Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 09/10
Zapisnik: 1. krog Aug 26 200
TEKMA: Roltek Dob - ND FC Ljubljana 6:3 (2:2)
Datum: Aug 26 200 -
Dob pri Domžalah - Športni park Dob Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Dobrun Žiga
1. pomočnik: Kolenc Leon
2. pomočnik: Selko Anže
Delegat: Kranjec Sandi
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vezirovič Albin (V)
1981
2
Mitrović Davor
1984
3
Miletić Neđo
1981
4
Mešanović Edis
1982
5
Škof Blaž
1978
6
Keder Aleš
1990
7
Silič Rasim
1982
8
Kunstelj Klemen (K)
1981
9
Ajderpašić Merim
1980
10
Gasior Matjaž
1979
11
Kos Marjan
1990
ND FC Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cimirotič Kristjan (V)
1976
2
Suljevič Denis
1989
3
Stojanov Blaž
1986
4
Džafić Zlatan
1987
5
Muminović Edi
1985
6
Rastoka Aleksander
1990
7
Ilič Aleksandar
1990
8
Jandrič Nikola
1987
9
Srbu Joel
1989
10
Juričinec Gregor (K)
1985
11
Đukič Luka
1989
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Kotar Sebastjan (V)
1986
13
Češnjevar Jan
1990
14
Smolnikar Simon
1979
15
Avbelj Aleksander Sašo
1984
16
Radulovič Dejan
1990
17
Mandelj Luka
1990
18
Kutnjak David
1990
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Zver Tomaž
1985
14
Velagič Ervin
1989
15
Kitić Mario
1985
17
Gomboši Roman
1986
18
Marinović Siniša
1987
Trener
STRELCI
Roltek Dob
1:2     10 - Gasior Matjaž (42')
2:2     8 - Kunstelj Klemen (93')
ND FC Ljubljana
0:1     7 - Ilič Aleksandar (22')
0:2     9 - Srbu Joel (39')
OPOMINJANI
Roltek Dob
3 - Miletić Neđo (61')
ND FC Ljubljana
13 - Zver Tomaž (56')
4 - Džafić Zlatan (56')
6 - Rastoka Aleksander (90')
1 - Cimirotič Kristjan (93')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
46'
16 - Radulovič Dejan
46'
6 - Keder Aleš
46'
14 - Smolnikar Simon
46'
7 - Silič Rasim
46'
15 - Avbelj Aleksander Sašo
46'
11 - Kos Marjan
76'
13 - Češnjevar Jan
76'
10 - Gasior Matjaž
76'
7 - Silič Rasim
76'
2 - Mitrović Davor
ND FC Ljubljana
Minuta
Igralec
31'
13 - Zver Tomaž
31'
5 - Muminović Edi
46'
18 - Marinović Siniša
46'
8 - Jandrič Nikola
46'
17 - Gomboši Roman
46'
9 - Srbu Joel
49'
14 - Velagič Ervin
49'
2 - Suljevič Denis
60'
15 - Kitić Mario
60'
10 - Juričinec Gregor

REZULTATI TEKEM