Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 11. krog 16.11.2019
TEKMA: Ilirija ExtraLux B - Arne Tabor 69 A 2 : 0
Datum: 17.11.19 - 12.00
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Miljević Siniša
1. pomočnik: Intihar Matic
2. pomočnik: Karajashov Ivan
Delegat:
POSTAVI
Ilirija ExtraLux B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Trivunčević Žan (V)
2006
2
Garaj Samo
2006
3
Šonc Nik
2007
4
Furlan Matic
2006
5
Zorko Uroš
2007
6
Boisa Lian (K)
2007
7
Berk Svit
2006
8
Raspet Jakob
2007
9
Juras Kumer Markus
2006
10
Šabanaj Eroll
2006
11
Rugelj Aljoša
2006
Arne Tabor 69 A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Howland Alex Peter (V)
2005
2
Priveršek Bor
2005
3
Supančič Nejc
2005
4
Novak Domen
2005
5
Simonič Nejc
2005
6
Krajner Tilen
2006
9
Keršan Žiga
2006
10
Dukić Luka (K)
2005
11
Hribljan Andrej
2005
16
Dolinar Luka
2006
21
Pristav Matic
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Hazabent Jaka
2006
13
Volk Lovro
2006
14
Stiković Sergej
2006
15
Lipovec Jure
2006
16
Škrjanec Tjaš
2007
17
Mastnak Dremelj Tai
2006
18
Bašagić Amin
2006
Trener
Babnik Blaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Franza Anže
2005
15
Cimperman Anže
2006
17
Malinovski Marko
2005
18
Ristić Alex
2006
22
Zgonc Jan
2006
26
Tomšič Maks
2006
Trener
Dvoršek Andraž
STRELCI
Ilirija ExtraLux B
1 : 0     9 - Juras Kumer Markus (21')
2 : 0     5 - Zorko Uroš (54')
Arne Tabor 69 A
OPOMINJANI
Ilirija ExtraLux B
Arne Tabor 69 A
5 - Simonič Nejc (44')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija ExtraLux B
Minuta
Igralec
57'
16 - Škrjanec Tjaš
57'
9 - Juras Kumer Markus
62'
12 - Hazabent Jaka
62'
1 - Trivunčević Žan
63'
17 - Mastnak Dremelj Tai
63'
2 - Garaj Samo
64'
18 - Bašagić Amin
64'
8 - Raspet Jakob
68'
15 - Lipovec Jure
68'
3 - Šonc Nik
68'
14 - Stiković Sergej
68'
7 - Berk Svit
68'
13 - Volk Lovro
68'
10 - Šabanaj Eroll
Arne Tabor 69 A
Minuta
Igralec
39'
14 - Franza Anže
39'
2 - Priveršek Bor
50'
18 - Ristić Alex
50'
3 - Supančič Nejc
57'
15 - Cimperman Anže
57'
5 - Simonič Nejc
57'
17 - Malinovski Marko
57'
21 - Pristav Matic
65'
22 - Zgonc Jan
65'
11 - Hribljan Andrej

REZULTATI TEKEM