Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 11. krog 16.11.2019
TEKMA: Interblock - Dren Vrhnika B 2 : 2
Datum: 23.11.19 - 15.30
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Merhar Nejc
1. pomočnik: Čolič Ivo
2. pomočnik: Hostnik Benjamin
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ostojić Nikolaj (V)
2006
2
Koprivec Perjet Nik (K)
2006
3
Ramić Adnan
2006
4
Lović Benjamin Zuhdija
2006
5
Nikolič Marko
2006
7
Avrić Mihael
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
11
Zdravković Luka
2006
13
Grzetič Jaša
2006
18
Dobravec Matic
2006
20
Ferenc Lovro
2006
Dren Vrhnika B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Fefer Bor (V,K)
2006
2
Müller Maj
2006
3
Lenarčič Rok
2006
4
Sedej Florijan
2006
5
Sylaj Syart
2006
6
Cukjati Aljaž
2006
7
Zadravec Gabrijel
2006
8
Telban Filip
2006
9
Rushiti Besar
2005
10
Gerzevič Borse Nik
2006
11
Sylaj Altin
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Gumilar Gašper
2006
8
Vešligaj Leon
2006
10
Handanović Din
2006
14
Bangiev Matej
2006
15
Jovović Luka
2006
17
Baštinac Nik
2006
19
Seliškar Jure
2006
Trener
Vodopivec Andraž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Dolanec Marko
2006
14
Drašler Matej
2005
15
Vajnhandl Vid
2006
Trener
Muratagić Jasmin
STRELCI
Interblock
0 : 1     1 - Ostojić Nikolaj (9')AG
1 : 1     13 - Grzetič Jaša (24')
Dren Vrhnika B
1 : 2     11 - Sylaj Altin (26')
2 : 2     5 - Sylaj Syart (28')AG
OPOMINJANI
Interblock
17 - Baštinac Nik (62')
Dren Vrhnika B
2 - Müller Maj (15')
3 - Lenarčič Rok (39')
11 - Sylaj Altin (59')
IZKLJUČENI
3 - Lenarčič Rok (69')
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
44'
10 - Handanović Din
44'
11 - Zdravković Luka
49'
6 - Gumilar Gašper
49'
3 - Ramić Adnan
53'
8 - Vešligaj Leon
53'
5 - Nikolič Marko
57'
17 - Baštinac Nik
57'
20 - Ferenc Lovro
62'
14 - Bangiev Matej
62'
9 - Lipicer Marcel Teodor
Dren Vrhnika B
Minuta
Igralec
46'
14 - Drašler Matej
46'
7 - Zadravec Gabrijel
64'
15 - Vajnhandl Vid
64'
11 - Sylaj Altin
65'
13 - Dolanec Marko
65'
6 - Cukjati Aljaž

REZULTATI TEKEM