Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 22/23
Zapisnik: 2. krog 20.08.2022
TEKMA: Sava Kranj - Dren Vrhnika 0 : 3 (0 : 2)
Datum: 20.08.22 - 17.00
Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Kos Blaž
1. pomočnik: Kos Damjan
2. pomočnik: Vidergar Matej
Delegat: Bohinc Matjaž
POSTAVI
Sava Kranj
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Alagić Adam (V)
2002
3
Šmitran Aleks (K)
2001
6
Smrtnik Matevž
1996
10
Ovčina Dragan
1982
11
Ahmetaj Albin
2002
14
Ziberi Arif
2003
17
Frlic Kristijan
2003
18
Bajrović Emre
2004
20
Stanko Ladislav
1983
23
Lebar Maks
2001
24
Marković Ivano
2003
Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Volaš Marko (V)
2004
2
Kolar Žiga
2002
4
Fridl Jarc Jon
2002
5
Cerlini Bor
2002
7
Dolinar Sašo
2002
9
Poljanšek Žan
2002
10
Škerl Filip
1997
13
Lukežič Filip
2005
14
Kolar Luka
1997
19
Dedić David
1998
21
Gabrovšek Matevž (K)
1994
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Zukanovič Jure
1994
7
Duraković Aleksander
2005
12
Knap Tibor (V)
2004
15
Kocić Aleksandar
1988
21
Harambašić Edin
2003
22
Maksimović Dejan
2002
30
Saje Jan
2003
Trener
Gogič Milan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Klun Matija
2003
11
Gruden Oskar
2003
12
Rubido Dan (V)
2003
15
Lukežič Matija
2002
17
Špernjak Miha
2003
18
Bizilj Timotej
2002
22
Shala Agron
1998
Trener
Kragelj Jan
STRELCI
Sava Kranj
Dren Vrhnika
0 : 1     10 - Škerl Filip (18')11m
0 : 2     13 - Lukežič Filip (33')
0 : 3     7 - Dolinar Sašo (71')
OPOMINJANI
Sava Kranj
18 - Bajrović Emre (18')
14 - Ziberi Arif (30')
11 - Ahmetaj Albin (62')
20 - Stanko Ladislav (66')
3 - Šmitran Aleks (73')
Dren Vrhnika
IZKLJUČENI
MENJAVE
Sava Kranj
Minuta
Igralec
46'
21 - Harambašić Edin
46'
23 - Lebar Maks
46'
22 - Maksimović Dejan
46'
14 - Ziberi Arif
55'
7 - Duraković Aleksander
55'
17 - Frlic Kristijan
74'
30 - Saje Jan
74'
10 - Ovčina Dragan
74'
5 - Zukanovič Jure
74'
24 - Marković Ivano
Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
43'
3 - Klun Matija
43'
2 - Kolar Žiga
65'
17 - Špernjak Miha
65'
5 - Cerlini Bor
74'
18 - Bizilj Timotej
74'
13 - Lukežič Filip
74'
11 - Gruden Oskar
74'
9 - Poljanšek Žan