Kadeti skupina 2 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 5. krog 24.09.2022
TEKMA: Ivančna Gorica - OŠ Olimpija Ljubljana 5 : 6 (0 : 1)
Datum: 24.09.22 - 12.30
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Brulc Klemen
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Ivančna Gorica
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čeliković Enis (V)
2007
3
Grad Gaj Anton
2007
5
Pejić David
2006
6
Špacapan Patrik
2006
7
Berk Svit (K)
2006
8
Novak Anže
2007
9
Klemenčič Marcel
2007
11
Beganović Elvis
2007
13
Pinterič Jure
2007
14
Šprajc Gal
2007
16
Ambrožič Urban
2006
OŠ Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glavan Peter (V)
2007
2
Poboljšaj Niko
2006
3
Kramar Anže
2007
4
Ramčilović Arijan
2006
5
Biadov Nejc
2007
6
Tuta Klašnja Bruno
2007
7
Matanić Tian
2007
9
Petrović Uroš
2007
10
Treven Anžej (K)
2006
11
Merjasec Črtomir
2007
15
Prešeren Matic
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Razboršek Filip
2007
15
Hribar Benjamin
2007
Trener
Metelko Borut
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Ramić Adnan
2006
14
Kamenjašević Din
2006
Trener
Markovič Kristjan
STRELCI
Ivančna Gorica
1 : 3 13 - Pinterič Jure (48')
2 : 3 13 - Pinterič Jure (52')
3 : 5 9 - Klemenčič Marcel (67')
4 : 6 13 - Pinterič Jure (72')
5 : 6 11 - Beganović Elvis (82')
OŠ Olimpija Ljubljana
0 : 1 10 - Treven Anžej (31')
0 : 2 7 - Matanić Tian (37')
0 : 3 7 - Matanić Tian (43')
2 : 4 10 - Treven Anžej (60')
2 : 5 10 - Treven Anžej (63')
3 : 6 10 - Treven Anžej (70')
OPOMINJANI
Ivančna Gorica
OŠ Olimpija Ljubljana
6 - Tuta Klašnja Bruno (80')
14 - Kamenjašević Din (86')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
46'
15 - Hribar Benjamin
46'
6 - Špacapan Patrik
75'
4 - Razboršek Filip
75'
13 - Pinterič Jure
OŠ Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
64'
8 - Ramić Adnan
64'
2 - Poboljšaj Niko
77'
14 - Kamenjašević Din
77'
9 - Petrović Uroš
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |