Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Slovan - Šmartno-IB 5 : 2 (4 : 0)
Datum: 06.09.20 - 14.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Gavrič Nik
1. pomočnik: Vraničar Bor
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Praznik Maks
2002
9
Ibrišević Senad
2002
10
Šakanović Amel (K)
2003
12
Krapež Anžej (V)
2004
13
Žagar Leon
2004
16
Brüfach Gal
2002
18
Janković Nastja
2002
19
Selaković Timotej
2002
21
Tara Denis
2003
25
Rus Žiga
2003
26
Popovič David
2003
Šmartno-IB
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Roglič Štirn Jan (V)
2003
2
Habič Benjamin
2003
3
Završek Timotej
2003
4
Kolmanko Nejc
2003
5
Martinc Gašper
2002
6
Bricelj Rok
2003
7
Testen Lovro
2003
8
Trobec Martin
2002
9
Svetek Nik (K)
2002
10
Jarc Patrik
2002
11
Lipicer Blaž
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ortar Staš (V)
2002
5
Ravnihar Tim
2005
7
Zajc Dominik
2002
20
Pleško Žan
2004
22
Fajić Redžo
2002
Trener
Mačkič Marinko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Mikložič Nik
2003
14
Sivčević Amadej
2003
15
Slekovec Vidervol Matic
2002
16
Klep Max
2003
17
Štajnaher Svit
2002
Trener
Ivanuša Roman
STRELCI
Slovan
1 : 0     9 - Ibrišević Senad (4')
2 : 0     6 - Praznik Maks (7')
3 : 0     19 - Selaković Timotej (14')
4 : 0     9 - Ibrišević Senad (41')
5 : 2     10 - Šakanović Amel (83')11m
Šmartno-IB
4 : 1     8 - Trobec Martin (76')
4 : 2     5 - Martinc Gašper (78')
OPOMINJANI
Slovan
19 - Selaković Timotej (24')
6 - Praznik Maks (81')
Šmartno-IB
4 - Kolmanko Nejc (25')
14 - Sivčević Amadej (66')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
51'
7 - Zajc Dominik
51'
19 - Selaković Timotej
62'
22 - Fajić Redžo
62'
21 - Tara Denis
67'
5 - Ravnihar Tim
67'
13 - Žagar Leon
73'
20 - Pleško Žan
73'
26 - Popovič David
86'
1 - Ortar Staš
86'
12 - Krapež Anžej
Šmartno-IB
Minuta
Igralec
46'
14 - Sivčević Amadej
46'
6 - Bricelj Rok
46'
15 - Slekovec Vidervol Matic
46'
2 - Habič Benjamin
46'
17 - Štajnaher Svit
46'
11 - Lipicer Blaž
60'
13 - Mikložič Nik
60'
7 - Testen Lovro