Starejši dečki 3. liga 2019/20
Zapisnik: 4. krog 21.09.2019
TEKMA: Laby's Mengo 28 - Vir 9 : 1
Datum: 23.09.19 - 17.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Keserović Semir
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gostiljac Nal (V)
2006
6
Jerič Maj
2005
7
Tičar Stranjak Lan
2006
8
Zupančič Luka
2005
9
Burkeljca Mark
2006
10
Ružnić Arijan
2005
11
Prostor Rio (K)
2005
14
Jakupović Aldin
2006
17
Kalabić Amar
2005
18
Gorenc Bine
2005
23
Gromilić Damir
2005
Vir
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Tičar Matic
2005
4
Rajhard Nik (K)
2005
6
Merkun Oskar
2005
9
Šular Matic
2006
10
Merkun Erazem
2006
15
Šular Anže
2006
16
Markuš Jan
2006
19
Fetih Videj
2006
20
Blatnik Aljaž
2006
24
Strnišnik Matevž
2006
99
Gedrih Mark (V)
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Pivec Jan
2005
15
Hurwits Zack Lucky
2006
Trener
Varga Velimir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Hadžić Elvis
2006
17
Žibert Jaka
2006
Trener
Fazlič Samir
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 0 10 - Ružnić Arijan (2')
2 : 0 9 - Burkeljca Mark (11')
3 : 0 14 - Jakupović Aldin (14')
4 : 0 10 - Ružnić Arijan (20')
5 : 0 10 - Ružnić Arijan (31')
6 : 0 14 - Jakupović Aldin (39')
7 : 0 23 - Gromilić Damir (42')
8 : 0 10 - Ružnić Arijan (48')
9 : 0 17 - Kalabić Amar (49')
Vir
9 : 1 6 - Merkun Oskar (61')
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
Vir
IZKLJUČENI
99 - Gedrih Mark (47')
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
Vir
Minuta
Igralec
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |