Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2022/23
Zapisnik: 5. krog 24.09.2022
TEKMA: Bravo - Kalcer Radomlje 4 : 0
Datum: 21.09.22 - 16.30
Ljubljana - Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Keserović Semir
1. pomočnik: Intihar Matic
2. pomočnik: Kravanja Jan
Delegat:
POSTAVI
Bravo
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Mrša Mark
2009
5
Bavdek Aljoša Bor
2009
6
Cimperšek Dario
2009
8
Jovanović Leon
2009
10
Knafelc Tobias
2009
17
Češnovar Jan
2009
18
Avčin Jon
2009
19
Ažman Jaša
2009
20
Bergant Nejc
2009
21
Drobnič Matic (K)
2009
22
Grom Artem (V)
2009
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Deželak Matej (V)
2009
3
Kunc Lovro
2009
4
Trivić Matej
2009
5
Pojužina Teodor (K)
2009
6
Zoubek Žan
2009
7
Kobal Aljaž
2009
8
Koščak Naum
2009
9
Vičič Jakob
2009
10
Kos Liam
2010
11
Zoubek Žiga
2009
14
Hauptman Jakob
2009
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Kukavica Benjamin
2009
9
Korošec Gal
2009
11
Dimitrijevič Šlamberger Anže
2009
12
Tratnik Lin Tian (V)
2009
23
Švegl Marko
2009
34
Kantarević Kian
2009
Trener
Salaj Nik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Rauter Jan
2009
12
Jazbinšek Pšag Tian
2009
13
Zver Nik
2009
15
Topolšek Jaša
2009
16
Kremžar Nace
2009
17
Jerin Tilen
2009
18
Delić Luka
2009
Trener
Lovrečič Anej
STRELCI
Bravo
1 : 0     19 - Ažman Jaša (13')
2 : 0     11 - Dimitrijevič Šlamberger Anže (75')
3 : 0     11 - Dimitrijevič Šlamberger Anže (76')
4 : 0     7 - Kukavica Benjamin (80')
Kalcer Radomlje
OPOMINJANI
Bravo
Kalcer Radomlje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo
Minuta
Igralec
49'
11 - Dimitrijevič Šlamberger Anže
49'
8 - Jovanović Leon
53'
34 - Kantarević Kian
53'
17 - Češnovar Jan
60'
9 - Korošec Gal
60'
10 - Knafelc Tobias
60'
7 - Kukavica Benjamin
60'
5 - Bavdek Aljoša Bor
65'
23 - Švegl Marko
65'
19 - Ažman Jaša
65'
12 - Tratnik Lin Tian
65'
22 - Grom Artem
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
40'
2 - Rauter Jan
40'
3 - Kunc Lovro
47'
16 - Kremžar Nace
47'
10 - Kos Liam
47'
13 - Zver Nik
47'
11 - Zoubek Žiga
58'
18 - Delić Luka
58'
14 - Hauptman Jakob
74'
17 - Jerin Tilen
74'
6 - Zoubek Žan
74'
15 - Topolšek Jaša
74'
4 - Trivić Matej