Starejši dečki 2. liga 2021/22
Zapisnik: 4. krog 18.09.2021
TEKMA: NK DOMŽALE - NK Olimpija Ljubljana 4 : 0
Datum: 28.09.21 - 19.15
Domžale - Športni park Domžale - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Kovač Jaka
2. pomočnik: Kranjc Gašper
Delegat:
POSTAVI
NK DOMŽALE
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cencelj Jaka (V)
2008
2
Duranović Edis
2008
4
Zver Matt
2008
5
Kaluder Grega
2008
7
Kušić Luka
2008
10
Premrl Jaka
2008
11
Volf Gal
2008
14
Kujraković Minel
2008
15
Žeželj Pino
2008
16
Beganović Enej
2008
20
Hočevar Svit (K)
2008
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Daniil Churakov (V,K)
2008
5
Bjelkić Benjamin
2008
6
Dobrnjič Edis
2008
8
Kostić Tit
2008
9
Sadiković Ajdin
2008
10
Arko An
2008
11
Juvan Aleksander
2008
13
Petek Nejc
2008
14
Bačvić Dženan
2008
15
Hojs Maks
2008
16
Talevski Martin
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Mesić Alis
2008
6
Centa Tian
2008
12
Milovič Leon (V)
2008
13
Zupan Nik
2008
22
Adrović Teo
2008
Trener
Švajger Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Kazić Tanai
2009
3
Šolar Anže
2008
4
Kogovšek Pascal
2008
7
Isić Ali
2009
17
Kranjec Taj
2008
Trener
Kurež Anton
STRELCI
NK DOMŽALE
1 : 0 15 - Žeželj Pino (12')
2 : 0 7 - Kušić Luka (21')
3 : 0 10 - Premrl Jaka (35')
4 : 0 20 - Hočevar Svit (45')
NK Olimpija Ljubljana
OPOMINJANI
NK DOMŽALE
20 - Hočevar Svit (50')
11 - Volf Gal (56')
NK Olimpija Ljubljana
6 - Dobrnjič Edis (53')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK DOMŽALE
Minuta
Igralec
45'
13 - Zupan Nik
45'
15 - Žeželj Pino
45'
22 - Adrović Teo
45'
5 - Kaluder Grega
54'
3 - Mesić Alis
54'
4 - Zver Matt
54'
6 - Centa Tian
54'
2 - Duranović Edis
60'
12 - Milovič Leon
60'
1 - Cencelj Jaka
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
48'
17 - Kranjec Taj
48'
14 - Bačvić Dženan
50'
7 - Isić Ali
50'
8 - Kostić Tit
60'
4 - Kogovšek Pascal
60'
9 - Sadiković Ajdin
66'
3 - Šolar Anže
66'
10 - Arko An
69'
2 - Kazić Tanai
69'
16 - Talevski Martin
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |