Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2021/22
Zapisnik: 2. krog 04.09.2021
TEKMA: Brinje Grosuplje - NK Olimpija Ljubljana 0 : 5
Datum: 05.09.21 -
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Zajec Jakob
1. pomočnik: Petročnik Luka
2. pomočnik: Strajnar Luka
Delegat:
POSTAVI
Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cingerle Savić Matej (V)
2008
3
Čajić Amel
2008
4
Globokar Lee
2008
7
Lazarević Nikolaj (K)
2008
8
Škulj Leon
2008
9
Pintar Vesel Jaka
2008
10
Njenjić Nikola
2008
13
Lamovšek Vitan
2008
14
Ljubenović Maks
2008
18
Dolinar Martin
2008
19
Košir Maj
2008
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Daniil Churakov (V,K)
2008
5
Bjelkić Benjamin
2008
6
Dobrnjič Edis
2008
8
Kostić Tit
2008
9
Sadiković Ajdin
2008
10
Arko An
2008
11
Juvan Aleksander
2008
13
Petek Nejc
2008
14
Bačvić Dženan
2008
15
Hojs Maks
2008
17
Kranjec Taj
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Rukavina Maks
2008
11
Beganović Elvis
2007
15
Kovač Luka
2008
17
Husić Ajdin
2008
69
Levič Matic (V)
2008
Trener
Kovačič Janez
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kogovšek Pascal
2008
4
Lalić Kris
2008
12
Pavlič Tim (V)
2008
16
Miklavčič Anže
2008
18
Šolar Anže
2008
Trener
Kurež Anton
STRELCI
Brinje Grosuplje
NK Olimpija Ljubljana
0 : 1     9 - Sadiković Ajdin (12')
0 : 2     11 - Juvan Aleksander (35')
0 : 3     14 - Bačvić Dženan (47')
0 : 4     11 - Juvan Aleksander (60')
0 : 5     14 - Bačvić Dženan (65')
OPOMINJANI
Brinje Grosuplje
10 - Njenjić Nikola (18')
8 - Škulj Leon (56')
NK Olimpija Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
40'
5 - Rukavina Maks
40'
9 - Pintar Vesel Jaka
43'
69 - Levič Matic
43'
1 - Cingerle Savić Matej
43'
17 - Husić Ajdin
43'
3 - Čajić Amel
47'
11 - Beganović Elvis
47'
13 - Lamovšek Vitan
60'
15 - Kovač Luka
60'
19 - Košir Maj
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
45'
12 - Pavlič Tim
45'
1 - Daniil Churakov
52'
16 - Miklavčič Anže
52'
8 - Kostić Tit
60'
3 - Kogovšek Pascal
60'
5 - Bjelkić Benjamin
60'
4 - Lalić Kris
60'
17 - Kranjec Taj
60'
18 - Šolar Anže
60'
9 - Sadiković Ajdin