Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Kadetska 1. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Ljubljana Hermes - Dragomer Dolomiti 3 : 3 (2 : 2)
Datum: 05.09.20 - 13.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Miladinovič Marko
1. pomočnik: Banovič Marko
2. pomočnik: Arsić Luka
Delegat:
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Đurić Ognjen (V)
2004
2
Kar Klobučarič Tim (K)
2004
3
Dremelj Žiga
2005
4
Selimović Almir
2004
7
Begić Ervin
2004
8
Ismailovski Aris
2005
10
Alić Adis
2005
11
Cerar Tilen
2005
13
Omerzel Vizjak Anže
2004
16
Lamprecht Maxim
2005
18
Jozić Leonardo
2005
Dragomer Dolomiti
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Petelinšek Mark
2004
3
Kozjek Žak
2004
4
Zadravec Mark (K)
2004
5
Stupar Luka
2004
6
Golob Maks
2004
7
Jereb Nejc
2005
8
Vagaja Blaž
2004
9
Živković Marko
2004
10
Sušnik Svit
2004
11
Verbič Urban
2004
12
Prelec Iztok (V)
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Rozman Mitja
2005
14
Pastar Jan
2005
15
Malinić Dejan
2005
17
Madunić Jure
2005
19
Zindović Žan Luka
2005
Trener
Kastelec Krištof
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Mikuš Nace
2004
14
Mazovec Matevž
2005
16
Rihar Jernej
2005
17
Nasić Aldin
2006
18
Myint Enej
2004
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 2     3 - Dremelj Žiga (12')
2 : 2     8 - Ismailovski Aris (21')
3 : 3     3 - Dremelj Žiga (79')
Dragomer Dolomiti
0 : 1     9 - Živković Marko (6')
0 : 2     7 - Jereb Nejc (8')
2 : 3     14 - Mazovec Matevž (68')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
16 - Lamprecht Maxim (35')
Dragomer Dolomiti
6 - Golob Maks (28')
13 - Mikuš Nace (77')
IZKLJUČENI
6 - Golob Maks (72')
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
42'
14 - Pastar Jan
42'
16 - Lamprecht Maxim
60'
15 - Malinić Dejan
60'
18 - Jozić Leonardo
70'
6 - Rozman Mitja
70'
10 - Alić Adis
70'
17 - Madunić Jure
70'
8 - Ismailovski Aris
Dragomer Dolomiti
Minuta
Igralec
49'
14 - Mazovec Matevž
49'
9 - Živković Marko
54'
17 - Nasić Aldin
54'
8 - Vagaja Blaž
57'
16 - Rihar Jernej
57'
11 - Verbič Urban