Regionalna Ljubljanska LEGEA liga 08/09
Zapisnik: 14. krog Mar 21 200
TEKMA: Bravo-Belinka - Arne Tabor 69 2:0 ((2:0))
Datum: Mar 21 200 -
Podgorica - NK Belinka Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Sakelšek Blaž
1. pomočnik: Čeganjac Andrej
2. pomočnik: Duga Kurtiš
Delegat: Plaznik Mirko
POSTAVI
Bravo-Belinka
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Klišanin Miroslav (V)
1989
3
Kanaje Kajali
1988
4
Fridl Filip Anton
1983
5
Pašalić Leon
1979
7
Gomboši Roman
1986
8
Kralj Ervin
1977
9
Kancilija Miha (K)
1976
10
Plastovski Dejan
1981
11
Šalej Nik
1989
13
Kekec Beno
1987
18
Pipan Damjan
1975
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pezerović Marko (V)
1988
2
Zver Blaž
1989
3
Jamnik Damjan
1981
5
Hočevar Damjan (K)
1985
6
Starc Gašper
1987
7
Turha Miha
1977
8
Kovačič Egon
1978
9
Sajovic Marko
1979
13
Verbič Aleš
1989
16
Jeršin David
1986
17
Marčič Blaž
1986
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Hemler Grega
1971
14
Lubinič Jure
1980
15
Špacapan Žiga
1989
16
Pohlin Uroš
1981
17
Hafner Gregor
1984
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Drevenšek Niko
1983
10
Đukič Luka
1989
11
Vujinović Tihomir
1980
12
Luzar Primož (V)
1990
15
Dvoršek Andraž
1988
18
Malešič Andrej
1990
Trener
STRELCI
Bravo-Belinka
1:0 4 - Fridl Filip Anton (20')
2:0 8 - Kralj Ervin (21')
Arne Tabor 69
OPOMINJANI
Bravo-Belinka
9 - Kancilija Miha (81')
1 - Klišanin Miroslav (86')
7 - Gomboši Roman (88')
15 - Špacapan Žiga (89')
Arne Tabor 69
13 - Verbič Aleš (62')
9 - Sajovic Marko (81')
IZKLJUČENI
5 - Pašalić Leon (31')
13 - Verbič Aleš (76')
MENJAVE
Bravo-Belinka
Minuta
Igralec
65'
15 - Špacapan Žiga
65'
11 - Šalej Nik
76'
16 - Pohlin Uroš
76'
13 - Kekec Beno
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
19'
4 - Drevenšek Niko
19'
3 - Jamnik Damjan
46'
10 - Đukič Luka
46'
2 - Zver Blaž
50'
18 - Malešič Andrej
50'
17 - Marčič Blaž
75'
11 - Vujinović Tihomir
75'
6 - Starc Gašper
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |