Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 09/10
Zapisnik: 1. krog Aug 26 200
TEKMA: ŠD Alfa Ljubljana - Vevče - Svoboda Kisovec 1:8 (1:2)
Datum: Aug 26 200 -
Kisovec - Kisovec Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Frece Tine
1. pomočnik: Klančar Marko
2. pomočnik: Vuk Miro
Delegat: Ponikvar Janko
POSTAVI
ŠD Alfa Ljubljana - Vevče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Crnomarković Predrag (V)
1980
2
Djaniš Uroš
1989
3
Kersnič Uroš
1986
4
Ljubijankič Edin (K)
1985
5
Nikolić Damir
1983
6
Begić Dino
1986
7
Gregorčič Marko
1986
8
Čiča Siniša
1984
9
Šušković Davor
1985
10
Košić Mirko
1985
11
Čolič Severin
1988
Svoboda Kisovec
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Krajnik Blaž (V)
1987
2
Borštnar Gregor
1980
3
Kržišnik Denis
1987
4
Rozina Janez
1982
5
Borštnar Srečko (K)
1978
6
Avsenak Marko
1986
7
Šikovec Aleš
1987
8
Knez David
1988
9
Ravnjak Marko
1980
10
Pavlin Žiga
1988
11
Gojič Miroslav
1988
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Dolinar Jure
1982
14
Miloševič Davor
1988
15
Čupin Andrej
1988
16
Vrhovec Igor
1981
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Kralj Klavdij
1984
14
Zukić Amel
1978
15
Janežič Aljoša
1977
16
Jurca Blaž
1986
17
Omerhodžić Ekrem
1980
Trener
STRELCI
ŠD Alfa Ljubljana - Vevče
1:2     4 - Ljubijankič Edin (45')
Svoboda Kisovec
0:1     9 - Ravnjak Marko (4')
0:2     7 - Šikovec Aleš (19')
1:3     6 - Avsenak Marko (56')
1:4     15 - Janežič Aljoša (65')
1:5     14 - Zukić Amel (70')
1:6     8 - Knez David (72')
1:7     13 - Kralj Klavdij (81')
1:8     14 - Zukić Amel (84')
OPOMINJANI
ŠD Alfa Ljubljana - Vevče
7 - Gregorčič Marko (31')
6 - Begić Dino (66')
Svoboda Kisovec
11 - Gojič Miroslav (59')
7 - Šikovec Aleš (75')
IZKLJUČENI
1 - Crnomarković Predrag (36')
MENJAVE
ŠD Alfa Ljubljana - Vevče
Minuta
Igralec
60'
16 - Vrhovec Igor
60'
4 - Ljubijankič Edin
66'
13 - Dolinar Jure
66'
10 - Košić Mirko
Svoboda Kisovec
Minuta
Igralec
51'
17 - Omerhodžić Ekrem
51'
4 - Rozina Janez
51'
15 - Janežič Aljoša
51'
9 - Ravnjak Marko
59'
13 - Kralj Klavdij
59'
10 - Pavlin Žiga
62'
14 - Zukić Amel
62'
11 - Gojič Miroslav
72'
16 - Jurca Blaž
72'
5 - Borštnar Srečko

REZULTATI TEKEM