973
11
Cutra Xhynejt
1988
12
Juračič Uroš (V)
1985
Jezero Medvode
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čančar Ivo (V)
1975
2
Šink Marjan
1981
3
Groznik Robert
1983
4
Hasanović Edis
1986
5
Mirtič Matic
1988
6
Marič Mladen
1980
7
Jurca Simon (K)
1981
8
Dizdarević Elvis
1987
9
Bokal Žiga
1985
10
Ružič Andrej
1978
11
Jurca Gašper
1985
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Božjak Domen (V)
1989
13
Kosec Gregor
1977
14
Milinkovič Lazar
1990
15
Žeželj Dražen
1976
16
Lenček Robert
1982
17
Karapetrovič Darko
1976
18
Šušerski Matic
1990
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Mirtič Anže (V)
1988
13
Vokshaj Leotrim
1990
15
Miletić Goran
1987
16
Tomić Aleksandar
1989
17
Mikolič Aleš
1975
18
Veršnik Jan
1985
19
Hiršman Jaka
1989
Trener
STRELCI
Kalcer Vodoterm
1:0     3 - Bubnjič Marko (34')
2:0     9 - Dželadini Evzal (39')
3:0     16 - Lenček Robert (69')
4:0     16 - Lenček Robert (78')
5:0     6 - Snoj Niko (80')
6:1     16 - Lenček Robert (88')
Jezero Medvode
5:1     11 - Jurca Gašper (82')
OPOMINJANI
Kalcer Vodoterm
7 - Seferovič Matic (29')
2 - Pustotnik Andraž (45')
8 - Kokalj Jaka (57')
11 - Cutra Xhynejt (58')
6 - Snoj Niko (76')
10 - Miškič Goran (89')
Jezero Medvode
10 - Ružič Andrej (28')
2 - Šink Marjan (59')
11 - Jurca Gašper (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Vodoterm
Minuta
Igralec
46'
14 - Milinkovič Lazar
46'
7 - Seferovič Matic
60'
16 - Lenček Robert
60'
9 - Dželadini Evzal
73'
18 - Šušerski Matic
73'
8 - Kokalj Jaka
76'
13 - Kosec Gregor
76'
4 - Mohar Blaž
78'
1 - Božjak Domen
78'
12 - Juračič Uroš
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
46'
18 - Veršnik Jan
46'
8 - Dizdarević Elvis
52'
13 - Vokshaj Leotrim
52'
9 - Bokal Žiga
62'
17 - Mikolič Aleš
62'
4 - Hasanović Edis
62'
16 - Tomić Aleksandar
62'
5 - Mirtič Matic
70'
15 - Miletić Goran
70'
7 - Jurca Simon

REZULTATI TEKEM